Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Spotkanie skionline


Gość berry

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętasz co Ci wczoraj mówiłem - za miękka, lub za duża prędkość testowania.

Zobacz opis - ma obniżoną twardość !!! ( słowo - nie czytałem wcześniej - nawet nie bardzo wiedziałem o którym modelu dokładnie mówiłeś )

Należysz do grupy ludzi, która chce wybrać deskę wg własnych gustów długości, nazwy, firmy i bez względu na wagę, sposób jeżdżenia, preferowany styl jeżdżenia uważasz, że narta powinna się zachowywać tak jak oczekujesz, bo inaczej jest do dupy.

To co było rok wcześniej, czy później jest nie ważne.

Ten model jest taki a nie inny.

Miękka narta, mniejszy radius i większa prędkość to cechy prowadzące do "telepania". Chcesz zlikwidować telepanie musisz coś zmienić, bo praw fizyki nie zmienisz.

Zrobili nartę bardziej do starego "fun" - ani to dobre, ani złe - taki ma charakter i już. Jeżeli w opisie WYRAŹNIE napisali, że zmniejszają flex to wina - sorry - ale leży po twojej stronie .

Tego o czym piszesz należało się spodziewać i zrobić poprawkę... nie wiem o ile - trzeba sprawdzić.

a jechałeś na tej desce ? :) - czy tylko teoretycznie opowiadasz..

pozdro

jahu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a jechałeś na tej desce ? :) - czy tylko teoretycznie opowiadasz..

pozdro

jahu

Nie jeździłem na tej i na setkach innych, ale na dziesiątkach innych jeździłem.

Wszystkie zachowywały się tak samo, bo rządzą nimi jednakowe prawa.

Powiem więcej ( przeciw swojej teorii ) - istnieje TEORETYCZNIE możliwość takiego złego wyprodukowania narty by zachowywała się wg Twojego opisu, ale wydaje mi się wielce nieprawdopodobne, by coś takiego puścić do produkcji.

Mianowicie jeżeli twardość narty wzdłużna byłaby taka, że nie układała by się w łuk, a np wyginałyby się przody na 1/3, tyły na 1/3 a środek pozostawał "prosty".

To się jednak b.łatwo sprawdza blokując/podpierając ją w najszerszych miejscach i wciskając but. Jeżeli tak się dzieje nartę się reklamuje, bo to bubel produkcyjny.

Nie sądzę, by dobre firmy takie rzeczy puszczały - stąd takie a nie inne moje stanowisko... ale podobno nie ma rzeczy niemożliwych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heloł !,

miło było poznać.. :)

Heli - w dalszym ciągu podtrzymuję:

http://www.skionline.pl/sprzet/?co=kolekcje_narty&id_grupy=1654&id_modelu=2086

z tą deską coś jest nie tak.. - i nie jest to kwestia doboru czy ustawień.. :) - ma ktoś może podobne doświadczenia w tej kwestii? - jeździłem na 3 różnych deskach i wszystkie przy większej prędkości wpadały w wibracje - nie da się na tym jeździć.. :)

pozdro

jahu

Mysle ze Heli ma zupelna racje. Poza tym odniose sie do tej predkosci, nie rozumie dla czego slalomki zmusza sie do predkosci one nie sa do tego, do duzych predkosci sa gigantki, do bardzo duzych serwisowe dlugie gigantki :D przepraszam ze takie truizmy wale ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziekuję za tak liczne przybycie i przyznaję ze zwykle na imprezach odpadam ok 21 a tym razem z Peszkodem opuściliśmy lokal jako ostatni gdzieś po ...:eek:...23:)

Nie ma jak poznać ludzi i psy osobiście:)

Kto robił fotki?? Soczek i ktoś jeszcze chyba... chciałabym te zdjęcia zobaczyć :D

Mnie się jednak nie udało.

Szkoda tylko że nie zadzwoniłem bo jak widać o 23 (kiedy to wyszedłem z takiej puszki gdzie telefony nie działają) to miałem jeszcze szansę przynajmniej pozdrowić ostatnich wytrwałych.

Pozostaję w oczekiwaniu na te zdjęcia (o ile przejdą cenzurę:D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...