Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Co zamiast Gopass - Sezonówki ?


moloo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Po dobrych kilku sezonach posiadania sezonówki na Chopok postanowiłem sobie odpocząć - nie wiem czy na rok czy na kilka lat czy na zawsze.

Ale w związku z tym trzeba by coś znaleźć innego, nowego, lepszego :) 

Jakieś propozycje z Waszej strony karnetu na sezon 2024/2025 ? Najlepiej jakby ten karnet wiązał się z jakąś ekipą, z którą w przyszłym sezonie mógłbym się wybrać na narty kilka razy w sezonie.

Ewentualnie jakieś biuro podróży pośrednika, który takie wyjazdy organizuje skupiając się na zasięgu jednego karnetu.

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.

R

Edytowane przez moloo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • moloo changed the title to Co zamiast Gopass - Sezonówki ?

Cześć 

Ja kupuję rodzinny Topskipass na Karyntie i wschodni Tyrol- ok 30 stacji i lodowiec startujący w październik-maj .

Pojedynczy 762 euro był na  sezon 2023/2024

Rodzinne 2+2 1695 euro zależnie od wieku dzieciaków 

Dzieci do 6 lat free przy zakupie rodzica 

https://www.topskipass.at/

Edytowane przez marcinn
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marcinn napisał:

Cześć 

Ja kupuję rodzinny Topskipass na Karyntie i wschodni Tyrol- ok 30 stacji i lodowiec startujący w październik-maj .

Pojedynczy 762 euro był na  sezon 2023/2024

Rodzinne 2+2 1695 euro zależnie od wieku dzieciaków 

Dzieci do 6 lat free przy zakupie rodzica 

https://www.topskipass.at/

W sezonie 23/24 2+1 ( 7lat ) płaciłem 1350e. Chyba dwójka dzieci do określonego wieku jest w tej cenie. Karnet polecam, miałem w tym sezonie:) Karnet działa nawet w kilku stacjach w tym samym dniu. 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z tańszych sezonówek na ośrodki alpejskie to Skiworld Ahrntal (ale obejmuje w zasadzie tylko dwa ośrodki w Południowym Tyrolu: Speikboden i Klausberg) (Weissenbach, oraz Rein in Taufers nie liczę bo to pojedyncze wyciągi gdzieś w okolicznych wioskach).

Mapa tras: Panoramakarte_2023-24.jpg


Premium Card 365:
➡️ Adult 469.00€
➡️ Senior 379.00€
➡️ Junior 269.00€

https://www.skiworldahrntal.it/en/info/prices/premium-card-365

  • Like 2
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jeeb napisał:

kupiłem Magic Pass z 2 lodowcami startującymi 1 listopada za 399 CHF + 20 CHF ubezpieczenie

https://www.magicpass.ch/en/

To świetny wybór. Byłem blisko kupienia ale ekipa się nie uzbierała. Samemu nie chce mi się tam jeździć. Może w kolejnym sezonie (jeśli ceny będą na podobnym poziomie) uda się ogarnąć.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
On 7/20/2024 at 10:24 PM, JurekByd said:

Polecam sezonówkę na Karyntię i Tyrol Wschodni , wyjazdy co piątek z Bydgoszczy  przez Poznań/Wrocław lub z Warszawy  przez Łódź/Gliwice.

Zamierzasz zwiedzić też małe ośrodki, czy ograniczyć się do większych (Moltek, Nassfeld,  nie wiem; Katschberg, Matrei, Turracher)? Bo że Heiligenblut, to wiadomo, że wisienka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moltek to akurat mały ośrodek. I mając topskipass to raczej do odwedzenia przed lub po sezonie. Ja Moltka najbardziej lubię w maju.

@JurekBydjaką dużą macie ekipe? Jakie założenia wyjazdów? Ilość dni, noclegi itd?

Miałem teraz ten skipass i chyba powtórzę. Choć decyzji jeszcze nie podjąłem. 

Topskipass.at polecam z czystym sumieniem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2024 o 11:22, pawelb91 napisał:

Jedna z tańszych sezonówek na ośrodki alpejskie to Skiworld Ahrntal (ale obejmuje w zasadzie tylko dwa ośrodki w Południowym Tyrolu: Speikboden i Klausberg) (Weissenbach, oraz Rein in Taufers nie liczę bo to pojedyncze wyciągi gdzieś w okolicznych wioskach).

Mapa tras: Panoramakarte_2023-24.jpg


Premium Card 365:
➡️ Adult 469.00€
➡️ Senior 379.00€
➡️ Junior 269.00€

https://www.skiworldahrntal.it/en/info/prices/premium-card-365

Ja może bym się i na to pisał. Przy dwóch czterodniowych wyjazdach już jest na plus. A trzeci w bonusie. Jakby ktoś coś to dajcie znać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.07.2024 o 20:09, przemo_narciarz napisał:

Moltek to akurat mały ośrodek. I mając topskipass to raczej do odwedzenia przed lub po sezonie. Ja Moltka najbardziej lubię w maju.

@JurekBydjaką dużą macie ekipe? Jakie założenia wyjazdów? Ilość dni, noclegi itd?

Miałem teraz ten skipass i chyba powtórzę. Choć decyzji jeszcze nie podjąłem. 

Topskipass.at polecam z czystym sumieniem.

Ekipa jest spora, wyjazdy zwykle w piątek po pracy na 4-5 dni na białym, zwiedzamy różne ośrodki i małe i duże, wybór dostosowuję do warunków pogodowo- śniegowych i życzeń ekipy. Z małych bardzo podoba nam się na Goldecku, Heiligenblut, często pierwszego i ostatniego dnia robimy Turracherhohe i Katschbergm

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w odpowiedzi na pytanie... po blisku NIC... nie ma alternatywy, owszem można Wiślański... ale jeżdżenie z Soszowa na Stożek w ciągu dnia średnio... można jeszcze Czantorię wsiąść ... ale jest to pałowanie jednej góry, od grudnia do końca lutego (jak to było ostatnio)... jest fajnie, ale 31 raz może się znudzić... pozostaje po blisku jeszcze WELKA RACZA... ale ostatnio jakby śniegu brak, pozostaje jeszcze ROHACZE? w ciul daleko jakieś 3 godziny jazdy w kierunku jednym, prawie jak an Białkę ale tam brak sezonówki.. sprytne górale łapczywe som i nieudzielajom zniżek, także jakoś tak brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
W dniu 18.08.2024 o 20:34, JurekByd napisał:

Sezonówka 2024/25 na Karyntię 776 e, 2:dorosłych i 1 dziecko 1456 e. Już niewiele taniej od Dolomitów ( 945 e)....

Niema dużej różnicy cenowej względem sezonu 23/24

Ps.Jurek a skąd masz informację ocenach sezonówki na nowy sezonu.... na głównej stronie jeszcze nic się nie dzieje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...