Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

No, no hmmm


JC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A myślałam że wstawię galerię bez robienia szumu w okół tego :)

To jest tort Sachera - pysznościowy razem z Bombardino. Najlepszy obiadek pod słońcem!

Przeglądałam teraz na szybko zeby poprawić błędy które się wdarły w podpisy i zauważyłam że nie da się całej galerii "ciurkiem" obejrzeć tylko jest przepleciona fotkami Mihumora...:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tort Sachera - pysznościowy razem z Bombardino. Najlepszy obiadek pod słońcem!

Ten tort Sachera to trochę przereklamowany. Jadłem u samych źródeł (cukiernia Sacher we Wiedniu). No ale jednemu podoba się kary a drugiemu gniady.

Pozdrawiam.

PS: A fotki fajne.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji pojawiło się jeszcze jedno pole informujące o ilości dodanych zdjęć w galerii wraz z linkiem.

Np. Mysiauek ma 0, a SB 292

Mysiauek postaraj się!!;)

Zjadę ze dwa razy, potem śniadanko.

Następnie parę zjazdow i winko grzane + coś słodkiego.

Dalej parę zjazdów i obiad... po ktorym z 20 minut odpoczynku.

Kończąc dzień kolejnymi zjazdami udaję się na zasłużone jedzonko przed odjazdem do domu.

lepiej nie!

Popatrz Szpara na program dnia narciarskiego u Mysiauka:D

Jak jeszcze zacznie robić zdjęcia to napisze tak:

Byłem na nartach ale nie jeździłem na nich, bo robiłem zdjęcia i na jazdę już mi brakło czasu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie oni wszyscy się zachwycają niby tym ciachem a tak naprawdę to do wróżki wzdychają :D To ja sobie powzdycham do bombardino... mmmmmmm :D A zdjęcia supcio :)Dziewczyno jak ty to robisz. Bombardino, czekolada z bitą śmietaną i okrągłe coś na talerzu i taka figura :D:D:D

dscf080.jpg

dscf080.jpg.8e3453cfc95255cf260c508a9c5fc35a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie oni wszyscy się zachwycają niby tym ciachem a tak naprawdę to do wróżki wzdychają :D To ja sobie powzdycham do bombardino... mmmmmmm :D A zdjęcia supcio :)

Dziewczyno jak ty to robisz. Bombardino, czekolada z bitą śmietaną i okrągłe coś na talerzu i taka figura :D:D:D

Przecież to nie wszystko dla niej, zobacz Amberka na serwetce leży 6 widelców:D.

ps: Ale podkoszulka fool wypas:rolleyes:

Edytowane przez SB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps: Ale podkoszulka fool wypas:rolleyes:

Ja kiedyś pokazałem nogę w XB, to teraz krzyczymy Wróżka, Wróżka, Wróżka, Wróżka

Idź na całość, Idź na całość, Idź na całość, Idź na całość, :D:D

I jeszcze mała zagadka. Kto jedzie na tym filmie?

[YOUTUBE]8dSv8GDBFkw[/YOUTUBE]

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amberka, czekolada była brata, połowa "pompucha" też. Na nartach lubię się nie najeść bo inaczej to czym się najadłam przełykam później kilkakrotnie podczas jazdy :D Ale generalnie na stoku jem coś słodkiego i popijam czymś słodkim. Raczej nie jadam niczego "obiadowego" bo to zbyt cieżkie jest:rolleyes:

Co do filmiku z numerem z nartką to było kilka wcześniejszych prób...myślałam że mój brat się posika ze śmiechu (a na śniegu by było widać:D) przy tych moich karkołomnych wygibasach :) O mało sobie głowy nartą nie odcielam :)

Dzięki SB

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmmmm... przyjemnie popatrzyć... ;)

No właśnie oni wszyscy się zachwycają niby tym ciachem a tak naprawdę to do wróżki wzdychają :D To ja sobie powzdycham do bombardino... mmmmmmm :D A zdjęcia supcio :)

Dziewczyno jak ty to robisz. Bombardino, czekolada z bitą śmietaną i okrągłe coś na talerzu i taka figura :D:D:D

To jak moja,je trzy razy więcej ode mnie,a taka filigranowa... :confused::D Ja tak nie mogę,ale za to energii mi nie brak! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Amberka, czekolada była brata, połowa "pompucha" też

Wróżko skusiłam się na tego tzw pompucha i moje odczucia są wręcz traumatyczne :D Germknodel (bo tak to sie chyba zwie) smakował jak niedopieczona, surowa bułka zamoczona w wodnistym waniliowym budyniu, posypana cukrem pudrem. Bleeeeeee. Kuba za karę miał potem 10 takich zjeść ale się wykpił :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróżko skusiłam się na tego tzw pompucha i moje odczucia są wręcz traumatyczne :D Germknodel (bo tak to sie chyba zwie) smakował jak niedopieczona, surowa bułka zamoczona w wodnistym waniliowym budyniu, posypana cukrem pudrem. Bleeeeeee. Kuba za karę miał potem 10 takich zjeść ale się wykpił :D:D:D

No niestety, też jadałam gorsze i lepsze...zależy jakie się gdzie trafi:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...