Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

SnowWorld Landgraaf NL


Victor

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, marekbtl napisał:

88-102km? Japitole ale masz chatę. Albo dwie niewiasty, a zarazem dwa lokum.

pozdro

Cześć

Na wiochę się przeprowadziłem żeby dziś znowu do miasta wrócić  !? O nie ! 41 wiosen w mieście mi wystarczy-basta ! Dwie niewiasty, chłopie-studnia bez dna 😅

Marku, jeżeli miałbym inwestować to nie NL raczej tym razem kupiłbym coś w alpejskim klimacie . Zdecydowanie. 

Pozdro 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Wczoraj gościnnie blisko komina Snow Valley w Peer BE.IMG_2841.thumb.jpeg.058031816dfd5b9c3f2390fd116304f2.jpeg

W środku warunki lekko przerażające 😱

IMG_2852.thumb.jpeg.945a3ae2385c294d8c83c65de922177a.jpeg

Fajne i pozytywne doświadczenie jednak to totalnie inne szkolenie i nacisk na inne aspekty bo przygotowujące amatora do slalomu w takich właśnie lodowych warunkach .   


Było nas około 50 osób podzielonych na pięć grup . Większość 50+ chcących podnieść własne umiejętności i rozpocząć przygodę ze slalomem  IMG_2850.thumb.jpeg.9642422f228571ee93ac45a7e80d50d2.jpeg

Jednak to nie dla mnie na tym etapie gdyż zaburzy dotychczasową drogę dojścia do celu . Kiedyś może ponownie skorzystam. Tak czy siak warto było pojechać .

Zdecydowanie warun treningowy dla forumowego kolegi @lski@interia.pl

Edytowane przez Victor
  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Victor napisał:

Może i tak nie wnikam ale techniczne na bank coś polepszy bo to nie tak prosto jak się może wydawać. 

no mamy na hali w Neuss taką grupę, trenują raz w tygodniu, nawet gumy sobie na piwne brzuchy naciągają,

potem robimy zawody i 12 letnie dziewczynki dowalają im po 1,5 sekundy na 28 bramkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jeeb napisał:

...potem robimy zawody i 12 letnie dziewczynki dowalają im po 1,5 sekundy na 28 bramkach

Myślę, że 12 letnie dziewczynki trenują częściej niż raz w tygodniu. Inna sprawa, zawsze warto ćwiczyć i doskonalić umiejętności nawet jak się dostaje baty od dzieci...

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Victor napisał:

Wczoraj gościnnie blisko komina Snow Valley w Peer BE.IMG_2841.thumb.jpeg.058031816dfd5b9c3f2390fd116304f2.jpeg

W środku warunki lekko przerażające 😱

IMG_2852.thumb.jpeg.945a3ae2385c294d8c83c65de922177a.jpeg

Fajne i pozytywne doświadczenie jednak to totalnie inne szkolenie i nacisk na inne aspekty bo przygotowujące amatora do slalomu w takich właśnie lodowych warunkach .   

 


Było nas około 50 osób podzielonych na pięć grup . Większość 50+ chcących podnieść własne umiejętności i rozpocząć przygodę ze slalomem  IMG_2850.thumb.jpeg.9642422f228571ee93ac45a7e80d50d2.jpeg

Jednak to nie dla mnie na tym etapie gdyż zaburzy dotychczasową drogę dojścia do celu . Kiedyś może ponownie skorzystam. Tak czy siak warto było pojechać .

Zdecydowanie warun treningowy dla forumowego kolegi @lski@interia.pl

Żałuj,że odsuwasz to w czasie,pierwszy kontakt z lodowiskiem zawsze jest szokiem,ale nigdzie nie nauczysz się tak jak tam,co to jest jazda na krawędzi,bo to środowisko błędów nie wybacza...

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lski@interia.pl napisał:

Żałuj,że odsuwasz to w czasie,pierwszy kontakt z lodowiskiem zawsze jest szokiem,ale nigdzie nie nauczysz się tak jak tam,co to jest jazda na krawędzi,bo to środowisko błędów nie wybacza...

Tylko nie jestem pewny że to droga na początek . Raczej chce utrwalić podstawy do perfekcji na własne możliwości a później coś ekstra jeżeli oczywiście będę miał parcie na to. Faktem jest jak piszesz tam nie ma miejsca na błędy . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Victor napisał:

Tylko nie jestem pewny że to droga na początek . Raczej chce utrwalić podstawy do perfekcji na własne możliwości a później coś ekstra jeżeli oczywiście będę miał parcie na to. Faktem jest jak piszesz tam nie ma miejsca na błędy . 

Nie raczej tylko chce 😉 tak dla ścisłości ale już edytować się nie da . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...