Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wyjazd Molltaler


Gość scatman_wawa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość scatman_wawa

Robalek, lub jak się nie mylę Robak z trgo co wiem to będziesz na Molltalu więc mam nadzieję że opierając sprawę o bufet porozmiawiamy o łańcuchach :). A cop do odległości to nie ma problemu dwa razy w miesiącu na weekendy jeździć do Austrii to i można na jedną rozmowę do Gdańska pojechać :).

A goście typu super fura napęd na 4, łańcuchy i rejestracja na W... myślą że to samo jedzie i potem blokują nasze piękne wąskie górskie drogi.

I dobrze każdy z nas wie jak wyglądają parkingi pod wyciągami i dojazdy do nich.

Ale gdtyby nie goście z tą rejestracja na W to te WASZE piękne wąskie drogi i parkingi świeciły by pustkami, a większość właścicieli restauracji, hoteli, pensjonatów i innych atrkcji musiała by wrócić na hale aby wypasać owce niestety.

Robal szkoda ze z Petrolkiem nie dojedziesz :), zatem do soboty:)

Pozdrawiam.

Edytowane przez scatman_wawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robalek, lub jak się nie mylę Robak

Oczywiście, tu żadnej pomyłki nie ma:):):)

Robal szkoda ze z Petrolkiem nie dojedziesz :), zatem do soboty:)

Pozdrawiam.

No Petrol chciał wyjeżdżać w godz. 12-13, a Ja niestety w tym czasie mam spotkanie i muszę na Nim być więc w harmonogramie wyjazdu bym się nie zmieścił a bez sensu byłoby gdybym Ja opóźniał eskapadę całej czeredy, tym bardziej że nie wiem ile czasu te spotkanie potrwa:eek:.

Co do spotkania to przy bufecie zapewne się i tak spotkamy a myślę że nie tylko przy nim.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość scatman_wawa

Z tego co rozmawiałem przed chwilą z Klapkiem to my ruszamy od Klapcia o 19,30, więc jak byście się na tą godzinę wyrobbili to pogadaj z Petrolkiem i może jednak z nami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdtyby nie goście z tą rejestracja na W to te WASZE piękne wąskie drogi i parkingi świeciły by pustkami, a większość właścicieli restauracji, hoteli, pensjonatów i innych atrkcji musiała by wrócić na hale aby wypasać owce niestety. .

widać ześ chopok z wawy, smiech na sali :D po prostu jak to przeczytalem to padlem ze smiechu :D:D:D

po 1 ze to "smieszne inaczej":D a po 2 off top:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość scatman_wawa

Dziwi mnie że ludzie zwracają uwagę na moje chamstwo, lecz moje chamstwo, jest odpowiedzią na chamstwo zawarte w poście eqipa

A goście typu super fura napęd na 4, łańcuchy i rejestracja na W... myślą że to samo jedzie i potem blokują nasze piękne wąskie górskie drogi.

I dobrze każdy z nas wie jak wyglądają parkingi pod wyciągami i dojazdy do nich.

.

Kiedyś Pan Janek Kobuszewski miał taki tekst: "Chamstwu w życiu należy się przeciwstawiać - siłą i godnością osobistą". A tak, mam rejestracje na W i się tego nie wstydzę. W żadny poście nie oceniałem ludzi po rejestracji czy mieście z którego pochodzą. Bardziej cenię sobie merytorykę niż ocenę ludzi po rejestracjach.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość scatman_wawa

Dzięki, a wracając do topicu, może jeszcze ktoś będzie na molltalku w ten weekend. Jeśli tak to może niech się odezwie. Nas jak na razie zebrało się 26 chętnych na lekką rozgrzewkę przed sezonem. Miszkamy we Flattach, jeździmy na Molltalku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie że ludzie zwracają uwagę na moje chamstwo, lecz moje chamstwo, jest odpowiedzią na chamstwo zawarte w poście eqipa .

Kiedyś Pan Janek Kobuszewski miał taki tekst: "Chamstwu w życiu należy się przeciwstawiać - siłą i godnością osobistą".

Powinno być "siłom...siłom i godnościom osobistom.":D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, a wracając do topicu, może jeszcze ktoś będzie na molltalku w ten weekend. Jeśli tak to może niech się odezwie. Nas jak na razie zebrało się 26 chętnych na lekką rozgrzewkę przed sezonem. Miszkamy we Flattach, jeździmy na Molltalku.

Bardzo sympatycznie !! I choc nie ma mozliwosci to z sympatii dziekuje i moze inny termin gdzies wypali.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehee, czyżbyś zmienił zdanie - i jednak jedziesz??? :)

pozdro

jahu

Napisalem na innym forum 2 wrzesnia:

"hello fans

podgladam /przyzwoicie/ kamery na Molltaler regularnie.

i jak zaintertesowanym wiadomo nic nie nie zmienia.

Na obecna chwile jest zle.

W najblizszych 3 tyg. musialoby spasc ok 3 metry sniegu co przy niskiej temp. jest mozliwe,

a wtedy przygotowano by kilka km snieznego dywanu kilkadziesiat cm grubosci.

Tak to z reguly we wrzesniu bywa, wiecej i tak nie mozna sie spodziewac.

Dla mnie to jednak jest za malo, bo nie lubie "wte i we wte"na okraglo po jednej jedynej trasie jezdzic.

Zdecydowalem, ze na Molltaler w w/w terminie nie pojade.

Do nastepnej spontany."

Minelo 3 tygodnie a wpis wlasciwie jak z wczoraj aktualny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość scatman_wawa

Fredo spakowani, nartki po servisie i czekamy na czwartek. Nie ważne ile pojeździmy, ważne ze towarzystwo będzie super, a dla towarzystwa cygan dal sie powiesić. A co do pogody to tutaj: http://www.wetter.at/wetter/sport-freizeit/ski-wetter/oesterreich/kaernten/moelltaler-gletscher

Edytowane przez scatman_wawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość scatman_wawa

A co do pogody i warunków to kamerka z dzisiaj http://gletschercam.peak.at/index.phtml?code=bild200&size=huge. Jak to dobrze że już pojutrze będą deski na nogach. Człowiek to jednak dziwne stworzenie, trochę zamarzniętej wody, a cieszy się jak dziecko :). I do tego jeszcze mrożą i sypią :)http://gletschercam.peak.at/index.phtml?code=bild200&size=huge

No i jeszcze prognoza na najbliższe dni :)http://www.wetter.at/wetter/sport-freizeit/ski-wetter/oesterreich/kaernten/moelltaler-gletscher

Edytowane przez scatman_wawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość scatman_wawa

Jeszcze nie pojechaliśmy, dopiero o 19,30 wyjazd z WEarszawy. Jutro od 8 już na stoku :). Po powrocie relacja i fotki z wyjazdu. Faktycznie dzisiaj sypie ale podobno pogoda od wieczora sie zmienia :)http://www.wetter.at/wetter/sport-freizeit/ski-wetter/oesterreich/kaernten/moelltaler-gletscher

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeśli nie skreczowali i pojechali, to chyba będą pierwszymi, którzy coś o prawdziwym śniegu doniosą - czekamy:) Na razie tam ostro sypie.

Z tego co wiem nic odwołane nie jest a wyjeżdżają dziś pod wieczór tak więc od rana juz na stoku:).

W moim przypadku wyjazd jest jutro a od soboty rana przypinam dechy i hajda w dół.

pzdr

P.S. Nie śmielibyśmy nie podzielić się wrażeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...