Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zniżki i promocje na skipassy - Polska i zagranica


pawelb91

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, grimson napisał:

Dobry jest start sezonu, ostatnie dwa lata z rzędu to kupa naturalnego białego i pustawe stoki do Świąt Bożego Narodzenia.

Ja tam nie ryzykuję - wybieram Włochy. Tam będzie śnieg na pewno, a w Val di Sole dodatkowo słoneczko.

pozdro

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marekbtl napisał:

Ja tam nie ryzykuję - wybieram Włochy. Tam będzie śnieg na pewno, a w Val di Sole dodatkowo słoneczko.

pozdro

Cześć 

Grudzień to świetny okres ⛷️ . Każdego roku wyjeżdżam odkąd jeżdżę na nartach i zawsze było super. Tańsze kwatery jak i  skipasy. Trasy rewelacyjnie przygotowane, w dolinach może nie być biało ale u góry elegancko.Zdecydowanie mniej narciarzy i praktycznie zero dzieciaków ( oprócz weekendów ) . Tym razem w grudniu (7-12) jadę zapoznawczo do ON Ischgl z bazą w Kappl 6 dzionków na śniegu a koszta akceptowalne nawet solo w porównaniu już ze styczniem czy lutym . Warto rozważyć grudzień w swoich planach wyjazdowych ! Zdecydowanie! 
 

pozdro 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Ortler Ski Arena Ski Passes

The right ski pass for you

Experience a winter wonderland comprising 15 ski areas, all at a great price with the Ortler Ski Arena Skipass.


Ortler Ski Arena Ski Pass
15 ski areas, 400 km of slopes = 1 skipass
valid from 01.11.2024 – 04.05.2025



 Ortler Ski Arena ski pass ticket officesBild Skipass-1:
  • in the 15 Ortler Ski Arena ski areas (except Minschuns in Switzerland)
 

2024/2025 winter season prices
Ortler Ski Arena Ski Pass Adults Seniors * Youth **  Children ***
 2 Day Ski Pass  127,50 € 123,50 €   96,50 € 68,00 € 
 3 Day Ski Pass 185,50 €   177,00 €  140,00 € 114,00 € 
4 Day Ski Pass 242,00 € 230,00 € 187,50 €  154,00 €
5 Day Ski Pass 295,00 € 278,50 € 227,50 € 190,00 € 
6 Day Ski Pass 345,00 € 325,00 € 265,00 € 224,00 € 
  • * Seniors: born in or before 1963
  • ** Youth: born 2007 to 2009
  • *** Children: born 2010 to 2018
  • Children born in or after 2019 do not need a ski pass.

Multi-Day Passes:
When you purchase one adult multi-day ski pass, your own child skis free if born in 2018. The free multi-day pass is valid for one child per parent.

For groups and tour operators of groups over 15 persons there are discounts on the Ortler Skiarena ski pass.


 
Ortler Skiarena season ski pass advance booking offices, -10% (from 28.10.2024 to 30.11.2024)

The Ortler Skiarena ski pass is valid for all 15 ski areas of the Ortler Skiarena

- Sportler store in Bolzano/Bozen
- Sportler store in Merano/Meran (only Friday and Saturday)
- Zuber store in Merano/Meran 
- Photo Kofler Lana
- Martin Reisen Lana
- Passeiertal Valley – S. Leonardo/St. Leonhard Tourist Office 
- In the ski areas of the Ortler Skiarena

For prices information on seasonal ski passes please contact: info@ortlerskiarena.com

 

https://www.ortlerskiarena.com/en/winter-holiday/ski-passes.html

Sezonówki nie podali na razie na swojej stronie. Tylko email na który nigdy nie odpowiadają...
Chyba dalej będzie sezonówka bez możliwości zakupu online... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, pawelb91 napisał:

Najdroższy cennik (i to zdecydowanie) w całym sezonie jest w terminie 20.09.24 - 15.11.24 ciekawe podejście 🤔

Paweł tam jest tak samo co sezon

Jak myślisz dla czego ?

Pomyśl....bo odpowieć jest bardzo prosta

Edytowane przez marcinn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, marcinn napisał:

Paweł tam jest tak samo co sezon

Jak myślisz dla czego ?

Pomyśl....bo odpowieć jest bardzo prosta

Bez zniechęcania ceną w tym okresie wystarczy zniechęcenie obramkowaniem każdej trasy która wtedy będzie działać pod treningi. Więc może ta cena ma działać odstraszająco na tych którzy akurat chcieliby przyjechać i wciskać się w jakiś wolny skrawek trasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marekbtl napisał:

Przyzwoicie, mniej więcej w sezonie to ok 330-36 EUR za 6-cio dniowy skipass - wszędzie podobne są ceny. Ale tutaj jest nieco taniej, szczególnie ze zniżką 10%.

pozdro

No niezupełnie... Ischgl, St.Anton, Soelden, Dolomiti superski to raczej 390-430 za 6 dni z sezonie, Cervinia jeszcze nie znana ale będzie na pewno ponad 440E.

A ceny noclegów też poszły w górę dość istotnie.

Ale grudzień jest przyjaźniejszy :) Będzie więc Solda z Nauders na  4 dni.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Capricorn napisał:

Cervinia jeszcze nie znana ale będzie na pewno ponad 440E.

No powiedzmy te większe i bardziej znane stacje to plus 400euro za 6 dni w sezonie wysokim lub w sezonie średnio-wysokim, a inne ośrodki około 350e, zdarzają się też tańsze, trzeba porównywać i decydować o wyjeździe. 

Cennik na Cervinie 24/25
https://drive.google.com/file/d/1mXQHehvBzR39FtN9t_5SFMKihn1bmam4/view

W sezonie głównym 6 dni z Zermatt: 449e, bez Zermatt 322e.

Sezonowy z Zermatt: 1400e
Sezonowy bez Zermatt: 1190e

Sezonowy na cala dolinę Aosty + Zermatt: 1617e
Sezonowy na całą dolinę Aosty bez Zermatt: 1370e

Sezonówka na całą Aoste jest najdroższym skipassem sezonowym we Włoszech.



Ja zawsze zaczynam rozeznanie od noclegów, bo o dobrą cene zakwaterowania to zawsze najciężej, i to ogranicza mocno wybór miejsca wyjazdu. Łatwiej mają większe grupy (4-6 osób) bo cena jednostkowa raczej sporo maleje.

Edytowane przez pawelb91
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, pawelb91 napisał:

Jeśli kiedyś wybiorę się na narty do Francji to właśnie w pierwszej kolejności do Tignes & Val d'Isere. Cenowo sporo droższe od Włoch no i duuużo dalej, ale w planach kiedyś może się znajdzie. 

myślałem że już byłeś - Tignes Val d Isere było moim pierwszym w życiu wyjazdem na narty w Alpy i wyjazd ten zupełnie mnie zdemoralizował, potem pojechałem do Szczyrku i nawet nart nie zapiąłem

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, pawelb91 napisał:

Jeśli kiedyś wybiorę się na narty do Francji to właśnie w pierwszej kolejności do Tignes & Val d'Isere. Cenowo sporo droższe od Włoch no i duuużo dalej, ale w planach kiedyś może się znajdzie. 

Cześć

Musisz koniecznie ON mega ciekawy . Gdybyś kiedyś chciał można coś wspólnie zorganizować to Cię przejmę gdzieś na lotnisku i po nartowaniu dostarczę ponownie na lotnisko może do tego czasu już ogarnę się bardziej w GS czy jeździe off bo póki co mam fazę na Slke i krótki skręt . 
 

pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Victor napisał:

Cześć

Musisz koniecznie ON mega ciekawy . Gdybyś kiedyś chciał można coś wspólnie zorganizować to Cię przejmę gdzieś na lotnisku i po nartowaniu dostarczę ponownie na lotnisko może do tego czasu już ogarnę się bardziej w GS czy jeździe off bo póki co mam fazę na Slke i krótki skręt . 
 

pozdro

Dzięki. Będę myśleć w przyszłości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Capricorn napisał:

No niezupełnie... Ischgl, St.Anton, Soelden, Dolomiti superski to raczej 390-430 za 6 dni z sezonie, Cervinia jeszcze nie znana ale będzie na pewno ponad 440E.

A ceny noclegów też poszły w górę dość istotnie.

Ale grudzień jest przyjaźniejszy :) Będzie więc Solda z Nauders na  4 dni.

Cze

Ja jeżdżę wtedy tylko jak jest tanio. A jak jest drogo to jeżdżę tam gdzie jest tanio. Wtedy nawet Sappada się nada😉.

pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pawelb91 napisał:

Jeśli kiedyś wybiorę się na narty do Francji to właśnie w pierwszej kolejności do Tignes & Val d'Isere. Cenowo sporo droższe od Włoch no i duuużo dalej, ale w planach kiedyś może się znajdzie. 

Cze

Start sezonu we Francji jest mega tani. Tylko te 1700km…..

pozdro

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Jeeb napisał:

myślałem że już byłeś - Tignes Val d Isere było moim pierwszym w życiu wyjazdem na narty w Alpy i wyjazd ten zupełnie mnie zdemoralizował, potem pojechałem do Szczyrku i nawet nart nie zapiąłem

A mnie dalej cieszy jazda w Rzeczce, Jugowie, Łomnicy (tej koło Głuszycy) czy Andrzejówce. W Andrzejówce spędziłem jeden z najfajniejszych dni na nartach, który pamiętam do dzisiaj, choć tam były atrakcje nie tylko narciarskie. Zawsze cieszy mnie sama jazda na nartach niezależnie od tras (zwłaszcza jak jest towarzystwo odpowiednie). Ale na nartach w Tignes nigdy nie byłem, w innych francuskich ON też nie, może też bym zmienił zdanie...

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marionen napisał:

A mnie dalej cieszy jazda w Rzeczce, Jugowie, Łomnicy (tej koło Głuszycy) czy Andrzejówce. W Andrzejówce spędziłem jeden z najfajniejszych dni na nartach, który pamiętam do dzisiaj, choć tam były atrakcje nie tylko narciarskie. Zawsze cieszy mnie sama jazda na nartach niezależnie od tras (zwłaszcza jak jest towarzystwo odpowiednie). Ale na nartach w Tignes nigdy nie byłem, w innych francuskich ON też nie, może też bym zmienił zdanie...

Mam jak ty, choć z wymienionych w Andrzejówce na nartach nie byłem. No i Łomnica tylko ta nieco dalej od Głuszycy. Francja pewno przydarzy się sama… trzeba cierpliwie poczekać. Bez presji. Teraz skitury ew. mix…

Edytowane przez sstar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, marionen napisał:

A mnie dalej cieszy jazda w Rzeczce, Jugowie, Łomnicy (tej koło Głuszycy) czy Andrzejówce. W Andrzejówce spędziłem jeden z najfajniejszych dni na nartach, który pamiętam do dzisiaj, choć tam były atrakcje nie tylko narciarskie. Zawsze cieszy mnie sama jazda na nartach niezależnie od tras (zwłaszcza jak jest towarzystwo odpowiednie). Ale na nartach w Tignes nigdy nie byłem, w innych francuskich ON też nie, może też bym zmienił zdanie...

Również lubię jeździć w naszych małych dziurach (jeżeli tylko są otwarte). W warunkach alpejskich, gdy rano jest mało ludzi, a trasy są długie, aż szkoda czasu żeby takich warunków nie wykorzystać. Pomijam już względy estetyczne przebywania w takich górach. Tu u nas jest kilkaset metrów jakiegoś stoku, widok na magazyny- to idealne miejsce na ćwiczenia, powtarzanie jakiegoś układu, pilnowanie nogi, tułowia i na innych tysiąc praktycznych rzeczy, które poprawiaja technikę, a na które nie ma czasu w Val Gardenie, chociażby. Powiem tak- spędzam jak na turystę dużo dni w Alpach, ale na moją jazdę największy wpływ miały pobyty w Czarnowie. Co to Czarnów? Kto wie ten wie. W tym roku też tam pewnie będę zaglądał.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...