Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

HELP: fischer RX8 czy atomic gs9???


oasisman

Rekomendowane odpowiedzi

hello,

jezdze dobrze, mam 188wzrostu i potrzebuje nowej narty a ze przez ostatnie trzy lata nie zmienialem sprzetu wiec srednio sie orientuje:)))

z pobieznego studiowania netu wstepnie wybralem

fischer RX8

atomic gs9 albo 11...

powiedzcie co myslicie

z gory

thx

btw. fun i tego typu imprezy mnie nie interesuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELP: fischer RX8 czy atomic gs9???

RX-y a GS-y różne typy nart i trudno je porównać.

Zależnie, co preferujesz na stoku i jaką technikę (zaawansowanie) posiadasz musisz sam zdecydować.

Najwyższa gigantka, 11-tka, będzie bardzo wymagająca i będziesz musiał porządnie się przyłożyć żeby wydusić z niej to co oferuje.

9-tka bardziej uniwersalna, łatwiejsza.

RX8 to bardzo uniwersalna narta, na której nie źle poszalejesz.

... ale wybór należy do Ciebie, którą partnerkę wybierasz 1,2,3? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELP: fischer RX8 czy atomic gs9???

no dzieki,

preferuje przygotowane stoki, jezdze calkiem niezle i ztego co napisales to gs9 wydaje sie sensowny jezeli rx8/9 sa uniwersalne to tez jest ok.

teraz mam jeszcze jedno pytanie.

gdzie najlepiej kupic nowe narty? przegladalem ceny i w polskich sklepach w porownaniu z austria jest drozej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELP: fischer RX8 czy atomic gs9???

mam do sprzedania roczne gs9, 180cm, z wiazaniami...a jesli interesuja Cie wylacznie nowe narty...to coz rzeczywiscie w polsce jest roznie...proponuje www.outdoor-discounter.de tam gs9 nowe kosztuja 470euro + przesylka do polski 20euro, wyjdzie kolo 2200zl...super tanio to nie jest ale chyba taniej niz u nas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...