Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zbierałem się parę lat. A w sumie to 30. Ale jest. I wyszła nad podziw udanie.

IMG_20240731_113016PK.thumb.jpg.d9037d6f8eba68c8d846ddc2be0f2c26.jpg

Może to mało samokrytyczne, ale pod względem jakości wydawniczej to najlepsza książka jaką miałem w ręku. Pozostałe elementy równie dobre 😉. Jak nie wierzycie to sprawdźcie - na mojej stronie www.jurewicz.eu 1/3 publikacji jest za darmo - opcje na tel i komputer.

Kupujący twierdzą, że znakomita na prezent (chyba 50% sprzedaży). Mam też sklep na Allegro, jak ktoś ma smart to taniej wychodzi tam. Parę rozkładówek:

KatedraFotografii-podgldRGB-18.thumb.jpg.ae173501e665624bb5ccfd68e6c70145.jpg

KatedraFotografii-podgldRGB-22.thumb.jpg.8484d8b28f2a20005328e94a3198907d.jpg

KatedraFotografii-podgldRGB-37.thumb.jpg.6d280e87fc082f2c89f1766537033261.jpg

KatedraFotografii-podgldRGB-56.thumb.jpg.891680f11602eae8a3c14676bfaa0dd0.jpg

KatedraFotografii-podgldRGB-64.thumb.jpg.c56a6324d58eea5a386fb8fa37ed6da0.jpg

KatedraFotografii-podgldRGB-77.thumb.jpg.3848b267a06456fb6d591346586c89ce.jpg

KatedraFotografii-podgldRGB-82.thumb.jpg.720b0fb19f6f15ad5af858bb5fad8a35.jpg

KatedraFotografii-podgldRGB-85.thumb.jpg.9656dc554ff8ece2ee8a0bc4d31b4971.jpg

KatedraFotografii-podgldRGB-94.thumb.jpg.7c861c932a1ea10999729e322a82a906.jpg

KatedraFotografii-podgldRGB-103.thumb.jpg.3489318fa840a39743aec46eb278bb72.jpg

 

  • Like 12
  • Thanks 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lexi napisał:

Gratuluje- na pewno przeczytam.. choćby po to żeby sprawdzić ile w niej Bavistera - mojego idola w tym temacie.. wiem że i Tobie nie jest obcy..

Kupię jak tylko do dom wrócę- liczę na autograf 😉

Ja już kupiłem. Warto.

Edytowane przez sstar
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, sstar napisał:

Ja już kupiłem. Warto.

Kupiłeś cichcem, chciałeś mnie złapać na jakimś falstarcie! Przed Tobą był tylko jeden w dodatku kontrolowany, przedpremierowy zakup. Czyli obiektywnie rzecz biorąc byłeś moim pierwszym klientem. Na razie przynosisz mi szczęście, choć trochę za wcześnie na takie stwierdzenia.

Wielkie dzięki!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wujot napisał:

Kupiłeś cichcem, chciałeś mnie złapać na jakimś falstarcie! Przed Tobą był tylko jeden w dodatku kontrolowany, przedpremierowy zakup. Czyli obiektywnie rzecz biorąc byłeś moim pierwszym klientem. Na razie przynosisz mi szczęście, choć trochę za wcześnie na takie stwierdzenia.

Wielkie dzięki!!!

Byłem beta testerem, gdy wokół same samce alfa;-)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Wujot napisał:

Kupiłeś cichcem, chciałeś mnie złapać na jakimś falstarcie! Przed Tobą był tylko jeden w dodatku kontrolowany, przedpremierowy zakup. Czyli obiektywnie rzecz biorąc byłeś moim pierwszym klientem. Na razie przynosisz mi szczęście, choć trochę za wcześnie na takie stwierdzenia.

Wielkie dzięki!!!

Jestem pewien że sie bedzie sprzedawała taka pozycja .. to nie tak jak celebryckie autobiografie:

Celebrytka do celebrytki:

- kupiłam rok temu Twoja książkę...

_ aaa ..to Ty

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marekbtl napisał:

Cze

Kolejną sprzedałeś ;), jak tak dalej pójdzie - dodruk pewny.

pozdro i powodzenia

Super i dzięki. Ale daleka droga. No chyba, że wykupisz nakład. I kolejne dwa!

Pierwszy nakład raczej nie pokryje moich kosztów, a już na pewno włożonej pracy. Jak nie ustawię stałej sprzedaży minimum 1000 szt/rok przez parę lat, to będzie hobbystyczna zabawa. A jeśli coś uda się w miarę szybko zarobić, to czeka mnie wersja angielska, może niemiecka. I zabawa od nowa. Tak, że napisanie to była ta łatwiejsza część zadania. 

Ale radochę mam dużą - niedługo pierwsze spotkania autorskie. Za parę miesięcy będę więcej wiedział. Ale bez bardzo solidnej pracy promocyjnej się nie obejdzie. Na szczęście wszystkie sznurki mam w swoim ręku i tylko ode mnie (no i odbioru książki) zależy czy się przebiję. Wszystkie inne modele sprzedażowe wyglądały zdecydowanie gorzej - tu mam jednak realną szansę. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wujot napisał:

Super i dzięki. Ale daleka droga. No chyba, że wykupisz nakład. I kolejne dwa!

Pierwszy nakład raczej nie pokryje moich kosztów, a już na pewno włożonej pracy. Jak nie ustawię stałej sprzedaży minimum 1000 szt/rok przez parę lat, to będzie hobbystyczna zabawa. A jeśli coś uda się w miarę szybko zarobić, to czeka mnie wersja angielska, może niemiecka. I zabawa od nowa. Tak, że napisanie to była ta łatwiejsza część zadania. 

Ale radochę mam dużą - niedługo pierwsze spotkania autorskie. Za parę miesięcy będę więcej wiedział. Ale bez bardzo solidnej pracy promocyjnej się nie obejdzie. Na szczęście wszystkie sznurki mam w swoim ręku i tylko ode mnie (no i odbioru książki) zależy czy się przebiję. Wszystkie inne modele sprzedażowe wyglądały zdecydowanie gorzej - tu mam jednak realną szansę. 

Wiesiu

Powodzenia życzę, ale wolumen 1000szt./rocznie specjalistycznego wydania - może być trudno, na dzień dzisiejszy - to spory nakład. Mam nadzieję, że zdobędzie uznanie nie tylko w PL, wtedy jest światełko w tunelu. Produkt jest, mam nadzieję, że się nie zdezaktualizuje, bo świat mocno prze do przodu.

pozdro

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, marekbtl napisał:

Wiesiu

Powodzenia życzę, ale wolumen 1000szt./rocznie specjalistycznego wydania - może być trudno, na dzień dzisiejszy - to spory nakład. Mam nadzieję, że zdobędzie uznanie nie tylko w PL, wtedy jest światełko w tunelu. Produkt jest, mam nadzieję, że się nie zdezaktualizuje, bo świat mocno prze do przodu.

pozdro

Moim zdaniem to nie jest specjalistyczna publikacja - sam ocenisz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Wujot napisał:

Moim zdaniem to nie jest specjalistyczna publikacja - sam ocenisz.

Kupiłem to dla syna, który się interesuje fotografią. Używa oczywiście komórki oraz lustrzanki. Zobaczymy, czy coś z tej książki zrozumie i czy mu się w jakichś aspektach fotografii przyda. Mam nadzieję, że tak.

pozdro

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Capricorn napisał:

Wiesiu - książki z dedykacjami dotarły:)

Jeszcze nie przeglądałem - ale ja to tylko obrazki mogę podziwiac - Ci, dla których je zamówiłem zrecenzują je pewnie (jak już zostaną obdarowani).

 

Cieszę się i czekam na recenzje. Bardzo mi zależy na ocenie na Allegro (zarówno sprzedaży jak i przedmiotu).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...