Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zniżki i promocje na skipassy - Polska i zagranica


pawelb91

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Lexi napisał:

A ostateczność to moment kiedy śnieg leży ale już kokosów nie będzie - jak na Czarnym Groniu w minionym sezonie….

Dokładnie, byłem ostatniego dnia i dolna trasa była jeszcze ok, tylko na górnej śnieg się stopił w wielu miejscach. Wystarczyło zwieść snieg ratrakiem z góry (z miejsc gdzie jeszcze był) i by mogli chodzić tydzień czy dwa dłużej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hextor napisał:

Dokładnie, byłem ostatniego dnia i dolna trasa była jeszcze ok, tylko na górnej śnieg się stopił w wielu miejscach. Wystarczyło zwieść snieg ratrakiem z góry (z miejsc gdzie jeszcze był) i by mogli chodzić tydzień czy dwa dłużej. 

Też byłem rano… parę dni wcześniej syn znajomego (dawniej bywał na tym forum) chciał rezerwacje przez telefon zrobić to mu powiedzieli że po feriach zamykają czy jakoś tak… tak że to nie to że ich pogoda zaskoczyła.

Ja w tym sezonie już ostrożniej z karnetami …..może częściej na Słowację bedę jeździł - jest tunel to i czasowo wyjdzie podobnie jak do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatry Super Ski ruszyła przedsprzedaż:

 

Cześć kochani, tutaj Jasiek! 👋 W końcu nadszedł ten dzień, na który wszyscy czekaliśmy z niecierpliwością przez ostatnie kilka miesięcy – rusza sprzedaż skipassów na sezon 2024/2025! 🤩⛷️

Nie wiem jak dla Was, ale koniec lata to dla mnie znak, że sezon narciarski coraz bliżej i zaczynam już odliczanie do śnieżnego szaleństwa naszej rodzinki Taterskich. Teraz jedyne co nam zostało to złapać karnety i zaplanować pierwsze zjazdy. 😎

Pamiętajcie, karnety możecie zakupić online - do zobaczenia. 😏
👉 https://sklep.tatrysuperski.pl/

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ZdolnyŚlązak napisał:

Tatry Super Ski

Abstrahując od promocji online, chore ceny dla całego systemu Tatry Ski, podobnie jak i dla ośrodków Pingwina. 
Co nie dziwi patrząc również na sezony wstecz...

Czekam na dalsze cenniki innych stacji w Polsce. Te do których jeżdżę jeszcze nie opublikowały cenników na nowy sezon.

Edytowane przez pawelb91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMR gacie ci zdejmie, potem skarpetki, kurtkę, koszulkę. Jak zostaniesz w majtach to dadzą Ci flexi ceny:)

Dynamicznie musisz śledzić gopass, jak kupisz i później się rozmyślisz pobiorą ci chyba 20% a resztę hajsu ci oddadzą na konto gopass:) 

Masz też opcje 2 poczekaj aż impuls zakupowy ci zejdzie xD

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...