Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wiosenne i Letnie wyprawy rowerowe i piesze po górach


Mops

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, zając napisał:

Wysokie Taury

Jeszcze w temacie tłoku zacytuję Mazeno z wspinanie.pl bo trafnie:

nie jojc
to sie nazywa skanalizowanie ruchu
i ma calkiem dobre efekty uboczne

na giewont
czyli najwyzszy szczyt polski 
a moze i swiata
sa takie same kolejki
jak na everest

a ja poniedzialek spedzilem z bachorem na wycieczce
15 godzin od drzwi do drzwi auta
spotkalismy 16 osob
plus minus jedna na godzine hehe

i nie narzekam na te kolejki na rysy
wrecz przeciwnie
niech se tam ido syckie
 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
18 godzin temu, MarioJ napisał:

To ulubione forum obywatela S. ?

Jakbyś kojarzył to byś wiedział, że zawsze byłem opozycjonistą, więc raczej brytan niż wspinanie, SkiForum raczej niż skionline, z winem też miałem forum własne choć odrobinę przyciasne... też w kontrze do mainstreamu. PS. A do Zając ja tam wolę jak ktoś użyje "pieszczotliwie słowo bachor ale spędza z nim piętnaście godzin w terenie, niż nazywa je moje ukochane i każe mu włączyć sobie laptopa...  a sam zgrywa twardziela robiąc ekstremy, tak więc słowa słowami, a życie życiem... Mazeno to wyjątkowo porządny gość, nick zobowiązuje... a czy jego czy cudze to i tak mu chwała za opiekę... niestandardową

Edytowane przez sstar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, sstar napisał:

Jakbyś kojarzył to byś wiedział, że zawsze byłem opozycjonistą, więc raczej brytan niż wspinanie, SkiForum raczej niż skionline, z winem też miałem forum własne choć odrobinę przyciasne... też w kontrze do mainstreamu

Mylisz opozycjonistę z destrukcją. Jesteś anarchią a nie kontrą.

Masz jakieś ciekawe opowiastki, które napisałeś na brytanie?

 

  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MarioJ napisał:

Mylisz opozycjonistę z destrukcją. Jesteś anarchią a nie kontrą.

Masz jakieś ciekawe opowiastki, które napisałeś na brytanie?

 

Nie mam, bo brytana zamknęli. Nie wydaje mi się abym coś zniszczył na jakimś forum. Natomiast Ty przyczyniłeś się do wycięcia mojej relacji z Izerskich, bo miałem sprzęt o jeden gram za ciężki i niezwykle uporządkowany wątek go nie udźwignął. Nawet tutaj dostaję lajki od większości, czepiają się mnie jedynie niektórzy niedowartościowani frustraci. To, że nie przystaję do standardów np. Twoich wynika, że oczekujesz aby rzeki zakręcały pod kątem prostym. Można i tak tylko po co? Aby porządek był? Zamiast życia? Singer tak definiował, a w zasadzie odróżniał dobrą literaturę od miernej, jedna pulsuje życiem, inna jest jedynie wyrazem samouwielbienia autora dla swojego intelektu. Nie bądź pan Babiarz jak czegoś nie ogarniasz to po prostu zapytaj lub doczytaj... a nie ferujesz wyroki i używasz inwektyw, których nie rozumiesz.

IMG_6285.jpeg

Edytowane przez sstar
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, sstar napisał:

Nie mam, bo brytana zamknęli. Nie wydaje mi się abym coś zniszczył na jakimś forum. Natomiast Ty przyczyniłeś się do wycięcia mojej relacji z Izerskich, bo miałem sprzęt o jeden gram za ciężki i niezwykle uporządkowany wątek go nie udźwignął. Nawet tutaj dostaję lajki od większości, czepiają się mnie jedynie niektórzy niedowartościowani frustraci. To, że nie przystaję do standardów np. Twoich wynika, że oczekujesz aby rzeki zakręcały pod kątem prostym. Można i tak tylko po co? Aby porządek był? Zamiast życia? Singer tak definiował, a w zasadzie odróżniał dobrą literaturę od miernej, jedna pulsuje życiem, inna jest jedynie wyrazem samouwielbienia autora dla swojego intelektu. Nie bądź pan Babiarz jak czegoś nie ogarniasz to po prostu zapytaj lub doczytaj... a nie ferujesz wyroki i używasz inwektyw, których nie rozumiesz.

NUUUUUUUUDA 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jeeb napisał:

   @MarioJ @sstar może napiszcie cokolwiek w temacie Waszych ostatnich wypraw pieszych i rowerowych w górach

W wakacje w góry nie chodzę, rowerem też za daleko, tak więc raczej mógłbym wypowiedzieć się w temacie remontów, kuchnia właśnie rozgrzebana.

Edytowane przez sstar
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jeeb napisał:

Kilka dni temu odwiedziłem kumpla, który kupił dom do remontu pod granicą Luxemburga. Taki widok z okna więc myślę że będzie można coś złoić na wędce. 
 

IMG_0741.thumb.jpeg.32b1a838d8ea69cd77da35aa8e1aec1c.jpeg

Chyba złowić:-) spytałbym o twój widok z okna ale nie jestem złośliwy a ja po farby rowerem mogę się jedynie przejechać, taka atrakcja;-)

IMG_2515.jpeg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Jeeb napisał:

   @MarioJ @sstar może napiszcie cokolwiek w temacie Waszych ostatnich wypraw pieszych i rowerowych w górach

Cóż za połajanka ? 🙃

Oto foto z mojej wycieczki rowerowej. Piękny nowy asfalt na drodze Złoty Stok do Lądka. Wyremontowali w końcu cały ten odcinek, wcześniej było dużo dziur. Można jeździć szosą, lub autem w celu dojazdu do Singletrack Glacensis.

Serio. 🙂

IMG_9377.thumb.jpg.e50fc34081d22d9f8a43311d88c20ed4.jpg

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...