Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pierwsze carvingi... :)


freeman

Rekomendowane odpowiedzi

witam

na nartach jezdze od ladnych paru lat... po dwu- letniej przerwie w jezdzie (na tradycyjnych) wypozyczylem sobie carvingi... mam 172cm/68kg a narty ktore mi dali mialy ok 150cm (jak nie krotsze)... jezdzilo mi sie wspaniale!!! zadnych problemow... czy dobrym zakupem dla mnie byly by narty BLIZZARD CARVE 6,8 THERMOGEL (149cm) ???

pozdrawiam

freeman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze carvingi... :)

Kupujac te narty o dl. 149 byś zrobil sobie duza krzywde.

To jest narta typu Allround Carver i polecalbym dlugosc ok. 160 cm min. +/- 5 cm.

Coz jeszcze dodac??

Nie ma tej narty w ofercie Blizzarda na Polske.

Ale jest t onartka z tego roku, sadzac po fotkach, ktore znalazlem i info w necie.

Pozdrawiam

Bobic by Blizzard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze carvingi... :)

ja na twoim miejscu nie kupilq bym az tak ktotkich nart .. no chyba ze slalomowki....ale tu chyba o to ci nie chodzi ... jesli chodzi o narty rekreacyujne w sumie to tak kolo 160 cm z promieniem kolo 14-15.... tak ja bym zrobila ale ty rub co chcesz.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze carvingi... :)

Blizzard 6.8 Thermogel, jest t ochyba nartka robiona dla jakiejs sieci handlowej - moze byc np. Intersport. nie ma tej nartyw zadnym katalogu !!!

Ale dlugosci to tak jak mowilem.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...