Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

jak znajdujecie nowe kolekcje?


guildenstern

Rekomendowane odpowiedzi

odnosze wrazenie ze technologia nart weszla w faze stagnacji. o ile w poprzednich latach zmiany byly co roku gigantyczne (radykalne zmiany promienia nart, uzywanych materialow, tworzenie nowych grup nart itp) o tyle w zeszlym i obecnym sezonie niewiele pojawilo sie nowych rozwiazan. wyglada to tak jakby ewolucja od nart prostych do taliowanych zakonczyla swoj bieg i teraz przez kilka lat narty beda tylko zmieniac wystroj i wzbogacac sie o coraz bardziej skomplikowane nazwy systemow. co myslicie na ten temat? bo ja w tym roku jakos nie czuje potrzeby zmieniania nart na nowe, bo nie widze niczego co by bylo znaczaco lepsze od zeszlorocznych modeli. a moze to ja zdziadzialem i nie nadazam za "nowinkami"?

pozdr

marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znajdujecie nowe kolekcje?

Jest w tym wiele racji co mówisz. Żeby było coś nowego sprawiłem sobie narty skicrossowe (trza być na czasie :))

Jeździłem juz na modelach kilku firm i muszę stwierdzić, że ta grupa nart znajdzie wielu nabywców, szczególnie tych, którzy mieli dylemat pt. czy na slalomkach pojadę gigant?

Uważam, że narty skicrossowe super do tego się nadają. Przy promieniu ok 15m przeciętny śmiertelnik o, jak to się mówi, zacięciu zawodniczym pojedzie na nich slalom i giganta. Wkońcu jeszcze niedawno slalomki miały promień 15-16 m.

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...