Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

co sadzicie o takim zestawie


jaga

Rekomendowane odpowiedzi

naty z oferty macro Nordica Olympia Cute XBS, buty Lange Concept 75W??

Przymierzałam rózne buty i te powiem najbardziej mi pasowały(a jestem ograniczona w wyborze,przez dużą i waską stope 27,5). Jeżdże całkiem sprawnie i szybko ...w sumie 5 sezon(ale zdolna jestem :P)do tej pory na pożyczanych czas na swoje. Białemu szleństwu oddaję sie raczej w ferie, no czasem wypady weekendowe, nie więcej niż 14 dni w roku, 175cmm i 75kg.czekam na uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sadzicie o takim zestawie

myślę ze te narty sa dla ciebie trochę za miękkie. jezdzisz już 5 sezon i szybko wiec polecałbym tobie deskę trochę twardszą. Ja równiez chciałem kupić zonie te narty (w makro 852 zł z wiązaniami marker n0310) jednakże jezdzi podobnie jak ty 5 lat i ma OK technike i wybieram Dynastary Exclusive plus + wiązania look nova (w makro 1035 zł) te sa troche twardsze i na pewno pojezdzisz na nich kilka sezonów z zadowoleniem.mam nadzieję ze pomogłem a nie namieszałem.pzdr a najlepiej udać się do jakiegoś serwisu i zapytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...