Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szkolenie GS dla forumowiczów!


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko ja ciągle mam kiepskie krawędzie! :eek:

Czy może mi ktoś doradzić,gdzie jutro mogę je naostrzyć po godzinie 16-ej?

Please!!! :o Ostateczni pozostaje serwis pod Piskiem,ale wolałbym to jutro to załatwić.

Ja mam podobny problem... i mam nadzieję, że ktoś się zlituje żeby tylko podostrzyć na miejscu ...

bierz kolegów!!:D

Przeczuwałem to -pod prysznic nigdy razem :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę,że grilla mamy! :)

Czy może mi ktoś doradzić,gdzie jutro mogę je naostrzyć po godzinie 16-ej?

Please!!!

Tak mamy grilla.Jak kuchorz wstanie i dojedzie to może co z tego będzie.;)

Przypominam o kiełbasce każdy dla siebie i jedną na zapas dla tych którzy nie doczytają,że trzeba sobie zabrać.

Cóż mogę Ci Johny doradzić.

Nie wiem do której są czynne serwisy i nie koniecznie nawet jak będą czynne zrobią Ci to ręki.

Na folwarku Szafrański,

Przechód GOJ,

Orkana J.Płonka

no i w IS Sfera I

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, a jednak ktoś się znalazł.

Maria ja sunę z Krakowa sam, więc 2-3 miejsca wolne mam. Serdecznie zapraszam.

Skier jeśli chciałbyś zewrzeć siły to również serdecznie zapraszam.

Planuję tak koło 5:40 opuścić gród Kraka (+15 minut marginesu:p) i pewnie się puszczę przez Suchą, albo przez Andrychów na Korbielów, także mogę również kogoś po drodze zgarnąć.

Dzięki! Jednak tak się składa, że muszę być z powrotem w Krakowie między 15 a 16, a najpóźniej o 16 - wątpię, czy ktokolwiek, kto nie musi, wracałby o tej samej godzinie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny problem... i mam nadzieję, że ktoś się zlituje żeby tylko podostrzyć na miejscu ...

Pod Pilskiem jest całkiem dobry serwis,koło mostka jak się idzie pod orczyk GAT-u.Przynajmniej ja byłem zadowolony i jest czynny od 7.30(przynajmniej wcześniej tak było). :)

Przeczuwałem to -pod prysznic nigdy razem :P

Mysiek,wszystko przed nami... :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gdybym jechał z Krakowa bankowo jechałbym na Suchą Beskidzką,Stryszawę,Hucisko,Pewel Wielką,Jeleśnię.

Na dzień dzisiejszy oczywiście....

To mi teraz Figo ćwieka zabiłeś. Już sobie wczoraj wymyśliłem że pojadę przez Jabłonkę, Bobrow i Orawską Polhorę. Ravick a Ty tego ćwieka dobiłeś :D Zastanowię się jeszcze i zobaczymy pewnie jutro na którą drogę wypadnie? :rolleyes:

No proszę, a jednak ktoś się znalazł.

Maria ja sunę z Krakowa sam, więc 2-3 miejsca wolne mam. Serdecznie zapraszam.

Skier jeśli chciałbyś zewrzeć siły to również serdecznie zapraszam.

Planuję tak koło 5:40 opuścić gród Kraka (+15 minut marginesu:p) i pewnie się puszczę przez Suchą, albo przez Andrychów na Korbielów, także mogę również kogoś po drodze zgarnąć.

Dzięki za zaproszenie, pewnie i bym się skusił ale jutro zabieram jeszcze 2 dziewczyny :rolleyes: (wzorem Wojtusia co z haremem do Witowa przyjechał :D - ja nie będę gorszy!!) i znając życie to nie ma szans nawet żeby o 6-tej się u Ciebie stawić. Jak dojadę po 9-tej to bedzie duuuży sukces :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dziś rano odwoziłem swoją drugą połówkę do roboty,zajrzałem do "Szafranski",myślałem,że rano podrzucę nartki,ale od 9.00 otwarte.Nic straconego,bo czynne do 19.00! :) Mam tam rzut beretem,więc zaraz po robocie tam zawitam. :)

Mam też inny problem - skończyły mi się z tyłu klocki hamulcowe :eek: ,niemiło chroboczą.Może uda się to gdzieś na poczekaniu załatwić. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to jest prościej - wystarczy wyjąć baterię :D

pzdr (lekko w..ny) misal

_________________

ramka0.bmp

ramka2.bmp

ramka4.bmp

Michale stąd ten błąd...te elektroniczne termometry są do du....y:p....zmierz normalnym rtęciowym:)

Dużo zdrówka Ci życzę:),wiem co to choroba przed każdym wyjazdem(nie tylko narciarskim)...dramat i bezsilność:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mój wyjazd i spotkanie z Wami poszły się bujać :mad:

Hotel zarezerwowany, narty wyszykowane, torba spakowana, a termometr z rana pokazał 38,5 (nie za oknem). Głupi termometr :mad:

pzdr

lekko w.....ny misal

ramka4.bmp

O qrva :mad::(.

Kiedyś na studiach zbiłem takie cholerstwo w 4 godz (bo się impreza kroiła wieczorem), na 2 polopirynach i wypoceniu pod 3 kocami.

Ale teraz inne cholerstwa latają w powietrzu :(

Niech Ci przejdzie, niech Ci przejdzie......

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod Pilskiem jest całkiem dobry serwis,koło mostka jak się idzie pod orczyk GAT-u.Przynajmniej ja byłem zadowolony i jest czynny od 7.30(przynajmniej wcześniej tak było). :)

Niestety no chance ... ale dzieki za namiar :)

Panowie ale pomożecie? :(

Mysiek,wszystko przed nami... :D:D:D

Ja tam w związki homoseksualne nie wchodzę, ale życzę Wam chłopaki powodzenia!

No i mój wyjazd i spotkanie z Wami poszły się bujać :mad:

Hotel zarezerwowany, narty wyszykowane, torba spakowana, a termometr z rana pokazał 38,5 (nie za oknem). Głupi termometr :mad:

Ostatnio mam dwie metody:

1) podwojny Gripex i pod kołdre

2) 50ml sliwowicy łąckiej + 50ml do herbatki gorącej z miodem + 50ml śliwowicy łąckiej po wypiciu herbaty i... pod kołdre

Jak nie działa to musi być ostra choroba !

Edytowane przez mysiauek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...