Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

z Solden JC donosi...


JC

Rekomendowane odpowiedzi

jako ze mi sie czas pozajaczkowal i wstalem o starej godzinie mam czas aby napisac dwa slowa z Solden.

Nie wiem jak organizatorzy to robia ale znowu jest pogoda zyleta, czwarty raz!

Warunki wymarzone do jazdy na nartach. na lodowcu stoi teraz piekna gondola ktora jedzie wzdloz krzesla a nastepna sekcja prowadzi po przekatnej nad trasami kolo orczyka. Zlikwidowano jeden orczyk, a na srodku obok drugiego stoi olbrzymia podpora gondoli. Wraz z otwarciem nowej gondoli Pitztal stracil miano najwyzej polozonej gondoli w Austrii. Nowa w Solden zatrzymuje sie o 6 metrow wyzej! :)

Tak sie zlozylo ze w gondoli jechalem m.in. z Martina Ertl. Chyba czula ze jest mocna. Mowila ze warunki sa dla niej idealne, tylko musi skorygowac tor jazdy.

W gazetach pisza najczesciej o walce Maiera i Eberhartera. Na konferencji Maier byl pewny swego. Jednak kto bedzie lepszy zobaczymy dzisiaj, tym bardzuej, ze Bode zapowiedzial walke, Covili uwielbia ten stok (dwa lata temu wygral, a rok temu byl drugi)

W trakcie losowania numerow najwieksza owacje wzbudzil Bode. Laski szalaly, Stefan wylosowal szczesliwa trzynastke!

Na razie tyle, lece na press shuttle

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Solden JC donosi...

Jaki gazety czytales?

Przed zawodami Maier powiedzial, ze nie ma zadnej rywalizacji miedzy nim a Eberh. Eberh. zreszta to potwierdzil.

Przed zawodami Herminator wyznaczyl swoj cel: 15 miejsce. Jak wiadomo zrealizowal go w 99%. Nie pisal bym tego gdym na wlasne uszy nie slyszal wywiadu z oboma gentelmenami.

Poz.pawel

Ps. Herminator planuje zakonczenie kariery SPORTOWEJ na 2006 rok. Bynajmniej nie chodzi o narciarstwo tylko o KOLARSTWO GORSKIE

W tym roku w ramach treningu chyba wezmie udzial w Tour de France. Jeszcze nie wiadomo dla jakiej ekipy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania do JC

To prawda. Trasa niebyła idealna. Stałem przy przejściu z płaskiego na strome i pod światło było widać dokładnie, że trasa nie jest idealna, ale może tak właśnie musi być, w końcu ktoś z FIS-u trasę "odbiera".

Jeszcze w dodatku trasa była jak beton. Po trasie jeździł Grzesiu Dendys i był pod wrażeniem jak zawodnicy muszą mieć przygotowane narty żeby utrzymać się na tak twardej i oblodzonej trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...