Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zniżki i promocje na skipassy - Polska i zagranica


pawelb91

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, waldek71 napisał:

Również lubię jeździć w naszych małych dziurach (jeżeli tylko są otwarte). W warunkach alpejskich, gdy rano jest mało ludzi, a trasy są długie, aż szkoda czasu żeby takich warunków nie wykorzystać. Pomijam już względy estetyczne przebywania w takich górach. Tu u nas jest kilkaset metrów jakiegoś stoku, widok na magazyny- to idealne miejsce na ćwiczenia, powtarzanie jakiegoś układu, pilnowanie nogi, tułowia i na innych tysiąc praktycznych rzeczy, które poprawiaja technikę, a na które nie ma czasu w Val Gardenie, chociażby. Powiem tak- spędzam jak na turystę dużo dni w Alpach, ale na moją jazdę największy wpływ miały pobyty w Czarnowie. Co to Czarnów? Kto wie ten wie. W tym roku też tam pewnie będę zaglądał.

Jeździłeś z nico130?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, waldek71 napisał:

Również lubię jeździć w naszych małych dziurach (jeżeli tylko są otwarte). W warunkach alpejskich, gdy rano jest mało ludzi, a trasy są długie, aż szkoda czasu żeby takich warunków nie wykorzystać. Pomijam już względy estetyczne przebywania w takich górach. Tu u nas jest kilkaset metrów jakiegoś stoku, widok na magazyny- to idealne miejsce na ćwiczenia, powtarzanie jakiegoś układu, pilnowanie nogi, tułowia i na innych tysiąc praktycznych rzeczy, które poprawiaja technikę, a na które nie ma czasu w Val Gardenie, chociażby. Powiem tak- spędzam jak na turystę dużo dni w Alpach, ale na moją jazdę największy wpływ miały pobyty w Czarnowie. Co to Czarnów? Kto wie ten wie. W tym roku też tam pewnie będę zaglądał.

Czarnów to stacja dość młoda, mnie też się zdarza ją odwiedzać, choć niezbyt często. Zaletą jest to, że w obecnych czasach przy słabych zimach całkiem nieźle radzą sobie na trasach ze śniegiem. Często treningi w Czarnowie organizują chłopaki z nartomaniak.pl. Na poprawę techniki jak najbardziej trasy się nadają i na tyczkach też można dobrze pojeździć, zarówno gigant jak i slalom...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, marionen napisał:

Czarnów to stacja dość młoda, mnie też się zdarza ją odwiedzać, choć niezbyt często. Zaletą jest to, że w obecnych czasach przy słabych zimach całkiem nieźle radzą sobie na trasach ze śniegiem. Często treningi w Czarnowie organizują chłopaki z nartomaniak.pl. Na poprawę techniki jak najbardziej trasy się nadają i na tyczkach też można dobrze pojeździć, zarówno gigant jak i slalom...

Tak jest. Jak na takie zimy jakie mamy, to było dobrze. Miałem przyjemność z SL i miejscami trzeba się było mocno spinać, chociaż górka nie jest bardzo stroma. Co ja gadam, wystarczy 100 metrów porządnego śniegu żeby dobrze poćwiczyć. Czarnów kręci też wieczorem.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, marionen napisał:

Czarnów to stacja dość młoda, mnie też się zdarza ją odwiedzać, choć niezbyt często. Zaletą jest to, że w obecnych czasach przy słabych zimach całkiem nieźle radzą sobie na trasach ze śniegiem. Często treningi w Czarnowie organizują chłopaki z nartomaniak.pl. Na poprawę techniki jak najbardziej trasy się nadają i na tyczkach też można dobrze pojeździć, zarówno gigant jak i slalom...

W tym roku obiecałem sobie częściej przyjeżdżać na wieczorne treningi na tyczkach, które są tam organizowane. Chociaż z Opola to kawałek...

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, waldek71 napisał:

W tym roku obiecałem sobie częściej przyjeżdżać na wieczorne treningi na tyczkach, które są tam organizowane. Chociaż z Opola to kawałek...

Z Opola to rzeczywiście trochę kilometrów masz. Mamy przyjaciół narciarskich z Opola, jak na dłużej to jedziemy do Austrii. Na krótsze wypady wybieramy ośrodki czeskie (to sprawiedliwe, bo mamy podobne odległości do pokonania) głównie Cervenohorskie, Kouty, Ramzova, Praděd a z polskich to przeważnie Zieleniec. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, waldek71 napisał:

W tym roku obiecałem sobie częściej przyjeżdżać na wieczorne treningi na tyczkach, które są tam organizowane. Chociaż z Opola to kawałek...

Jeżdziłem jeszcze niedawno z Opola na nocne jazdy na CG, 1 godz 30 minut w jedną stronę, przez Czechy. Trasa niezła jak nie było biało na drodze, jak spadł śnieg, to zamykali odcinek po czeskiej stronie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, grimson napisał:

Jeżdziłem jeszcze niedawno z Opola na nocne jazdy na CG, 1 godz 30 minut w jedną stronę, przez Czechy. Trasa niezła jak nie było biało na drodze, jak spadł śnieg, to zamykali odcinek po czeskiej stronie.

 

Znam tę drogę😀. W sumie, lubię trasę pod Luxtorpedą, nawet jeżeli spod nart lecą iskry i ludzi jest tyle, że obijają się łokciami. A te iskry to dosłownie, niestety.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pawelb91 napisał:

Bormio odpaliło juz swój sklep online, można zamawiać skipassy ze zniżką startową do 25%.
https://shop.bormioski.eu/


Poniżej przykład na grudzień

Zrzutekranu(20924).thumb.png.248cc7aae7ffaa800bcd88ed99f87250.png

Cze

Atrakcyjne ceny, kupujesz coś na marzec??? W grudniu 150 jurków - w ferie poniżej 300 eur i wiosna 200 eur. Rewelacja.

pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...