Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Moja Biała Góra


sstar

Rekomendowane odpowiedzi

Bar Pirat przy wyjściu w kierunku plaży, także 33 na plaży pizza jak u mamy, no i Hipcio na rogu Abrahama blisko Zagrody nasze miejsca. Pan właśnie wrócił z Jastarni po belonę pływali… kupiłem zaś wędzoną troć.

IMG_0855.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
46 minut temu, Jeeb napisał:

IMG_4816.thumb.jpeg.a83e8d2b67939cba7657933515e7a1e9.jpeg

Piękna Łomnica. U mnie wczora z wieczora rumakiwanie po pagórkach skończyło się lotem przez kierę więc dziś… zgodnie z zaleceniami guru rehabilitacja krioterapia i fizjoterapia tzn rowerem nad morze i kąpiel z rana jak śmietana aby wrócić na otwarcie piekarni i od razu poprawa:-)

IMG_3511.jpeg

IMG_3509.jpeg

IMG_3506.jpeg

IMG_3504.jpeg

IMG_3502.jpeg

IMG_3514.jpeg

IMG_3515.jpeg

IMG_3516.jpeg

IMG_3519.jpeg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, sstar napisał:

Piękna Łomnica. U mnie wczora z wieczora rumakiwanie po pagórkach skończyło się lotem przez kierę więc dziś… zgodnie z zaleceniami guru rehabilitacja krioterapia i fizjoterapia tzn rowerem nad morze i kąpiel z rana jak śmietana aby wrócić na otwarcie piekarni i od razu poprawa:-)

IMG_3511.jpeg

IMG_3509.jpeg

IMG_3506.jpeg

IMG_3504.jpeg

IMG_3502.jpeg

IMG_3514.jpeg

IMG_3515.jpeg

IMG_3516.jpeg

IMG_3519.jpeg

Piękniaście Tadziu.

pozdro

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, marekbtl napisał:

Piękniaście Tadziu.

pozdro

Ano jedno z moich miejsc na ziemi… Domki Białogóra są jak Anielska Osada co ją kojarzysz, Stacja Huty czy Bouda pod Snezkou lub Chata Amor lubię wracać tam gdzie byłem… państwo Styn u których mieszkamy to instytucja robią wejścia na plaże, knajpy mają, rowery od pana Leszka Edmunda jak się przedstawił - kobieta zamiast nexusa na sram i to jest dobre słowo na te przerzutki w piascie, rybak prawdziwy choć ryby hurtowe i jego rodzinka placki ziemniaczane podają z łososiem i sosem śmietanowo czosnkowym własnej roboty…

IMG_3520.jpeg

IMG_3495.jpeg

IMG_3479.jpeg

IMG_3484.jpeg

Edytowane przez sstar
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jeeb napisał:

IMG_4856.thumb.jpeg.f069087197e3bc3c9b8b85502679e9ee.jpeg

Co to za szczyt? U nas soft. Plywanie tylko dowolnym znaczy kraulem, bo wtedy nic nie dolega pod kolanem. Rower spoko bez przeciążeń jednak. Chodzenie najbardziej czujne…

IMG_3591.jpeg

IMG_3587.jpeg

IMG_3584.jpeg

IMG_3582.jpeg

IMG_3577.jpeg

IMG_3575.jpeg

IMG_3567.jpeg

IMG_3563.jpeg

IMG_3562.jpeg

IMG_3561.jpeg

IMG_3554.jpeg

IMG_3558.jpeg

IMG_3556.jpeg

Edytowane przez sstar
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Jeeb napisał:

właśnie był celem wycieczki bo żonka sobie zażyczyła ale na Ławce Dubkego tak potwornie nas dolało że 2 godziny suszyliśmy się w Terynce

Nawet tak obstawiałem, że to Pośrednia Grań https://pionowemysli.pl/topo-tatry/posrednia-gran-lawka-dubkyego-grania-przez-mala-posrednia-gran/ na tej ławce dużo było wypadków w zejściu jeśli mnie pamięć nie myli, szczyt honorny. Pogoda dla bogaczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam w taterkach mój Janie? U nas turnus rehabilitacyjny dobiega końca… pan z labradorem kąpał się po mnie… a tak z kolanem już lepiej znaczy z jakimś mięśniem czy ścięgnem podkolanowym… nie muszę chodzić już w podkolanówkach;-)

IMG_3725.jpeg

IMG_3724.jpeg

IMG_3723.jpeg

IMG_3716.jpeg

IMG_3712.jpeg

IMG_3710.jpeg

IMG_3698.jpeg

IMG_3693.jpeg

IMG_3690.jpeg

IMG_3689.jpeg

IMG_3687.jpeg

IMG_3685.jpeg

IMG_3678.jpeg

IMG_3727.jpeg

Edytowane przez sstar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Dębki, dziś z rana Białogóra podobnie jak wczoraj z wieczora tylko słońce po drugiej stronie… no i odwiedziny „naszego” kota na śniadanie serwowaliśmy schab od karczku,  indyk polędwica i troć wędzona… a co… jebać biedę… Dąbki u Hani obowiązkowo.

IMG_4651.jpeg

IMG_4679.jpeg

IMG_4680.jpeg

IMG_4684.jpeg

IMG_4686.jpeg

IMG_4706.jpeg

IMG_4705.jpeg

IMG_4708.jpeg

IMG_4715.jpeg

IMG_4741.jpeg

IMG_4796.jpeg

Edytowane przez sstar
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zając napisał:

Udało wam się przed zmianą pogody :) ja jeszcze przed urlopem, jeśli się nic nie wykrzaczy, to za tydzień.

Ano. Zdążyć przed panem bogiem. Spoko ktoś mówił że druga połowa września powrót ciepła. Będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...