Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zniżki i promocje na skipassy - Polska i zagranica


pawelb91

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, pawelb91 napisał:

Akurat Tarvisio i Sella Nevea to bym chętnie kiedyś odwiedził, resztę niekoniecznie, może jeszcze Zoncolan ale on trochę dalej. Trzeba trafić na dobrą zimę bo ośrodki niskie.

Ortler Arena w jakim sensie cenowo podobna? Sezonówka na zeszły sezon była coś ponad 700e a wielodniowe dużo droższe. 

639 e w przedsprzedaży i dzięki lodowcowi w Maso Corto oraz Sulden dużo dłuższy sezon od października do maja.

Edytowane przez JurekByd
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, MarioJ napisał:

Ja właśnie byłem w Ravascletto-Zoncolan na szkoleniu, ośrodek coś a'la jedna strona Chopoka.

Właśnie o to chodzi, te ośrodki są fajne na szkolenie i często są tak używane przez polskie grupy.

Na Chopoku nie byłem więc nie mam porównania ale Zoncolan to całkiem przyjemny ON a trasa z góry na dolny parking zadowoli każdego.

Co do Sappady to świetne miejsce dla tych co cenią sobie spokój,ciszę jak również dla rodzin z dziećmi to idealne miejsce na nartowanie bez tłoku a hektary km są mniej istotne. Ośrodek faktycznie jest malutki ale wystarczający żeby się wyjeździć a nogi będą bolały . 
 

Osobiście wracam w to miejsce w nadchodzącym sezonie również w marcu ale  tym razem z całą rodziną .

Jedna z opcji tarasowych 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, JurekByd napisał:

639 e w przedsprzedaży i dzięki lodowcowi w Maso Corto oraz Sulden dużo dłuższy sezon od października do maja.

Tu się zgadzam bo będąc w marcu śniegu było full a ON zamykali gdzie śmiało mógłby hulać dalej ale brak chętnych robi swoje 🤷‍♂️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, JurekByd napisał:

639 e w przedsprzedaży i dzięki lodowcowi w Maso Corto oraz Sulden dużo dłuższy sezon od października do maja.

Ale przedsprzedaż z promocja 10% chyba tylko na miejscu i to do końca października. Nowego cennika jeszcze i tak nie ogłosili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2024 o 21:40, pawelb91 napisał:

Cennik na sezon 24/25
Włochy: Bormio & Santa Caterina & San Colombano - Isolaccia
Sprzedaż online (link poniżej) będzie startować z wyprzedzeniem od zniżki 25% od poniższych cen w kasie, jeszcze nie została uruchomiona.
https://shop.bormioski.eu/

Skipassy sezonowe na razie nie ogłoszone - zwykle we wrześniu można było kupić je ze zniżką, później już była stała cena.

Podali już skipass sezonowy na sezon 24/25.
Jest drogo.
Jeszcze na sezon 19/20 kosztował 550 euro.

Zrzutekranu(20883).png.435468fa85dbfcf16780652fed4ef093.png


Skipass sezonowy na całą Alta Valltelinę (Bormio + Santa Caterina + San Colombano + LIvigno)

Zrzutekranu(20885).thumb.png.2d736a3abe2c6b773024e0da8ea5222c.png



Ja będę chciał się wybrać do Bormio ponownie w marcu tak jak w ostatnich dwóch sezonach, jest to super czas na jazdę tam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedsprzedaż w Czarnej Górze ruszyła.

Spora podwyżka, karnet 6 dowolnych dni 835zł, w zeszłym sezonie 550zł płaciłem. 

https://sklep.czarnagora.pl/?_gl=1*1dje8kz*_gcl_au*ODM0MjE1NTQ5LjE3MjM1NjIwNDA.*_ga*NTQ5NTk5NjIzLjE3MjM1NjIwNDA.*_ga_CPLQ95BH79*MTcyNTU0MTIwOS43LjAuMTcyNTU0MTIwOS42MC4wLjA.

  • Like 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, ZdolnyŚlązak napisał:

Przedsprzedaż w Czarnej Górze ruszyła.

Spora podwyżka, karnet 6 dowolnych dni 835zł, w zeszłym sezonie 550zł płaciłem. 

Wychodzi prawie 140zł za dzień. Ciekawe ile dzienny w kasie będzie kosztować? Ze 180, 190zł?

Edytowane przez pawelb91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cappo napisał:

Już jest w promocji 6 dniowy kiedy chcesz za 584,5 zł, więc podwyżka o 34 zł. 

I to jest dobra oferta. Nigdy tam nie byłem, w zeszłym sezonie chciałem odwiedzić ale aura płatała psikusy, padło na Włochy - bo śnieg i pogoda pewna. Może w tym sezonie się uda.

pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, marekbtl napisał:

I to jest dobra oferta. Nigdy tam nie byłem, w zeszłym sezonie chciałem odwiedzić ale aura płatała psikusy, padło na Włochy - bo śnieg i pogoda pewna. Może w tym sezonie się uda.

pozdro

Ja dwa sezony temu chciałem się tam wybrać (w styczniu 2022) miałem już skipass 5 dniowy kupiony w promocji, noclegi zarezerwowane w Stroniu Śląskim ale warunki śniegowe były marniutkie więc noclegi anulowałem a skipass odsprzedałem bez straty. Potem mnie zniechęcili swoimi zagrywkami z usunięciem kamer gdy warunki były tragicznie słabe a mimo to trasy czynne. Także chyba się nie polubimy i nie zobaczymy z Czarną Górą, bez żalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, pawelb91 napisał:

Ja dwa sezony temu chciałem się tam wybrać (w styczniu 2022) miałem już skipass 5 dniowy kupiony w promocji, noclegi zarezerwowane w Stroniu Śląskim ale warunki śniegowe były marniutkie więc noclegi anulowałem a skipass odsprzedałem bez straty. Potem mnie zniechęcili swoimi zagrywkami z usunięciem kamer gdy warunki były tragicznie słabe a mimo to trasy czynne. Także chyba się nie polubimy i nie zobaczymy z Czarną Górą, bez żalu.

Pablo, ale nie zarzekaj się, bo pamiętam jak chyba 2 sezony wstecz na wiosnę były wyśmienite warunki. Jak może nam się w końcu uda spotkać to się wybierzemy do tej Czarnej Góry, tylko nie wiem czy Twoje dzidy wejdą do samochodu. Pomyślimy, Elan podobno robi składane narty :). Ja zapraszam, pewnie @Lexi pojedzie, @Chertan, @Mikoski i może. ktoś jeszcze. Będzie ekipa. Pomieścimy się.

merc.thumb.jpg.bd5e74e3b44d3fbe8235951c73983057.jpg

pozdro

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, marekbtl napisał:

Pablo, ale nie zarzekaj się, bo pamiętam jak chyba 2 sezony wstecz na wiosnę były wyśmienite warunki. Jak może nam się w końcu uda spotkać to się wybierzemy do tej Czarnej Góry, tylko nie wiem czy Twoje dzidy wejdą do samochodu. Pomyślimy, Elan podobno robi składane narty :). Ja zapraszam, pewnie @Lexi pojedzie, @Chertan, @Mikoski i może. ktoś jeszcze. Będzie ekipa. Pomieścimy się.

merc.thumb.jpg.bd5e74e3b44d3fbe8235951c73983057.jpg

pozdro

No to będzie grubo. Jak na CG trafisz na beton, lekki mróz i niską frekwencję (co jest możliwe), to nogi bolo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, marekbtl napisał:

I to jest dobra oferta. Nigdy tam nie byłem, w zeszłym sezonie chciałem odwiedzić ale aura płatała psikusy, padło na Włochy - bo śnieg i pogoda pewna. Może w tym sezonie się uda.

pozdro

Wpadajcie. Warto.

Godnie Was tam przyjmiemy🙂

Jakiś nocleg blisko tras też mogę polecić.

Blisko też Zieleniec czy Czechy i np Dolni Morava.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, grimson napisał:

No to będzie grubo. Jak na CG trafisz na beton, lekki mróz i niską frekwencję (co jest możliwe), to nogi bolo.

Jak pojadę z Lexi to będzie: pusto, słońce i warun petarda. Raczej na wiosnę. W każdym razie po sezonie.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, ZdolnyŚlązak napisał:

Wpadajcie. Warto.

Godnie Was tam przyjmiemy🙂

Jakiś nocleg blisko tras też mogę polecić.

Blisko też Zieleniec czy Czechy i np Dolni Morava.

Dzięki, jak się zdecyduje choć jedna sztuka (bo sam nie jadę), to skorzystamy z polecajki. Na pewno to będzie w tygodniu. Tak 2-3 dni. Niewiem czy wszystko się uda zwiedzić. Ale się odezwiemy - jak coś.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, marekbtl napisał:

Jak pojadę z Lexi to będzie: pusto, słońce i warun petarda. Raczej na wiosnę. W każdym razie po sezonie.

pozdro

Dobry jest start sezonu, ostatnie dwa lata z rzędu to kupa naturalnego białego i pustawe stoki do Świąt Bożego Narodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...