Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Chamstwo w internecie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co Wy tu piszecie Adminie jedyny

Czy słuchacie audycji w PR 3 na temat - Chamstwo w internecie?

Usłyszałem wiele ciekawych wypowiedzi jakby żywcem wyrwanych z życia naszego forum

jakie chamstwo, tutaj ???, na tym Forum???

niee to niemoże być, inni są znacznie lepsi:D

obiecuje już nie używać brzydkich wyrazów :)

nrn42dx5.jpg

Edytowane przez januszb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy słuchacie audycji w PR 3 na temat - Chamstwo w internecie?

Usłyszałem wiele ciekawych wypowiedzi jakby żywcem wyrwanych z życia naszego forum

Tak bo na internecie są goście 150 cmw kapeluszu i pyszczy jak osa a w realu jest kmiotem który siedzi cichutko jak mysz pod miotłą więc takigo z liścia traktuję bo jestem realistą:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy słuchacie audycji w PR 3 na temat - Chamstwo w internecie?

Usłyszałem wiele ciekawych wypowiedzi jakby żywcem wyrwanych z życia naszego forum

jestem ciekaw o jakie cytaty chodzi - konkrety znasz?

pewnie zala sie jak ktos wchodzi pierwszy raz na forum i zadaje znane pytanie

JAKIE MIEJSCE POLECACIE lub GDZIE WARTO JECHAC,temat czesto poruszany ale delikwent nie chce szukac sam-OPCJE SZUKAJ - jakos mu nie znana -potem jak ktos mu poleci zeby zaczał od tej opcji to potem obrazaja sie -ale o coooooooooooooooooooooooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw o jakie cytaty chodzi - konkrety znasz?

pewnie zala sie jak ktos wchodzi pierwszy raz na forum i zadaje znane pytanie

JAKIE MIEJSCE POLECACIE lub GDZIE WARTO JECHAC,temat czesto poruszany ale delikwent nie chce szukac sam-OPCJE SZUKAJ - jakos mu nie znana -potem jak ktos mu poleci zeby zaczał od tej opcji to potem obrazaja sie -ale o coooooooooooooooooooooooo

Nie, nie. W PR3 buło wiele wypowiedzi dot. anonimowości i agresji jaka panuje na forach oraz o tym, że dobre fora "same się czyszczą" jeżeli ich użytkownicy przyjmują za standard netykietę.

Było też o kryptoreklamie oraz nakręcaniu i prowokowaniu użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie. W PR3 buło wiele wypowiedzi dot. anonimowości i agresji jaka panuje na forach oraz o tym, że dobre fora "same się czyszczą" jeżeli ich użytkownicy przyjmują za standard netykietę.

Było też o kryptoreklamie oraz nakręcaniu i prowokowaniu użytkowników.

... moim zdaniem poziom podniosl sie troche od czasu jak mozna dawac reputacje i podziekowania, ale mozna by znalezc pare rodzynkow z wczesniejszych postow, ja sam bylem nieraz atakowany w niewybredny sposob ;) tylko za poglady na temat stanu rzeczy, chamstwo jest, bylo i bedzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Dyrekcja to robi, ale odnoszę wrażenie, że akurat w naszym gronie chamstwo się nie może zadomowić (i bardzo dobrze, żeby nie było, jestem za a nie przeciw). Było kilka prób, ale jakoś tak ogólna atmosfera sprawia, że inni czują się jakoś tak nieswojo.

pzdr

misal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem tu chamstwa,odwrotnie - tu jest bardzo miła atmosfera! :) M.in.dlatego lubię tu dyskutować i właściwie to jedyne miejsce gdzie się "udzielam" od dłuższego czasu.

Chyba największe chamstwo panuję na Onecie... Mam wrażenie,że tam często dyskusja/konkurencja polega na tym,kto kogo bardziej obrazi,ale w ramach regulaminu,bądź na maksymalnym "oszukaniu" moderatorów. :D Jak dla mnie,taki portal powinien dbać o swoją reputację,ale najwidoczniej im ostrzej,tym lepiej... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania co Janusz,Michał i Maciek.Myślę,że audycja w PR3 była spowodowana wczorajszą wypowiedzią jednego z czołowych polityków o ukróceniu krytycznych opinii w stosunku do rządzących,a głównie chodziło o jedną osobę;).Nasze FORUm jest specjalistyczno/narciarskie/-towarzyskie,nie ma potrzeby do wyrażania wulgarnych opinii.Tutaj raczej dzielimy się swoimi uwagami dotyczącymi swoich doznań narciarskich,miejscami pobytu na nartach i nie tylko.Jest tu tyle ludzi o określonych profesjach i doświadczeniu/nie tylko narciarskim/,że zawsze mogą pomóc,a nie zaszkodzić.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sluchalam dzis tej audycji z zaciekawieniem ... pisze po roznych forach - bardziej lub mniej specjalistycznych ... i naprawde musze przyznac ze ludzie nie przebieraja w slowach !!! czasem wlos sie na glowie jezy !!!! ale popieram przedmowcow .. .tu sie z takimi zachowaniami nie spotkalam ... moze wlasnie dlatego ze ludzie majacy jakis konkretny cel w zyciu nie szukaja sposobu zeby w sieci odreagowywac zyciowe frustracje :)

aaa i ponoc jakas blogerka obrazila ojca Rydzyka ... ale on to akurat sobie zasluzyl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa i ponoc jakas blogerka obrazila ojca Rydzyka ... ale on to akurat sobie zasluzyl :)

Wiele publicznych osób sobie zasłużyło,nie tylko "ojciec dyrektor",ale gdybyś takiego chciała skarcić(czyli w rzeczywistości wyłożyć prawdę),to już masz sprawę w sądzie i na pewno wyrok skazujący bez ulg... :eek: Czasem anonimowość jest cool,zwłaszcza jak trzeba obnażyć czyjąś obłudę,żeby sobie nie myślał... :P To jest zaleta,ale i wada - każdy kij ma dwa końce. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele publicznych osób sobie zasłużyło,nie tylko "ojciec dyrektor",ale gdybyś takiego chciała skarcić(czyli w rzeczywistości wyłożyć prawdę),to już masz sprawę w sądzie i na pewno wyrok skazujący bez ulg... :eek: Czasem anonimowość jest cool,zwłaszcza jak trzeba obnażyć czyjąś obłudę,żeby sobie nie myślał... :P To jest zaleta,ale i wada - każdy kij ma dwa końce. ;)

My tutaj nie jesteśmy do końca anonimowi,co innego wyrazić swoją opinię pod wiadomością na portalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tutaj nie jesteśmy do końca anonimowi,co innego wyrazić swoją opinię pod wiadomością na portalu.

W końcu tam nie trzeba się logować i pisać o sobie.Jedne opinie są słuszne,na temat,inne prowokacyjne,byle tylko kogoś zdenerwować i doprowadzić do "szewskiej pasji"... Więc i chamstwo się rozwija... :( Takie forum jak tutaj jest zdecydowanie zdrowsze i przyjemniejsze!Można poznać wiele wartościowych ludzi i przyjemnie podyskutować na tematy najprzyjemniejsze jak narty... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darek bo anonimowi sa ci co sie boja prawdy o sobie ... a nam to po co ?? prawda o nas jest prosta ze wrecz banalna - swirujemy na punkcie 2 desek slizgajacych sie po sniegu :) ot co :)

Prawda to jak widok z wierzcholka góry-z każdej strony wygląda inaczej;)Masz rację,ludzie przez internet wyrażają opinie,gdzie w życiu codziennym baliby się je głosić.Ale to politycy zaostrzyli język,dlatego nie dziwie się internautom-oczywiście nie popieram.Rydzyk nie jest w kręgu naszych zainteresowań,bo nic nie wiemy o jego wyczynach narciarskich,co innego Premier RP;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda to jak widok z wierzcholka góry-z każdej strony wygląda inaczej;)Masz rację,ludzie przez internet wyrażają opinie,gdzie w życiu codziennym baliby się je głosić.Ale to politycy zaostrzyli język,dlatego nie dziwie się internautom-oczywiście nie popieram.Rydzyk nie jest w kręgu naszych zainteresowań,bo nic nie wiemy o jego wyczynach narciarskich,co innego Premier RP;)

wiemy cos o wyczynach narciarskich jego wysokosci premiera ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do chamstwa w internecie to wg mnie nasze forum pod tym względem jest wielce OK , a że czasem ktoś zrobi jakiś ferment to chyba i dobrze bo z reguły jest to bodziec do wiekszej aktywności reszty forumowiczów:).Zresztą energia takiego zadymiacza szybko maleje bo po prostu dochodzi do wniosku , że nic tu po nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Zresztą energia takiego zadymiacza szybko maleje bo po prostu dochodzi do wniosku , że nic tu po nim

Oby tak dalej! :)

Może jest pod jakimś NICem;)

Kto wie,z kim tu czasem mamy przyjemność... :rolleyes: Nie zdziwiłbym się,gdyby tu byli obecni posłowie,ministrowie,czy nawet Premier i Prezydent,choć ten ostatni chyba nie wykazuję zainteresowania tym sportem... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tak dalej! :)

Kto wie,z kim tu czasem mamy przyjemność... :rolleyes: Nie zdziwiłbym się,gdyby tu byli obecni posłowie,ministrowie,czy nawet Premier i Prezydent,choć ten ostatni chyba nie wykazuję zainteresowania tym sportem... :P

Osłowie i resza złodzieji w tej chwili licza zyski za sprzedane stocznie:mad:

a narty dla nich to za ubogi sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...