Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dolina Zillertal 3-9.12.23


Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, marekbtl napisał:

Takich zdjęć to bym Żonie nie wysłał ;), znajduję najgorsze, z mgłą wysyłam i pisze że jest fajnie. I wilk syty i owca cała.

pozdro

 

Kolega po 2 dniach fotek z "włoskiej lampy", dostał odpowiedź od drugiej połówki, że już ma więcej żadnych fotek nie wysyłać. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Cappo napisał:

Kolega po 2 dniach fotek z "włoskiej lampy", dostał odpowiedź od drugiej połówki, że już ma więcej żadnych fotek nie wysyłać. 

 

46 minut temu, marekbtl napisał:

Że już jest spakowany, a rzeczy stoją przed domem ;)

pozdrawiam

trzeba żonke zawsze zabierać ze sobą (najlepiej do destynacji bezcłowej) to wtedy problemów nie będzie

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Jeeb napisał:

 

trzeba żonke zawsze zabierać ze sobą (najlepiej do destynacji bezcłowej) to wtedy problemów nie będzie

Drzewa do lasu się nie wozi ;), to męski wypad, ma być nie udany, wtedy zawsze można dostać pozwolenie. Nie trzeba się prosić, nawet można śmiało proponować Żonie wyjazd, Ona odmówi a Tobie nie zabroni. Man muss ein wenig nachdenken Janie.

pozdrawiam

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Victor napisał:

Dla tych wariatow dziś jest totalny raj IMG_0171.thumb.jpeg.8017517b7a034f3b2e28bc6079716dbe.jpeg

chyba nie ma co tu się rozpisywać bo warun obłęd a szersza narta to jest to co dziki lubią chyba najbardziej 😎

 

IMG_0181.jpeg

IMG_0182.jpeg

IMG_0185.jpeg

IMG_0184.jpeg

IMG_0187.jpeg

IMG_0197.jpeg

IMG_0203.jpeg

IMG_0206.jpeg

IMG_0204.jpeg

IMG_0210.jpeg

IMG_0195.jpeg

IMG_0216.jpeg

Pięknie to mało powiedziane, gratuluję udanego wyjazdu. Jak na grudzień to całkiem niezła ta pogoda.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, marionen napisał:

Pięknie to mało powiedziane, gratuluję udanego wyjazdu. Jak na grudzień to całkiem niezła ta pogoda.

Victor od 20-stu lat pracuje w PhotoShop-ie, tak nie wiem czy wierzyć, czy tez nie. Przyjmijmy pewien margines błędu, bo się mogą chłopaki lekko jak politycy mijać z prawda ;).

pozdrawiam

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Cappo napisał:

Byłem w Hochfugen i Mayrhofen w grudniu 2017, to też miałem tak że wyjeżdżało się na górę to piękne słońce, tylko po jakieś 1h przychodziła taka mgła że ledwo czubki nart widziałem - przez pogodę nie wspominam tego wyjazdu zbyt dobrze. 

Nad doliną "czapa"..

IMG_3029.thumb.jpg.aebb579b3fe1987822dfccc4792285c5.jpg

  • Like 5
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, marionen napisał:

Pięknie to mało powiedziane, gratuluję udanego wyjazdu. Jak na grudzień to całkiem niezła ta pogoda.

Cześć

Został jeszcze dzionek i może,sobota do południa( tu ciągle dumam) . Warunki pogodowe, jak i  śniegowe rewelacja. Dokładnie rok temu byłem w Maria Alm i du..y nie urwało. Średnio wspominam ... 

Pozdrawiam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jeeb napisał:

trzeba żonke zawsze

Zawsze to trzeba przynajmniej raz w sezonie wakacyjnym dać wolną rękę na wyjazd z psiapsiółkami,żeby się smażyły do syta,aż skóra zejdzie 🥳 i broń Boże pchać się w te klimaty 🤦‍♂️, wtedy w sezonie zimowym dostajesz tekst,cytuję ;korzystaj z wakacji 🤪

Edytowane przez Victor
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Victor napisał:

Zawsze to trzeba przynajmniej raz w sezonie wakacyjnym dać wolną rękę na wyjazd z psiapsiółkami,żeby się smażyły do syta,aż skóra zejdzie 🥳 i broń Boże przac się w te klimaty 🤦‍♂️, wtedy w sezonie zimowym dostajesz tekst,cytuję ;korzystaj z wakacji 🤪

Co kto lubi. Ja tam lubię, że z moim partnerem wybieramy te same klimaty. A moja psiapsióła to akurat woli jechać z nami na narty niż smażyć się w tropikach - w sobotę obieramy kierunek na włoskie freeski :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...