Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Cud w Bielsku-Białej?


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem bardzo zajawiony i niecierpliwy aż to wszystko dojdzie do skutku i będzie można konkretnie pośmigać po Szyndzielni. ALE zdaje sobie sprawę że to nie jest takie proste. Nasza Szyndzielnia jest skarbem przyrodniczym i jak chcecie go spiepszyć i eksploatować żeby tylko hapać hajs a zaniedbać profesjonalne działania na rzecz ochrony przyrody to ja się tam przywiąże z moją deską do drzew razem z ekologami !!!!

cyt.:

--Natura 2000

--21 hektarów chronionych siedlisk przyrodniczych

--płoszenia zwierząt !!!

To nie jest jakieś kilka choinek !!! Ja tam spaceruje, jeżdżę na rowerze i desce od dzieciństwa i nie dam tego spier... jakimś burakom w suv'ach i obcisłych getrach, którzy przyrodę to podziwiają we francji i austrii ale swoją własną to by obsrali da paru złotych !!!

Moje zdanie jest takie: STOKI + WYCIĄGI TAK !!! Ale tylko w równowadze ze środowiskiem + rekompensata jak cholera i to w tym samym rejonie !!!

pozdr. dla myślących bielszczan a WARSZAWA do AUSTRII na last minute :D !!

Kolego!

Po pierwsze,jak wspomniał Figo,należało by się choć przywitać.Prawda?

Po drugie,nie tolerujemy tutaj obrażania innych tylko z powodu pochodzenia,czy innych takich! :mad: Poznałeś choć jednego Warszawiaka?Bo ja znam wielu,również z tego forum(także osobiście)i nie powiem jednego złego słowa!Czarne owce zdarzają się wszędzie,również w B-B,czego jesteś przykładem,pisząc takiego posta. :( Za Ciebie mogę się tylko wstydzić,jako rodowity Bielszczanin... :(

Po trzecie,zastanów się czy w B-B bardziej warto wyciąć trochę lasu i postawić na turystykę,czy wybudować kolejny "Teksid" bądź lakiernię :eek: ?

Unia Europejska jest uczulona na ekologię,więc jeśli zaakceptowali projekt,to z pewnością zrobiono wszystko,żeby szkody dla środowiska były minimalne.

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witajcie,

Trują nam życie i zabierają przyjemność nasi kochani ekoczłecy.

Żeująco, że w Polsce tak mamy.. co jest za granicami? Wszędzie gdzie to możliwe powstają przeróżne trasy tylko u nas oczywiście zawsze jest chroniona zielenina.. ehh..

Pozdrawiam i mam nadzieję, że w końcu coś z tym zrobią!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...