Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.07.2024 o 11:46, ZdolnyŚlązak napisał:

W Zieleńcu są dwa osobne wejścia, jedno z prawej drugie z lewej strony dolnej stacji. Do wejścia do gondoli praktycznie nie ma żadnej kolejki, po prostu gdy widać że gondola zbliża się do dolnej stacji kilka osób przechodzi do tego wejścia lub zjeżdża np bezpośrednio pod to wejście z trasy. W Zieleńcu się według mnie sprawdzają, jak  jestem na Nartoramie jeżeli akurat taka pojawia się na dolnej stacji to z niej korzystam. Mniej się czeka w kolejce, jeżeli akurat takie są. 

Potwierdzam, zawsze więcej zjazdów gondolą podczas moich trzech przygód z tym ośrodkiem. Za to na krześle zgubiona narta przy pomocy napierającego tłumu - jednakże zjazd z kanapy na jednej nodze to też budujące doświadczenie🤣

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 21.07.2024 o 14:58, Jusik2002 napisał:

Tak, gdyby dalej rządzili pislamisci to w tym sezonie by powstały trzy doliny. Plan był połączenia Kasprowego-Palenicy-Jaworzyny. To byłby super ośrodek. No ale niestety 15 pazdziernika coś poszło nie tak i projekt upadł.... Generalnie nasuwa się jedno, wypad z polityką z forum narciarskiego....

Pisałem o rozumie, co to moze przyjść do głowy. Jak widać, jest gorzej, rozum poszedł w pi.... Zatroskany realizacją inwestycji narciarskich wyraziłem swoje zdanie, opierając się na argumentach, które są niezaprzeczalnymi faktami, które legły u podstawy moich obaw! No ale znalazł się samozwańczy cenzor czystości forum, doszukiwacz ukrytych treści, porządkowy ładu ideologicznego i politycznego, który zażyczył sobie, i przy poparciu dwóch, abym wypierd... z forum narciarskiego. Dobrze, juz wypier... , no bo jak tu dyskutować z samozwańczym politycznym ideologiem , którego jak widać rozum opuścił.  Zarzuca  mi czyn, który sam bezczelnie poczynił. To chyba  właśnie efekt migracji rozumu? Nie ma to znaczenia, oddaję ci czujny towariszczu forum, miej go tylko dla siebie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wiadomo coś o planowanych kanapach z Czyrnej na Halę Skrzyczenską (6-os.) i z Hali Pośredniej na Wierch Pośredni -Juliany (8-os.) ? Pamiętam zapowiedzi, że miały być gotowe w nadchodzącym sezonie, ale na razie nie widzę żadnych prac w tym kierunku. Boję się, że nie powstaną w najbliższych latach.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, hupon napisał:

 Wiadomo coś o planowanych kanapach z Czyrnej na Halę Skrzyczenską (6-os.) i z Hali Pośredniej na Wierch Pośredni -Juliany (8-os.) ? Pamiętam zapowiedzi, że miały być gotowe w nadchodzącym sezonie, ale na razie nie widzę żadnych prac w tym kierunku. Boję się, że nie powstaną w najbliższych latach.

Ta zima pewnie zadecyduje. Jak będzie znowu kiepska to pewnie nidy już nie powstaną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2024 o 14:58, Jusik2002 napisał:

Tak, gdyby dalej rządzili pislamisci to w tym sezonie by powstały trzy doliny. Plan był połączenia Kasprowego-Palenicy-Jaworzyny. To byłby super ośrodek. No ale niestety 15 pazdziernika coś poszło nie tak i projekt upadł.... Generalnie nasuwa się jedno, wypad z polityką z forum narciarskiego....

Ale to polityka wpieprza się w nasze sprawy, nawet jak mamy ją w doopie. Niestety. To od niej zależy, czy wybudują drogę obok Krakowa, czy jednak obok Trójmiasta. Czy wybudują drogę do Nowego Targu czy np. do Sopotu. To od niej zależy, czy kasa pójdzie na kolejkę np. Na Kasprowy czy Skrzyczne, na nowe porty, CPK, żeglowność Odry czy na ośrodki dla imigrantów i ich zasiłki, a następnie na 800+ na ich 10ga dzieci. Przepraszam za offtop, ale taka jest prawda czy ci się to podoba i się UŚMIECHASZ czy NIE. 
 

A wszystko powoli wskazuje, że tak jak mówi Kononowicz „NIE BĘDZIE NICZEGO”, ale z UŚMIECHEM i SERDUSZKIEM KOCHANI ❤️ XD
 

 

 

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2024 o 18:45, hupon napisał:

 Wiadomo coś o planowanych kanapach z Czyrnej na Halę Skrzyczenską (6-os.) i z Hali Pośredniej na Wierch Pośredni -Juliany (8-os.) ? Pamiętam zapowiedzi, że miały być gotowe w nadchodzącym sezonie, ale na razie nie widzę żadnych prac w tym kierunku. Boję się, że nie powstaną w najbliższych latach.

Słabe zimy, ogromny wzrost kosztów budowy, energii, pracy powodują, że taka inwestycja nigdy może się nie zwrócić. Choć kolejka na Wierch Pośredni byłaby strzałem w 10 pod względem obłożenia, byłaby pewnie oblegana przez rodziny, słabiej jeżdżących i ludzi kochających lajtowe narty (90% z nas). Ta kolejka też nie byłaby z samego dołu Szczyrku, więc miałaby szansę na dłuższe funkcjonowanie. Kolejka z Czyrnej znów byłaby uzupełnieniem Szczyrku. Jednak potrzebne są zimy, nowe zbiorniki do naśnieżania i poważne traktowanie Klienta przyjeżdżającego do Scyrku przez SMR/TMR. Ja jednak trzymam kciuki, że te inwestycje kiedyś jednak powstaną. 

Edytowane przez Krakus81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zimy to jedno, ale wpływ może mieć też otwarcie tego dużego hotelu. Jak w sezonie przyjedzie dużo ludzi i kolejki zrobią się tak długie, że narciarze zaczną rezygnować, to lepiej im wyjdzie zrobić nowy wyciąg niż stracić klientów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hextor napisał:

Myślę, że zimy to jedno, ale wpływ może mieć też otwarcie tego dużego hotelu. Jak w sezonie przyjedzie dużo ludzi i kolejki zrobią się tak długie, że narciarze zaczną rezygnować, to lepiej im wyjdzie zrobić nowy wyciąg niż stracić klientów. 

Mleko to raczej już się rozlało, albo raczej rozleje tej zimy. Na ten sezon letni jest w Szczyrku jakieś 70-80% więcej miejsc noclegowych niż rok temu. Zimy w Szczyrku są co roku pełne jeśli chodzi o obłożenie miejsc noclegowych. Jeśli ta zima też taka będzie to ludzie ich zamordują za te kolejki do wyciągów i większość z nich więcej nie wróci.

Wyciągi i trasy powinny rosnąć równo z bazą noclegową. W Szczyrku dochodzi jeszcze sprawa, że jest to ośrodek atrakcyjny na jednodniowe wypady dla całej wielkiej aglomeracji Śląskiej. Przewiduje armagedon tej zimy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem się do Krynicy Zdrój, aby w ośrodku Jaworzyna Krynicka dowiedzieć się, jakie aktualnie prowadzone są inwestycje, a jakie zaplanowane zostały na najbliższe lata. W filmie znajdziesz m.in. odpowiedź na pytania: czy w tym roku stanie kolej krzesełkowa przy trasie nr 2, czy Jaworzyna zostanie połączona z Wierchomlą, czy jest możliwe połączenie ze Słotwiny Arena, czy zmodernizowana zostanie gondola, co dalej z czarną trasą, czy stanie na niej stare krzesło, dlaczego trasa nr 4 zmieniła kolor. Zapraszam do oglądania.

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JC napisał:

Wybrałem się do Krynicy Zdrój, aby w ośrodku Jaworzyna Krynicka dowiedzieć się, jakie aktualnie prowadzone są inwestycje, a jakie zaplanowane zostały na najbliższe lata. W filmie znajdziesz m.in. odpowiedź na pytania: czy w tym roku stanie kolej krzesełkowa przy trasie nr 2, czy Jaworzyna zostanie połączona z Wierchomlą, czy jest możliwe połączenie ze Słotwiny Arena, czy zmodernizowana zostanie gondola, co dalej z czarną trasą, czy stanie na niej stare krzesło, dlaczego trasa nr 4 zmieniła kolor. Zapraszam do oglądania.

 

Byłem jednym z tych co pytali o nową zapowiadaną od 2 lat kolej przy trasie nr 2. Tak potrzebną już od zeszłego sezonu, a nawet wcześniej. Co zatrzymało tę inwestycję ? Czy można poznać szczegóły ? Przed zeszłym sezonem Pan i ośrodek na FB zapowiadali, że będzie, później ośrodek skasował tę informację, a Pan podał, że procedury wymagają czasu. W między czasie były wybory, które wprowadziły dużą niepewność co do powyższych inwestycji prowadzonych przez PKL. Zatem czy możemy poznać jako widzowie i wyborcy co jest takim powodem, że drugi rok z rzędu nie buduje się najważniejszej kolei w ośrodku narciarskim ? Najważniejszej dla narciarzy ? Przecinka zrobiona, stary orczyk nie wydała, kolejki często po 20-30 minut, nowa kolej jeździłaby od początku do końca sezonu. Nic tylko budować.

Druga sprawa to pozwolenie na gnicie starego wyciągu, zamiast postawienia go przy trasie czarnej. Tu już nawet Pan jawnie sugeruje, że to decyzja polityczna na najwyższym szczeblu. Ja wiem, że można przynitrasić papiery koledze z Sejmu i wtedy nie ma konsekwencji, jednak przynitrasowanie wstrzymaniem potrzebnych i ważnych inwestycji jest jawnym sabotażem, które mogą doprowadzić do strat, a w przypadku zgnicia wyciągu do nieodwracalnych strat na mieniu publicznym. 
 

Ja wiem, że dużo osób chciałaby stosować motto Pana Kononowicza „NIE BĘDZIE NICZEGO”, ale na litość Boską żyjemy w XXI wieku, Polska i Polacy mają aspiracje być nowoczesnym krajem, a nie zapomnianym przez Boga „Banana Republic of Bolanda”! 

Wstrzymanie wszelkich inwestycji, zastanawianie czy przeglądanie papierów w normalnym kraju trwałoby max kilka miesięcy. W tym czasie powinno się rozpisać przetarg dla profesjonalnej firmy, firma ogarnęłaby raz dwa, czy inwestycje były robione zgodnie z prawem, czy nie było przewałów, złodziejstwa, itp. A tutaj od grudnia nowi u władzy, mamy sierpień, a Oni się zastanawiają i „papiery przeglądaj”. Tak przegląda Pan Sławek, Janusz, Krzysiek. Tak będą się zastanawiać i przeglądać jeszcze 3 i pół roku. W między czasie sporo % i kropek pójdzie. No może ruszą z inwestycjami przed wyborami….

Edytowane przez Krakus81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Krakus81 napisał:

Byłem jednym z tych co pytali o nową zapowiadaną od 2 lat kolej przy trasie nr 2. Tak potrzebną już od zeszłego sezonu, a nawet wcześniej. Co zatrzymało tę inwestycję ? Czy można poznać szczegóły ? Przed zeszłym sezonem Pan i ośrodek na FB zapowiadali, że będzie, później ośrodek skasował tę informację, a Pan podał, że procedury wymagają czasu. W między czasie były wybory, które wprowadziły dużą niepewność co do powyższych inwestycji prowadzonych przez PKL. Zatem czy możemy poznać jako widzowie i wyborcy co jest takim powodem, że drugi rok z rzędu nie buduje się najważniejszej kolei w ośrodku narciarskim ? Najważniejszej dla narciarzy ? Przecinka zrobiona, stary orczyk nie wydała, kolejki często po 20-30 minut, nowa kolej jeździłaby od początku do końca sezonu. Nic tylko budować.

Druga sprawa to pozwolenie na gnicie starego wyciągu, zamiast postawienia go przy trasie czarnej. Tu już nawet Pan jawnie sugeruje, że to decyzja polityczna na najwyższym szczeblu. Ja wiem, że można przynitrasić papiery koledze z Sejmu i wtedy nie ma konsekwencji, jednak przynitrasowanie wstrzymaniem potrzebnych i ważnych inwestycji jest jawnym sabotażem, które mogą doprowadzić do strat, a w przypadku zgnicia wyciągu do nieodwracalnych strat na mieniu publicznym. 
 

Ja wiem, że dużo osób chciałaby stosować motto Pana Kononowicza „NIE BĘDZIE NICZEGO”, ale na litość Boską żyjemy w XXI wieku, Polska i Polacy mają aspiracje być nowoczesnym krajem, a nie zapomnianym przez Boga „Banana Republic of Bolanda”! 

Wstrzymanie wszelkich inwestycji, zastanawianie czy przeglądanie papierów w normalnym kraju trwałoby max kilka miesięcy. W tym czasie powinno się rozpisać przetarg dla profesjonalnej firmy, firma ogarnęłaby raz dwa, czy inwestycje były robione zgodnie z prawem, czy nie było przewałów, złodziejstwa, itp. A tutaj od grudnia nowi u władzy, mamy sierpień, a Oni się zastanawiają i „papiery przeglądaj”. Tak przegląda Pan Sławek, Janusz, Krzysiek. Tak będą się zastanawiać i przeglądać jeszcze 3 i pół roku. W między czasie sporo % i kropek pójdzie. No może ruszą z inwestycjami przed wyborami….

Niestety taki będzie ten nasz kraj dopóki będą u władzy stare dziady z PiSu czy PO. PiSu nie cierpię, PO przeklinam. Pokażcie mi chodź jedną POLSKĄ państwową spółkę, która się rozwinęła od 15 października. Ale KPO dali, bo wróciła praworządność. Circus i tyle.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ski89 napisał:

Niestety taki będzie ten nasz kraj dopóki będą u władzy stare dziady z PiSu czy PO. PiSu nie cierpię, PO przeklinam. Pokażcie mi chodź jedną POLSKĄ państwową spółkę, która się rozwinęła od 15 października. Ale KPO dali, bo wróciła praworządność. Circus i tyle.

I widzisz bo tu nie chodzi o cel, a o drogę. Ma być dostatnio, poprzednio dla rodzin z PiS, a teraz dla rodzin z PO i reszty tej bandy. Jedna jest tylko różnica, przy okazji uwłaszczania się tamtych spółki się rozwijały, a dzisiaj uwłaszczają się nowo-stare rodziny, a spółki jak przed 2015 się zwijają. Zobaczysz, że pewnie sporo tego co by można rozwinąć poleci w ręce obcego kapitału (często też państwowego xD). 
 

Aspiracyjnie dzisiejsza banda rządząca „Banana Republic od Bolanda” celują w Polaków wychowywanych na GW, TVN czy polityce Pana Balcerowicza. Dzisiaj Polacy w swej masie (często niezależnie od poglądów) chcą jednak by Polska była innym krajem, nie wystarczy im McDonald w miejscowości czy nowy Lidl. Dziś chcemy prawdziwego rozwoju i lepszej przyszłości dla naszych dzieci. 
 

A wracając do meritum składam tu apel  do Pana Jacka Ciszaka @JC o podanie dokładnych powodów braku budowy w tym roku nowej kolejki przy 2ce. Proszę także o wyjaśnienie powodów zwłoki przy niezbędnych inwestycjach w tym roku. I tu nie ma polityka nic do rzeczy, chcemy faktów. Np. To że nie ma kasy na inwestycje z Ministerstwa, że nie ma zielonego światła rządu na kolejne inwestycje ? Że z powodów ideologicznych inwestycje są wstrzymane ?

Przypomnę tylko, że 3 MLD PLN (Miliardy, a nie Miliony) zostało skierowane przez nowy rząd na emerytury eSBeckie. Więc wszystkie wstrzymane inwestycje w PL to nie brak pieniędzy, a zwyczajnie priorytety nowego rządu. 🤬

 

 

Edytowane przez Krakus81
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz @Krakus81 100% racji. Ja osobiście nie cierpię tego naszego typowo polskiego "nie da się". Chciałbym, żeby nasz kraj np. konstruował, produkował i sprzedawał samoloty odrzutowe dla całego świata jak to robi francuski Airbus. Nie jesteśmy w niczym gorsi od innych.

Jeśli mowa o górach. Oczywistym jest, że drugich Alp nie będzie u nas, ALE uważam, że chociaż 3-4 wielkie jak na nasze warunki ośrodki z około 40-60 km tras to MUSIMY mieć. Jakbym miał typować to Krynica-Szczawnik-Wierchomla, Kasprowy, Szczyrk lub Pilsko, Karpacz. I jestem przekonany, że powstanie takich ośrodków nie zniszczy przyrody, będzie wiele innych typowo polskich(1000-1500mnpm) szczytów, które zostaną we władaniu przyrody. Turystyka narciarsko-rowerowa zabierze drobny procent tego co mamy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krakus81, mam prośbę, to forum narciarskie i o nartach (ale nie tylko). Swoje żale wylewaj proszę na innych temu dedykowanych portalach/forach. A jak chcesz coś zmieniać - to sam wystartuj w wyborach i zmieniaj Polskę. Propagandę mamy serwowana z lewa i z prawa, oszczędź nam proszę Twoich domysłów i wywodów w tak fajnym wątku.

pozdro

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, marekbtl napisał:

@Krakus81, mam prośbę, to forum narciarskie i o nartach (ale nie tylko). Swoje żale wylewaj proszę na innych temu dedykowanych portalach/forach. A jak chcesz coś zmieniać - to sam wystartuj w wyborach i zmieniaj Polskę. Propagandę mamy serwowana z lewa i z prawa, oszczędź nam proszę Twoich domysłów i wywodów w tak fajnym wątku.

pozdro

No właśnie ja tu mam w de przekazy z lewą czy prawa. Chciałbym się zwyczajnie dowiedzieć co stało na przeszkodzie, by w tym roku wybudować kolej przy trasie Nr 2. A nie, że jakieś tam powody. Jakie te powody ? Czy ośrodek nie zebrał papierologii ? Czy nie wystąpił o finansowanie ? Czy może wystąpił ? Czy decyzja rządzących była na NIE. Sam Pan Jacek mówił, że decyzję o blokadzie inwestycji odnośnie montażu starego krzesła na czarnej trasie zapadła na „szczytach władzy” w rządzie. Chodzą też ploty wśród pracowników, że po zmianie władzy, a następnie władz PKL inwestycje są zatrzymane/zagrożone. 
 

I jeszcze raz w doopie mam politykę, ale fakty to co innego. Chcę wiedzieć dlaczego kolejny rok będę stał w kolejce do tego historycznego orczyka na trasie nr 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krakus81 napisał:

Przypomnę tylko, że 3 MLD PLN (Miliardy, a nie Miliony) zostało skierowane przez nowy rząd na emerytury eSBeckie. Więc wszystkie wstrzymane inwestycje w PL to nie brak pieniędzy, a zwyczajnie priorytety nowego rządu. 🤬

Mówiłem, że będzie bez polityki i o to proszę!  Nie interesują mnie Twoje preferencje polityczne, co sądzisz o tej, czy innej władzy. Twoje prawo, ale to miejsce jest do dyskusji o narciarstwie, a nie miejscem do wylewania własnych żalów.

Jeżeli uzyskałem informacje, że w tym roku kolei nie będzie i jest zaplanowana na przyszły sezon, to taką informację podaję. Nie będę się bawił w Stanowskiego, czy innego Stonogę, bo to nie moja misja. Niczego to nie wniesie, a budowy nie przyspieszy. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Krakus81 napisał:

 Sam Pan Jacek mówił, że decyzję o blokadzie inwestycji odnośnie montażu starego krzesła na czarnej trasie zapadła na „szczytach władzy” w rządzie. Chodzą też ploty wśród pracowników, że po zmianie władzy, a następnie władz PKL inwestycje są zatrzymane/zagrożone. 

Nigdzie nie powiedziałem, że coś zostało zablokowane! Jak pewnie wiecie, wiele procedur wdrożonych "poprzednio" jest sprawdzanych i weryfikowanych. Dlatego pewnie i tutaj jest taka sytuacja, która niesie za sobą opóźnienie, a nie blokowanie. Tyle.

Patrząc na Jaworzynę, bardzo dużo zostało tam zrobione. Oczywiście dla większości liczy się to, że stoi nowa kanapa, w ubiegłym sezonie stanęła piękna 6-tka na trasie nr 7. Jednak wykonano wiele prac, których nie widać, jak np. system naśnieżania, który obejmuje teraz wszystkie trasy (na modernizację czeka trasa 5). Jest także nowe oświetlenie, które jest o wiele wydajniejsze niż zakładano! Wybudowano nowy budynek usługowy. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, JC napisał:

Nigdzie nie powiedziałem, że coś zostało zablokowane! Jak pewnie wiecie, wiele procedur wdrożonych "poprzednio" jest sprawdzanych i weryfikowanych. Dlatego pewnie i tutaj jest taka sytuacja, która niesie za sobą opóźnienie, a nie blokowanie. Tyle.

Patrząc na Jaworzynę, bardzo dużo zostało tam zrobione. Oczywiście dla większości liczy się to, że stoi nowa kanapa, w ubiegłym sezonie stanęła piękna 6-tka na trasie nr 7. Jednak wykonano wiele prac, których nie widać, jak np. system naśnieżania, który obejmuje teraz wszystkie trasy (na modernizację czeka trasa 5). Jest także nowe oświetlenie, które jest o wiele wydajniejsze niż zakładano! Wybudowano nowy budynek usługowy. 

Panie Jacku z całym szacunkiem, ale odnośnie tego starego krzesła to każdy rok zwłoki grozi całkowitym zgniciem i zardzewieniem, czyli zniszczeniem. Po drugie chciałem drugi raz oglądnąć ten moment w którym Pan to mówi. Jednak jak ze zmartwieniem zauważyłem, to wyciął Pan to! Dlaczego ?! Prawda jest zawsze ciekawa! Dlaczego zastosował Pan autocenzurę ?! Szkoda :( A po trzecie ileż można analizować i sprawdzać ? Robią to od 9ciu miesięcy. A tutaj w wielu sprawach wymagany jest pośpiech. 
 

Oczywiście rozumiem, że nie chce Pan sobie niszczyć relacji z nimi, kto to by nie był. Jednak ja zostanę przy swoim zdaniu, że tutaj opóźnienia mogą mieć większe konsekwencje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, JC napisał:

Mówiłem, że będzie bez polityki i o to proszę!  Nie interesują mnie Twoje preferencje polityczne, co sądzisz o tej, czy innej władzy. Twoje prawo, ale to miejsce jest do dyskusji o narciarstwie, a nie miejscem do wylewania własnych żalów.

Jeżeli uzyskałem informacje, że w tym roku kolei nie będzie i jest zaplanowana na przyszły sezon, to taką informację podaję. Nie będę się bawił w Stanowskiego, czy innego Stonogę, bo to nie moja misja. Niczego to nie wniesie, a budowy nie przyspieszy. 

My rozumiemy, że nie będzie. My jako Pana widzowie, a także świadomi obywatele chcielibyśmy zwyczajnie wiedzieć dlaczego tego krzesła przy Trasie Nr 2 nie będzie w tym roku ? Dlaczego kolejny rok mamy stać w ogromnych kolejkach w tym miejscu i jechać dosyć niewygodnym talerzykiem. Sam Pan o tym kiedyś mówił ;), że dla facetów jest to mały przyjemna maszyneria ;) 

Dodatkowo jest to firma państwowa, więc taka wiedza powinna być ogólnie dostępna. I podana na tacy Klientowi czy obywatelowi. A Pana kanał byłby idealny by taką informację przekazać od zarządu do Klienta/Obywatela. Zachęcam by zdobyć taką informację i nam przekazać. Nie musi przecież się Pan tutaj bawić w jakich dziennikarzy śledczych. Pewnie to jest proste info, np. Spór w sądzie z zeszłego roku, pismo od zarządu, że nie ma kasy lub cokolwiek innego. Przecież to chyba nie jest tajemnica ? 

Gdyby te inwestycje robił inwestor prywatny ze Słotwiny Areną, to jak najbardziej guzik by nas to interesowało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Narciarz ze Śląska napisał:

1) Pan Jacek ma rację: interesują nas NARTY!

2) Plany są godne, naprawdę godne. Zobaczymy po kilku latach, co z nich zrealizowano. Szkoda klawiatury na udowadnianie, że ci realizują, tamci - nie. Po prostu minie parę lat i zobaczymy. Wystarczy odrobina cierpliwości.

Ale właśnie mnie interesują NARTY! 💪 Strasznie zmartwiło mnie to, że kolejny rok będziemy się musieli męczyć z tym konkretnym orczykiem!  A ja tydzień tam z pewnością chce spędzić, bo to najlepsza stacja w PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ski89 napisał:

Niestety taki będzie ten nasz kraj dopóki będą u władzy stare dziady z PiSu czy PO. PiSu nie cierpię, PO przeklinam. Pokażcie mi chodź jedną POLSKĄ państwową spółkę, która się rozwinęła od 15 października. Ale KPO dali, bo wróciła praworządność. Circus i tyle.

Powiem tylko tyle. Zobacz nowy rozkład jazdy PKP Intercity we wrześniu i w grudniu. Zapowiadane są poprawy.

PKP Intercity zamówiła w tym roku 300 nowych wagonów, przetarg jest rozstrzygnięty, produkcja rusza.

Będzie można jeździć szybciej pociągiem na narty. 🙂

 

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Krakus81 napisał:

Ale właśnie mnie interesują NARTY! 💪 Strasznie zmartwiło mnie to, że kolejny rok będziemy się musieli męczyć z tym konkretnym orczykiem!  A ja tydzień tam z pewnością chce spędzić, bo to najlepsza stacja w PL

a co jest takiego strasznie męczącego na tym orczyku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...