Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Trzymanie na lodzie


jarek

Rekomendowane odpowiedzi

Trzymanie na lodzie

jedne i drugie sam sobie robie, przyznam ze Omeglassy mam na 88 a rossignole zrobilem na 87 ale nie sadze zeby 1 stopien mial az taki duzy wplyw, poza tym to jednak jest roznica klas bo omeglasy mam zwykle a rossignole serwisowe (czyli porownanie nie calkiem fair)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymanie na lodzie

Do testu możesz wypożyczyć SLX w Białce Tatrzańskiej pod Kotelnica są modele z zeszłego i z tego roku. Ale myślę że przy tych nartach porównując do Twoich konkurentów można się zmoczyć (taki żart naprawdę je lubuę:-)) jest to niesamowicie szybka narta. Wspaniale oddająca przy wyjściu to co włożysz na wejściu w skręt - trzeba tylko bardzo uważać bo nie jest to narta do nauki - na niej trzeba jeździć i mocno dociskać. Po paru godzinach od wypożyczenia wiedziałem że musze je mieć. Mają jeszcze jedna zaletę są bardzo ciężkie i twarde jak prawdziwa raceowa maszyna - za to też je lubię ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...