Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Atomic SL 9.12 sezon 03/04 cd ...! Bobic zerknij


JC

Rekomendowane odpowiedzi

no i jest jajo!

Zadzwonił do mnie dzisiaj Tomek Kurdziel i przekazał mi, że pofatygowął się do sklepu i zmierzył nartę SL 9 i co ....

okazało się, ż enarta jest szersza niż podają w katalogu!

Jako, że za moimi plecami stoi blank nowa SL-ka złapałem za linijkę i zacząłem mierzyć i co ...

Tomek miał racje, no i Bobic też!

Według moich amatorkich pomiarów wyszło, że SL9 160cm ma taliowanie:

123-65-102. Wszędzie w katalogach piszą 115-65-100! Żeby był śmieszniej na narcie też są podane te rozmiary.

W celu wyjasnienia wysłąłem e-maila bezpośrednio do fabryki w Austrii i ciekawe, co mi odpiszą?

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic SL 9.12 sezon 03/04 cd ...! Bobic zerknij

To widać gołym okiem, że nowa narta jest szersza.

Nie miałem jednak żadnych argumentów w postaci narty pod nosem, by móc dyskutować ;)

Ale się cieszę, że ktoś to zmierzył :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic SL 9.12 sezon 03/04 cd ...! Bobic zerknij

Zwykle nie biore udziału w dyskusjach. Sprawa jednak jest poważna.

To, że SL:9 są inne niż w zeszłym roku widać było już na ISPO. Na testach mieliśmy do dyspozycji narty z wypisanymi wymiarami 115-65-100. NartSądziliśmy, że to pomyłka w testowych parach. Zresztą jeżdżą też zupełnie inaczej niz zeszłoroczne. Kiedy jednak zobaczyłem katalogi Atomica i Dynamica, gdzie też napisane jest 115-65-100 zacząłem węszyć aferę. Do sklepu poszedłem tylko po to, aby sprawdzić ile tak naprawdę mają w dziobie. Potem zadzwoniłem do kumpla w Dynamicu w Austrii (VR27 i SL:9 mają ten sam kształt). Ernst potwierdził, że akcja przeprowadzana jest świadomie, aby "nie płoszyć" klientów.

Pozdrawiam

T.K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Atomic SL 9.12 sezon 03/04 cd ...! Bobic zerknij

A dranie tutaj się schowaliście problem atomika przenieśliście na drugiego wątka. Atomik widać lubi jak się o nim dyskutuje dlatego robi takie niesamowite chwyty reklamowe to napewno musi być agresywny marketing bo ludzie od atomika to mają duże bańki tak tak bo napewno by coś zauważył.

Pozdrawiam wasz mata-chari.

A wogóle ktoś wie jak się na tym jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...