Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jakie narty?


GEMINI

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc.Mam 164cm wzrostu i wagę 60kg.Jeżdżę od trzech sezonów,rekreacyjnie.Określiłabym swoje umiejętności jako średniozaawansowane.Chciałabym na ten sezon kupić nowe nartki i bardzo wpadły mi w oko ATOMICI GS11 z grupy RACE ale nie wiem czy dam sobie na nich rade.Pomóżcie. Może ktoś wie czy narty z grupy RACE są w ogóle dla zwykłych śmiertelników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie narty?

e kup sobie lepiej slalomowki bedziesz mogla wiecej pokrecic, zalzy tez gdzie jezdzisz ale nart gigantowych na polskie warunki raczej bym nie polecal, bo jezdzac w wiekszosci polskich kurortow musisz co chwila zmieniac kierunek jazdy zeby wyminac grupki dzieci itp...a tak na marginesie rozwazylbym na twoim miejscu czy kupowac sprzet atomica-sa to fajne nartki ale wszybko tepia sie w nich krawedzie. wiec moze lepiej kupic cos z fischera, np race sc z sezonu 04/05, znajdziesz takie na llegro w cenie jak dobrze poszukasz kolo 1200 pln, nie sa moze zbyt piekne w porownaniu z atomiciem ale pod innymi wzgledami sa tej samej klasy i maja lepsze krawedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie narty?

Zalezy jak jezdzisz bo jesli to były 3 sezony z duzą iloscią jazdy z instruktorem to spoko mozesz brac narte z grupy Race. Polecałbym Fischery Race SC lub Heady Worldcup i.Supershape. Jezeli zas jazdy z instruktorem było mniej to polecałbym Fischery RX 6/8 :)

Pzdr.

Homar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...