Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jaka wybrac długosc?


banan2415

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przez ostatnie lata jezdzilem na nartach Salomon Equipe 196cm i uwielbiam te nartyy, ale postanowilem pojsc z duchem czasu i sprobowac czegos noweg, zdecydowalem sie na narty Atomic SX11 04/05, ale mam w zwiazku z tym pewne pytanie: Jaka dlugosc wybrac (wystepuja tylko w 160/170/180cm) przy moim wzroscie ~183. Bede strasznie wdzieczny ze pomoc jakiegos eksperta.

Z gory dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka wybrac długosc?

... nie żebym był expertem ... :)

Osobiście mam SX z 03/04 i 04/05. Pierwsze miałem na 170 cm i okazały się wspaniałymi, uniwersalnymi nartami ale... czasami zdarzało mi się pojechać giganta tak więc musiałem pomyśleć o czymś dłuższym, więc narty w kolejnym sezonie wydłużyły się trochę. Teraz czuję się stabilnie ale zniknęła uniwersalność.

Do czego zmierzam? Pewnie nie masz możliwości posiadania kilku par nart, więc pomyśl czy dłuższa narta zawsze się sprawdzi? Nie podpowiadam Ci długości, bo to musi być Twój wybór podyktowany preferencjami dot. stylu jazdy, ilości dni na śniegu i miejsc, w których jeździsz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...