Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

sprawdzone biura podrózy ze śląska


szabir

Rekomendowane odpowiedzi

sprawdzone biura podrózy ze śląska

zorganizowane wyjazdy są dobre.....))))) byłem naszczęście tylko świadkiem takiego zorganizowanego wyjazdu(mieszkałem w hotelu w Moenie właśnie z takim "wesołum" autobusem): skipas gratis w cenie tylko na miejscu okazuje się że ten skipas to ten najtańszy na najbliższe wyciągi a na superdolomity ski to se trzeba dopłacić 25 ojro, no i pilot po śniadaniu w 1 dzień pobytu informuje że on około 10 pojedzie do Moeny po skipasy a jak ktoś chce to może dopłacić sobie do superdol. - a ludziska ZA NIC DOPŁACAĆ NIE BĘDZIEMY - i już jest wesoło. Dzień chyba 2 na gazetce hotelowej info do grupy z polski "w dniu dzsiejszym wyjazd na stoki ok. 12," dzień kolejny biorę 2 osoby z autokaru do mojego samochodu bo autokar odjecgał na stoki bez nich. No i ten wstyt przed obsługą hotelową za rodaków którzy nie mogą zrozumieć że z "szwedzkiego stołu nie wynosi się nic"

Już marzę aby pojechać takim autokarem! A tym czasem poproszę Was o informację gdzie takie wesołe autokary z Polski nie docierają, i napewno podczas planowania mojego wyjazdu na narty w tym sezonie będzie to dla mnie priorytetem wyboru miejsca pobytu.

pozdrawiam sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzone biura podrózy ze śląska

....no wiesz 34 lata to już nie I młodość i tak się potrafi robić))))) na szczęście jest forum dyskusyjne na którym jedni czówają nad drugimi(dzięki Rakman), a koledze który pyta o sprawdzone biura podróży mogę jedynie powiedzieć że nie ma takowych ponieważ wszyscy sprzedają wszystko np:biuro podr. z Krakowa sprzedaje swoją ofertę poprzez biuro podr. z Gdańska a biuto podr. z Gdańska sprzedaje swoją ofertę w biurze podr. z Krakowa i nikt z nich wnikliwie nie sprawsza co sprzedaje bo to fizycznie nie możliwe- a co za tym idzie każdy ma mniejsz lub większe potknięcia.

AAAA wesoły autobus jak ktoś lubi, "a ja oczywiście szanuję Ich" napewno jest taniej jednak poszukiwał bym ofert w takie miejsca gdzie wyciągi są "za dżwiami Hotelu" zeby nie być uzależnionym od nie zawsze wesołogo autobusu.

miłego odpoczynku i pozdrawiam

sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzone biura podrózy ze śląska

SB, nie czytasz uważnie co piszę.

Miałem okazję korzystać z wyjazdów zorganizowanych w których było wszystko tak jak opisane w ofercie. Ostatnim takim przykładem jest wyjazd do Val Thorens. Full z przejazdem wyżywieniem ubezpieczeniem skipassem na 3 doliny to 1400 zl w sezonie. Więc tylko mi nie mów ze jesteś w stanie skompletować 4 osoby i tam pojechać za podobną kasę. Dodam ze hotel mieliśmy 50 m od stoku więc mogłeś prawie w nartach wyjść z recepcji.Zero zdziwka itd.

Może masz przykre doświadczenia, ale nie szukam w tym wątku wspomnień"Zosi samosi" tylko ludzi którzy podzielą się zaufanymi biurami które nie zedrą skóry a maja od lat doświadczenie w organizacji takich wypadów.

Słusznie koledzy w wątkach zwracają Ci uwagę, więc jesli masz coś ciekawego do powiedzenia w temacie posta to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzone biura podrózy ze śląska

Patrząc z pozycji prawnej możesz mieć problemy ale decyduj sam....

Przypominam ze a pomocą powyższego posta poszukujemy poleconych firm bez wzgledu na to że biuro x z Gdańska sprzedaje dobra ofertę przez Katowice.

esli chcesz opisywać niesprawdzone biura, proponuje złaozyć oddzielny post co będzie rownież ciekawą alternatywą. Pozdrawiam Piotr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzone biura podrózy ze śląska

Szabir, ja mam wrażenie że to właśnie Ty niedokładnie czytasz co piszę, bo w jednym z powyższych postów właśnie stwierdzam że autokaram jast taniej, przykrych doświadczeń narazie nie miałem byłem tylko biernym obserwatorem takich sytuacji, a jak masz biuro podruży takie co w środku sezonu zawiezie,nakarmi,zakwateruje i da ski pas, a to wszystko za 1400 zł to się go trzymaj. A ja poproszę Cię o namiary ta to biuro bo jest to naprawdę rewelacja cenowa(a kiedy tą ofertę wykupowałeś- rano a wieczorem wyjazd ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzone biura podrózy ze śląska

SB, odpowiadając na Twoje pytanie to wykup był na dwa miechy wcześniej.

Odpowiadając również na ew. przyszłe pytanie dodam, żeiż nie była to firma z katologu z kolorowymi ulotkami last minute. Bez wzgledu co napiszę to i tak odczuwam że masz uraz do takiej formy, więc pozostawmy miejsce tym którzy mają coś do powiedzenia w temacie posta.

Bez odbioru :) i pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...