Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Krakus81 napisał:

Mi bardziej leży Stubai, niż Kitzsteinhorn. Ale to pewnie kwestia gustu, a przede wszystkim jaka się gdzie losowo trafi pogoda. Też jak obieram sobie kierunki wyjazdowe, to też się ich trzymam. W tym roku chce odwiedzić ostatni z lodowców narciarskich w Austrii na którym nie jeździłem, czyli Kaunertall. 

O właśnie - jaka pogoda, tłok lub jego brak. Pojadę, zobaczę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.08.2024 o 21:13, WojtekM napisał:

Ogólnie Stubai wart odwiedzenia? Jakiego typu są tam trasy? Szerokie, wąskie kichy, strome, łagodne, czy wszystkiego po trochę?

Warto! Oczywiście największym terenem narciarskim jest lodowiec. W tym terminie wszystko będzie otwarte. 

Podpowiem, że skipass ważny jest nie tylko w dolinie Stubai, ale także w kilkunastu innych ośrodkach. Możesz np. wyskoczyć Axamer Lizum (zapraszam na film na YouTube). Skipass uprawnia także do korzystania z basenów, darmowej komunikacji do innsbrucka oraz otwiera drzwi wielu atrakcji turystycznych w stolicy Tyrolu, możesz także wpaść do Swarovskiego.  

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zając napisał:

Moim zdaniem Neustift albo Milders - miłe miasteczo tuż za, dalej już tylko niewielkie osady (byliśmy na kampingu w Volderau - taka właśnie mini-mieścinka), odległość do jazdy na lodowiec jakaś tam jest, ale akceptowalna.

odległość jest taka jak z Nowego Targu do Kuźnic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Jeeb napisał:

odległość jest taka jak z Nowego Targu do Kuźnic 

Za to w zasięgu będę miał też Schlick jakby co. Gdzieś mieszkać trzeba, a znalazłem fajny apartament za przyzwoite pieniądze w Neustift. No i po południu po nartach będzie się gdzie przejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JC napisał:

Warto! Oczywiście największym terenem narciarskim jest lodowiec. W tym terminie wszystko będzie otwarte. 

Podpowiem, że skipass ważny jest nie tylko w dolinie Stubai, ale także w kilkunastu innych ośrodkach. Możesz np. wyskoczyć Axamer Lizum (zapraszam na film na YouTube). Skipass uprawnia także do korzystania z basenów, darmowej komunikacji do innsbrucka oraz otwiera drzwi wielu atrakcji turystycznych w stolicy Tyrolu, możesz także wpaść do Swarovskiego.  

a czy wiadomo czy ta gondola na górze powyżej Eisgrat na samą górę już działa ? Ja byłem na jesieni 2022 r. i niestety była nieczynna. Wtedy nie działała z powodu przechylenia słupa podpory na lodowcu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krakus81 napisał:

a czy wiadomo czy ta gondola na górze powyżej Eisgrat na samą górę już działa ? Ja byłem na jesieni 2022 r. i niestety była nieczynna. Wtedy nie działała z powodu przechylenia słupa podpory na lodowcu. 

W zeszłym roku, latem, jeździłem tą gondolą.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krakus81 napisał:

a czy wiadomo czy ta gondola na górze powyżej Eisgrat na samą górę już działa ? Ja byłem na jesieni 2022 r. i niestety była nieczynna. Wtedy nie działała z powodu przechylenia słupa podpory na lodowcu. 

Hmm, w tegoroczną majówkę raczej stała, kojarzę dużo pustych podpór obok siebie (kiepski widok swoja drogą), chodziła tylko kanapa z Gamsgarten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, zając napisał:

Hmm, w tegoroczną majówkę raczej stała, kojarzę dużo pustych podpór obok siebie (kiepski widok swoja drogą), chodziła tylko kanapa z Gamsgarten.

dokładnie taka sytuacja była jesienią 2022 r. ALe jeśli dobrze patrzę, to dzisiaj ta gondola na Stubai działa. Tak więc technicznie wszystko jest OK

Edytowane przez Krakus81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...