Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Problem z czapką i goglami:)


mike_

Rekomendowane odpowiedzi

Problem z czapką i goglami:)

no niby masz racje ale nie pomyślałeś że na moich goglach jest nadruk na szybce xxx moze troche mały ale jest a poza tym zostawiłem naklejke xxx zł troche mniejsza widoczność ale jeździć sie da:) a jakby ktos miał słaby wzrok to babcia mi na czampc wyszyła xxx i xxx:)

Dalej nie wiem co mam robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z czapką i goglami:)

Wydawało by sie że problem poruszony przez szanownego mike_ jest banalny....ale pozory czasem mylą, sprawa jest powazna, nawet bardzo........ Ogólnie rzecz ujmujac jazda w czapce nie jest zbyt fortunnym pomyslem(ja nie nawidze w czapce śmigac)....lepiej jeździć w kasku jest duuuużo bezpieczniej i jakoś tak przyjemniej...a pozatym nie ma wtedy takich dylematów co nałozyc na co!! jeżeli jednak wolimy jazdę extreme czuć sie bardziej free mogą spróbować w opasce - wtedy takie problemy(co na co) są marginalne..........radykalowie mogą spróbowac w ogóle z goła głową ale tego nie polecam bo zatoki takich "jaj"( przepraszam za wyrażenie wszystkich kastratów) nie wytrzymują.......Wiec jeśli odrzucimy czapkę, kasku ani opaski nie mamy, a na jazde z goła głową zdrowie nam nie pozwala.....zostaje kaptur....co prawda ogranicza on często widocznosć (na boki i do tyłu:) oraz możliwośc nruchu wiec nie poleca sie go funowcom ...ale przy normalnej jeździe (telemarkiem) nie powinien on nikomu przeszkadzać...................... Jednak pomysł z kapturem sprawy nie rozwiązuje ....... powiem wiecej nawet tworzy nowe niepewności.....gogle na kaptur czy pod ????? widzisz mike_ masz temat na nowego posta............Pozdro i respect za poruszanie tematów egzystencjalnych:)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z czapką i goglami:)

to zalezy od...twoich wlosow;) jak jest ich duzo to pierwsza opcja jest bardziej wygodna natomiast w przypadku niklego owlosienia druga... ale ja osobiscie preferuje gogle na czapke;) a co do choroby to 3 zabki czosnku popij mlekiem i jutro bedziesz zdrowy;) pozdrawiam i sorki ale nie mam polskich znakow;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z czapką i goglami:)

Widze że temat wzbudził zainteresowanie:) miło mi:) Po przeczytaniu wszystkich postow stwierdziłem że najlepiej było by kupić sobie kask. Niestety nie zapowiada się. Najpierw musze kupić buty a kasy troche mało:(

(jak ktoś jest chętny do współfinansowania mojej inwestycji to prosze o kontakt:)) Chyba narazie będe musiał przy czapecce zostać(z goglami na niej)

Pozdrowienia dla Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...