Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Fischer RX10s


Ulisses

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś coś słyszał o takiej narcie??? Ma być rewelacja, choć to model z sezonu 04/05, ale robiony dla Japończyków. Narta komórkowa i zmiennym kącie ostrzenia krawędzi i parę innych cudów. Gdy wrzucam symbol w Googl'a, to wyskakują same "robaczki" + kilka głosów z rosyjskiego forum.

A pytam, bo mam możliwość kupienia takiego cuda??? a opinii niegdzie ani widu, ani słychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fischer RX10s

W zeszłym roku cały sezon na giełdzie w Krakowie stała do kupienia taka jedna para o długości chyba 155 cm.

Był też wątek na forum Sprzęt, nie wiem :( jak skopiować i wkleić do niego link'a, ale jak w szukajce wpiszesz "RX 10S" o się pokazuje.

Generalnie Bobic twierdził że to odpowiednik RX8 na rynek wschodni Korea, Japonia.

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fischer RX10s

Z tymi nartami to jest roznie.

Widzialem na allegro jakies stare RX10 o promieniu 21 m :))

Ale widzialem tez o promieniu 13 m :)

I sa to deski na rynek wschodni, to jest racja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fischer RX10s

na gieldziew krakowie Rotunda sprzedawal je niejaki pan Paweł M., mówił ze osttanio kupili je toprowcy i ze mowili ze to rewelacyjne narty...pytaie tylko na ile to prawda a na ile marketing...sprzedawca wyrazal sie o nich euforycznie ale cena jaka tam zapodal byla zabojcza...takie narty sa rowniez dostepne na allegro ale biorac pod uwage cene to ja preferowalbym fischer fire...a zaleta tych rx10 jest podobno to ze sprawdzaja sie zarowno jako slalomowki na prygotowanych trasach jak i do jazdy po sniegu rozmoklym lub puchu...ja nie wiem bo nie jezdzialem...ps wygladaja fajnie wizualnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...