Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Poradzcie co do SL 9.18


Joanna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i prosze o rade.

Wlasnie wyrzucilam proste dechy na ktorych jezdzilam od 10 lat. Chce kupic jakies nowe narty. polecano mi 9.12 ale w opisach widze ze "Agresywne skręty oraz dużą sztywność gwarantują ekstremalną jazdę dla silnych narciarzy", w NTN natomiast opisy sa dużo łagodniesze. Napewno nie jeżdże extremalnie ale też nie lubie sie wozić na nartach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

Poradzcie co do SL 9.18

takaie nartki - jak juz kupisz to nie zapomnij podpisac bo sie roi od takich na stoku :-)

pozdro

yaaroo

a tam co ja mowie - sa fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradzcie co do SL 9.18

Witam!!!!!!

Ja bym polecił ci coś Rossignola ,ale w tym roku to francuzi odwalili padake.Sugorowałbym jednak Fishera RC4 RSC( chyba jedna z najlepszysh carverów, wszyscy znajomi ,którzy na nich jezdzili mówią że są zajebiste. Ewentualnie jakieś Atomici np:9.18 .Jak mówie to nie jest za bardzo moja grupa nart,ale jakieś pojęcie chyba mam. Pozdrawiam i gratuluje tego że jeżdzisz na deskach(naprawde spotyka się mało kobiet ,które kochaje Deski.

Szacuneczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradzcie co do SL 9.18

Ma wrażenie że nie jeździłaś nigdy na nartach karwingowych, bo wówczas byś wiedziała że da się na nich jeździć również klasykiem (nawet na tych o promieniu 9m), dlatego nie ma znaczenia czy jest to 9.12, czy 9.18, natomiast od strony nowej techniki jazdy model 9.12 jest bardziej atrakcyjny

a tak na marginesie to pamiętaj o tym że nie wystarczy kupić narty karwingowe aby zostawiać za sobą dwa równoległa ślady (czyli coś jak tory kolejki wąskotorowej), tak naprawdę to na początku na swoich nowiutkich karwingach będziesz jeździła tylko klasykiem, ponieważ opanowanie nowej techniki zajmuję od kilku dni do kilku miesięcy a może i lat?????, wszystko to zależy od tego jak dobrze jeździsz starą techniką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...