Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

A w Warszawie była booocówa


Gość bobic

Rekomendowane odpowiedzi

Tyrol Show mnie się nie podobał w ogóle.

Byłem, porobiłem fotki, zamieniłem parę zdańz JC i pojechałem na obiad do Katowic do domku.

Dobrze, że byłem podczas tego wyjazdu również na Targach turystycznych, bo inaczej straciłbym tylko kase na benzynę.

No, ale czekam na relację JC z Wawki ;)

No i może Leski coś napisze ;)) Jak mu się skakało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Warszawie była booocówa

"Byłem, porobiłem fotki, zamieniłem parę zdań z JC i pojechałem na obiad do Katowic do domku."

Tiaaaa - no ciekawe rzeczy Bobic piszesz :-)))) To się nazywa pomroczność jasna.... a może jasność pomroczna :-)))) cały piątek Ci odparował :-)))))?

... wiem wiem w nocy z czwartku na sobotę nic chyba ciekawego nie było ;-)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhh

No prosze X-skiing w naszej Warszawie - pelna Ameryka. Bylem dwa tygodnie temu w kinie na najnowszym filmie Matchstick Produstions - Focused, tam z kolei jezdzili na Bronxie w NY. Jestesmy wiec nie wiele w tyle ;-)

Nawiasem mowiac film po jakiejs godzinie mnie nieco znudzil, zaanonsowali w nim, ze postep w narciarstwie to teraz triki freestylowe podczas jazdy freeridowej no krecili te salta z klifow. Poniewaz nie znam sie na tym wszystkim specjalnie, to i mnie znudzilo, wole filmy gdzie wiecej pokazuja piekna jazde sama w sobie no piekne gory. Trzeba oddac im jednak sprawiedliwosc, ze byly tez w filmie niezle jaja, jak np zarty z "American Beauty" itd.

Pozdrowionka dla wszystkich forumowiczow

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...