Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Samolotem bezpośrednio z Warszawy do Innsbrucka od listopada!


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Polskie Linie Lotnicze LOT otwierają nową trasę, łączącą Warszawę z Innsbruckiem. Narodowy przewoźnik będzie realizował loty na trasie WAW – INN od 29 listopada do 28 marca 2025 r. Nowe połączenie jest odpowiedzią na potrzeby pasażerów, poszukujących komfortowego transportu do austriackiego serca sportów zimowych.

Więcej tutaj >>>

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JC napisał:

Polskie Linie Lotnicze LOT otwierają nową trasę, łączącą Warszawę z Innsbruckiem. Narodowy przewoźnik będzie realizował loty na trasie WAW – INN od 29 listopada do 28 marca 2025 r. Nowe połączenie jest odpowiedzią na potrzeby pasażerów, poszukujących komfortowego transportu do austriackiego serca sportów zimowych.

Więcej tutaj >>>

przewidujesz zniżki na te przeloty dla użytkowników forum ?

  • Haha 3
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, JC napisał:

Polskie Linie Lotnicze LOT otwierają nową trasę, łączącą Warszawę z Innsbruckiem. Narodowy przewoźnik będzie realizował loty na trasie WAW – INN od 29 listopada do 28 marca 2025 r. Nowe połączenie jest odpowiedzią na potrzeby pasażerów, poszukujących komfortowego transportu do austriackiego serca sportów zimowych.

Więcej tutaj >>>

To jeszcze poproszę z Wrocławia, i nie do kwietnia, tylko do 15 maja. 

Jak pokazuje Marionnen, najlepsze warunki są w maju. 🙂 

 

Edytowane przez MarioJ
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze, to ciekawa ta wiadomość. Do Innsbrucka prawie nic nie lata, bo to bardzo specyficzne lotnisko; raz lądowałem i jest to pewna przygoda widzieć skalne ściany na wysokości, a nawet powyżej wysokości skrzydła lądującego samolotu przy podejściu do lądowania.

Z tego co mi mówiła koleżanka, która mieszka w Innsbrucku lotów tam jest coraz mniej, a nie coraz więcej, a tu nagle LOT wyskakuje zza węgła. Subiektywnie - loty raz w tygodniu, przy opcji latania praktycznie codziennie do Monachium (Zillertal stamtąd to jest trochę ponad 1,5h autem inne ON nawet bliżej) lub Zurychu, a z niektórych regionów także częściej niż raz w tygodniu i taniej zapewne niż LOTem do Memmingen (stamtąd do takiej Silvretty Montafon jest trochę ponad godzina autem), to ja jakoś tego nie czuję, ale rynek to oceni...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, MarioJ napisał:

To jeszcze poproszę z Wrocławia, i nie do kwietnia, tylko do 15 maja. 

Jak pokazuje Marionnen, najlepsze warunki są w maju. 🙂 

 

Dlaczego tylko do 15 maja? W tym sezonie czerwiec może być nawet lepszy, oczywiście piszę o górnej części ośrodka. W maju, na początku 3 dekady działała jeszcze 2 i 2a oraz czasami Tuxerjoch, w czerwcu to chyba nigdy. Ale warunki ciągle bardzo dobre, później w odpowiednim wątku wrzucę foty. Pod koniec czerwca sprawdzę osobiście jak się jeździ. Trasa Innsbruck Hintertux to jakieś 80 km i jakieś 1.30 godz. Z lotniska pod Monachium jest 200 km i zajmuje mi to około 2.30 godzin (ale bywa różnie bo minięcie Monachium to czasowa loteria).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, pawelb91 napisał:

Zdecydowanie zbyt wcześnie kończą sezon lotów na tym połączeniu. Ciekawe jak wycenią te loty, pewnie niezbyt tanio.
Ja i tak nie skorzystam bo Warszawa daleko i totalnie nie po drodze dla mnie.

Sprawdziłem na stronie LOT pierwszy lot 29.11 i wyszło mi 2565,83 zł  w obie strony, z bagażem 23kg i z nartami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JC napisał:

Sprawdziłem na stronie LOT pierwszy lot 29.11 i wyszło mi 2565,83 zł  w obie strony, z bagażem 23kg i z nartami.

W tej cenie to można pojechać solo 800km z noclegiem i skipasem na 4 dzionki 🤷‍♂️ raczej drogo niż tanio . W marcu leciałem z Brukseli do Włoch z bagażem 20kg bez nart za sto jurków w dwie strony. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Victor napisał:

W tej cenie to można pojechać solo 800km z noclegiem i skipasem na 4 dzionki 🤷‍♂️ raczej drogo niż tanio . W marcu leciałem z Brukseli do Włoch z bagażem 20kg bez nart za sto jurków w dwie strony. 

Nie można tego tak porównywać, bo np. w ubiegłym sezonie Itaka miała ofertę - tydzień w Turcji na nartach z wyżywieniem, przelotem i skipassem za 2990 zł.

Dlaczego o tym piszę? Bo wiem, że to połączenie jest uruchomione we współpracy z biurami podróży, które już wykupiły większość miejsc, więc LOT ma czystą sytuację i może trzymać wysoką cenę.

Wkrótce pojawią się oferty pobytu w ośrodkach narciarskich w okolicach Innsbrucka wraz z przelotem!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, JC napisał:

Sprawdziłem na stronie LOT pierwszy lot 29.11 i wyszło mi 2565,83 zł  w obie strony, z bagażem 23kg i z nartami.

No własnie...  w tym samym czasie lot WAW do MUC - w obie strony, z bagażem 23 kg - może i godzinę dalej na Tux, ale jednak to połowa ceny... (zresztą powrót można wybrać (w tej samej cenie, jak na przykładzie poniżej) samolotem o 21-szej i ma się dodatkowo dzień na nartach:

image.thumb.png.16d900bbe081003aabdd026a296cd213.png

Edytowane przez Cosworth240
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, JC napisał:

Nie można tego tak porównywać, bo np. w ubiegłym sezonie Itaka miała ofertę - tydzień w Turcji na nartach z wyżywieniem, przelotem i skipassem za 2990 zł.

Dlaczego o tym piszę? Bo wiem, że to połączenie jest uruchomione we współpracy z biurami podróży, które już wykupiły większość miejsc, więc LOT ma czystą sytuację i może trzymać wysoką cenę.

Wkrótce pojawią się oferty pobytu w ośrodkach narciarskich w okolicach Innsbrucka wraz z przelotem!

No to oczywiście zmienia postać rzeczy. Jeżeli to jest bardziej lot charterowy dla biur podróży, a niesprzedane miejsca oferują na zasadzie - a może ktoś się znajdzie, to może mieć sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Cosworth240 napisał:

No to oczywiście zmienia postać rzeczy. Jeżeli to jest bardziej lot charterowy dla biur podróży, a niesprzedane miejsca oferują na zasadzie - a może ktoś się znajdzie, to może mieć sens.

Wkrótce znajdziecie oferty z przelotem na stronie biura NO LIMITS by Itaka. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, JC napisał:

Sprawdziłem na stronie LOT pierwszy lot 29.11 i wyszło mi 2565,83 zł  w obie strony, z bagażem 23kg i z nartami.

 

54 minuty temu, JC napisał:

Nie można tego tak porównywać, bo np. w ubiegłym sezonie Itaka miała ofertę - tydzień w Turcji na nartach z wyżywieniem, przelotem i skipassem za 2990 zł.

Dlaczego o tym piszę? Bo wiem, że to połączenie jest uruchomione we współpracy z biurami podróży, które już wykupiły większość miejsc, więc LOT ma czystą sytuację i może trzymać wysoką cenę.

Wkrótce pojawią się oferty pobytu w ośrodkach narciarskich w okolicach Innsbrucka wraz z przelotem!

 

Jak ktoś nie lubi wybierać sie z biurami tylko woli na własną rękę to na taką ofertę przelotu nawet nie spojrzy.
Pewnie trochę drożej to można znaleźć w jakiejś promocji lot do Chile na narty. 

Także słabo. Może jak im zostaną miejsca na dany lot to wtedy jakaś obniżka będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pawelb91 napisał:

 

 

Jak ktoś nie lubi wybierać sie z biurami tylko woli na własną rękę to na taką ofertę przelotu nawet nie spojrzy.
Pewnie trochę drożej to można znaleźć w jakiejś promocji lot do Chile na narty. 

Także słabo. Może jak im zostaną miejsca na dany lot to wtedy jakaś obniżka będzie.

Tych miejsce jest tak mało, że pójdą jak świeże bułeczki. Co do biur podróży, to jestem pewien, że oferta będzie się bardzo dobrze sprzedawać, tym bardziej, że dostępnych miejsce nie będzie wiele, bo co to jest ok 150 na całą Polskę

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, JC napisał:

Tych miejsce jest tak mało, że pójdą jak świeże bułeczki. Co do biur podróży, to jestem pewien, że oferta będzie się bardzo dobrze sprzedawać, tym bardziej, że dostępnych miejsce nie będzie wiele, bo co to jest ok 150 na całą Polskę

To zależy, co podstawia na lot do AUT. Jak pójdzie grubas, to wejdzie i 280 ludzi na pokład.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, grimson napisał:

To zależy, co podstawia na lot do AUT. Jak pójdzie grubas, to wejdzie i 280 ludzi na pokład.

Grubas w Innsbrucku? Tam w ogóle takie maszyny nie latają; były jakieś "incydenty" z lądowaniami samolotów w stylu B767, ale tam jest bardzo trudne podejście i bardzo krótki pas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Cosworth240 napisał:

Grubas w Innsbrucku? Tam w ogóle takie maszyny nie latają; były jakieś "incydenty" z lądowaniami samolotów w stylu B767, ale tam jest bardzo trudne podejście i bardzo krótki pas. 

Lata regularnie do Insbrucka A320 i B737:

https://www.flightradar24.com/airport/inn/arrivals

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, grimson napisał:

Lata regularnie do Insbrucka A320 i B737:

https://www.flightradar24.com/airport/inn/arrivals

 

Nie chce się niepotrzebnie czepiać, ale A320 i B737 "grubasami" nie są i na pewno 280 ludzi na pokład nie biorą; LOT ma 737Maxy, samoloty wąskokadłubowe, które zdaje się w ich konfiguracji biorą na pokład coś 189 osób. "Grubas" w wykonaniu LOTu to byłby Dreamliner, a takie samoloty to raczej na tym lotnisku jeżeli w ogóle kiedykolwiek lądowały, to incydentalnie; zresztą sam "przerabiając" lądowanie na tym lotnisku, to jakoś sobie słabo tego typu samolot tam wyobrażam. Myślę, więc że LOT będzie tam latał Embrearami typu 190 lub 195 albo co najwyżej B737.   

P.S. Nawet jak popatrzysz na podany przez Ciebie link, to sporo z tych samolotów (łącznie z jednym z Katowic), to prywatne małe samoloty; jest kilka lotów dziennie regularnych, na większych maszynach - to jest naprawdę nietypowe lotnisko. Nie do porównania nawet z polskimi lotniskami regionalnymi. 

Edytowane przez Cosworth240
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, JC napisał:

Tych miejsce jest tak mało, że pójdą jak świeże bułeczki. Co do biur podróży, to jestem pewien, że oferta będzie się bardzo dobrze sprzedawać, tym bardziej, że dostępnych miejsce nie będzie wiele, bo co to jest ok 150 na całą Polskę

Zgadzam się całkowicie z Tobą, chętnych będzie, dla niektórych koszty są mało istotne. Nie będzie to sprzedaż na masową skalę, jednak chętnych będzie więcej niż może się nam wydawać.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Nie ma to, jak zdrowa konkurencja. Chwilę temu LOT podał, że będzie latał z Warszawy bezpośrednio do Innsbrucka, a już konkurencja stwierdziła, że to może dobry pomysł!
Od 7 grudnia 2024 do 1 marca 2025, sezonowe połączenie na tej samej trasie uruchamia Austrian Airlines! Będzie latał w soboty o 12:10 z lądowaniem w Innsbrucku o 13:35. Powrót 14:40 lądowanie w Warszawie o 16:00. 
Sprawdziłem cenę przelotu - 1171,16 zł w obie strony

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lski@interia.pl napisał:

gdzie w cenie samego biletu do Innsbrucka macie jeszcze hotel,jedzenie,wypożyczenie auta  i skipass na cały tygodniowy pobyt...

..i jeszcze "pani" pląsa na rurce 24/7 w cenie... no chyba że do Innsbrucka byłyby jakieś miesięczne do kupienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lski@interia.pl napisał:

Jeżeli koniecznie chcecie latać na narty,a nie jeździć,polecam Gruzję,gdzie w cenie samego biletu do Innsbrucka macie jeszcze hotel,jedzenie,wypożyczenie auta  i skipass na cały tygodniowy pobyt...

Organizacja całości we własnym zakresie?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...