Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czemu usuwa się posty?


Gość bobic

Rekomendowane odpowiedzi

j.w.

Ja tam się nie czepiam, bo nie mnie dotyczy problem, ale nie podoba mi się to, że nie możan wyrażać własnego zdania na www.skionline.pl

Ja pozdrawiam jeszcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu usuwa się posty?

... myślisz o wypowiedzi Romex-a.

To sprawa wygląda tak, że w ręce Romexa trafiła ulotka Maksa i naubliżał mi, że dostałem w łapę za reklamowenie jej.

Myślę, że nie widział katalogu Maksa, który ma kilkadziesiąt stron i jest bardzo dobrze przygotowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu usuwa się posty?

Tu sie nie czepiam, bo nie pamietam tego.

Ale ten post, napisany teraz przed chwila Buroka z Kocmyrzowa uwazam, ze nie byl ublizajacy.

Moze wystarczylo dac jakies wyjasnienie??

Zreszta robta co chceta.

Wasze skrzypce - waszaa muzyka !!! :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu usuwa się posty?

co się czepiasz Jacka chłopie...wprowadził cenzurę to niech będzie jak będziesz się dalej awanturował to dostaniesz dożywocie na login i co wtedy będziesz robił?????? listy pisał??? :)))))))) to chyba depresja przed sezonowa że tak nerwowo się robi ...:)))

pozdrowionka -muzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu usuwa się posty?

:-) :-) :-)

ONE LOVE, ONE LIFE, TWO SKIES !!!!!

3majmy się ramy to się nie ...

Problemy narciarskie należy rozwiązywać na stoku :-) i to dla mnie osobiście jest pierwowzór. Bo przy kompie to się co poniektórym testosteron uderza za mocno do głowy. Na straganie w dzień targowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...