Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Bytom i narty???


cool71

Rekomendowane odpowiedzi

Jak podaje regionalna prasa 1-go grudnia w Bytomiu Suchej Górze rusza ośrodek narciarski " Dolomity Sucha Dolina". Niezły przypał. Trzy trasy zjazdowe dł.700m. i takie tam rózne ciekawostki. Myślę, że zupełnie niezły motyw. Przed chwilką byłem na ich stronce (www.dsd.pl). Dużo bajerów, widać wielki rozmach i chyba robi to ktoś z głową, niestety nie doszukałem się cennika. Mieszkam w Chorzowie więc niebawem sprawdzę.

Nartki w czasie lunchu, czemu nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bytom i narty???

Szkoda, ze obraz przeklamywany jest zdjeciami nie z tego osrodka.

Tu widac nierzetelnosc informacyjna.

Te 700m tez trzeba podzielic przez 3.

Tez sie pewnie z ciekawosi tam wybiore, ale na prawde po ich stronie nie wiem czego mozna sie spodziewac. Duzo dobrze brzmiacego tekstu, a malo "prawdziwego oblicza"

Poz.pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bytom i narty???

Pawle, na rzie tam jest jeszcze jeden wielki plac budowy, wiec nie ma co pokazywac.

Co do 700 m to w sumie maja miec trasy w DSD.

Ja sie tam musze przejechac i looknąć.

bobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bytom i narty???

Dzieki za informacje. Osobiscie, jak juz bede tam pile kawe po lanczu, to bede bacznie kapowal na deski. Mojej kolezance, w tak pieknych okolicznosciach przyrody, ktos je podpieprzyl na Wierchomli. Z drugiej strony to sama sobie winna, bo powinna jezdzic, co najmniej, do Austrii.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...