Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

fisher RC4 race SC 160cm na moje 1.83m.. dobra dł?


rascal

Rekomendowane odpowiedzi

fisher RC4 race SC 160cm na moje 1.83m.. dobra dł?

Cieszymy sie ze chcesz posiaść fischera , ale tak:

Moze napisałbys jak jezdzisz , ile czasu spedzasz na deskach, jaka jest twoja waga i umiejtosci i na koniec do czego bedziesz deski uzywał (cały dzien , tylko na przeznaczenie itp.)

Pozdr Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fisher RC4 race SC 160cm na moje 1.83m.. dobra dł?

"c" mi się nie wcisnęło na klawiaturze.. (sorrki za byka)

więc tak:

(moja waga 81kg). jeżdżę na nartach 14 lat. więc myślę, że amatorem nie jestem, ale tez do profesjonalizmu mi kawałek. jak już jestem na stoku, to zapominam o całym świecie i tylko góra dól, góra dół...moja jazda jest dość agresywna i ciągle szukam jakiś urozmaiceń.

stąd właśnie pomysł o tych fischerach. jeździłem w zeszłym sezonie na wypożyczonych race CS 160cm [r=12m(?)].. dość dobrze się w nich czułem, ale chyba za były za krótkie no i może ich promień był ciut za duży. lubię szybkie, intensywne, carvingowe skręty więc się pytam się o WCup'y rc4 CS.. co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fisher RC4 race SC 160cm na moje 1.83m.. dobra dł?

Ja radze poduczyc się nazewnictwa i modeli FISchERA. Chłopaki czy nie o tym pisał przypadkiem robalek, w takim poscie "Tak z boku patrząc..." No i nie bardzo wiem na czym polega intensywność carvingu. A co do promienia to mniejszy to albo WORLDCUP SC dł 155 cm r:11m albo snowblade.

Ot taka moja nie miła i wredna wypowiedz.

pzdr.

Homar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fisher RC4 race SC 160cm na moje 1.83m.. dobra dł?

1) nie jestem z w-wy (nawet nie lubie tego miasta- nikomu nie ubniżając)

2) nigdzie się nie chce z nimi pokazywać - jeżdżę dla siebie i dla satysfakcji!

3) homar, nie czepiaj się nazewnictwa, bo ono nie jeździ, tylko Ty (ja etc.)

4) dlaczego nie fire'y? bo to nie są narty jak dla mnie. miałem kilka razy na "nogach" i kiepsko mi się jeździło - za mało dynamiki...

5) homer, gdybyś dobrze jeździł, wiedziałbyś co to są za skręty

6) dziękuje za waszą wyuzdaną uprzejmość...

(i za uwagę)

P.S.: wybaczcie ten błąd w nazwie, bo chyba nie jest aż tak istotny, co? ważne, że każdy (chyba) wie o co chodziło....

pozdro..!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fisher RC4 race SC 160cm na moje 1.83m.. dobra dł?

no "rascal" dostałeś ładne zjebki, a pytałeś tylko o rozmiar nartek hihi.., swoją drogą to jeździsz 14 lat jak piszesz poniżej, a zadajesz takie banalne pytanie ja nie znam się zupełnie na FISERAH (tak dobrze?), ale SC to chyba coś od slalomu;)) slalom carve? a więc najprostszym wyznacznikiem przy doborze takich nart jest wzrost-10/15cm niektórzy uważają, że i nawet 20 zależy jak jeździsz i o jakie skręty Ci chodzi, ja bym wziął 165 sam mam 176 cm, a natre 158 też SC.

pozdro

jozpa

(zobaczyła żaba, że konia podukawją, więc sama nogę podkłada)-to o mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...