Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wieści z Molltalera i zawodów Elana


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem właśnie z Molltalera. Pogoda dopisała. Warunki narciarskie na lodowcu dobre ale tylko na jednej przygotowanej trasie. Widać braki w śniegu. Przy górnej stacji gondoli trwają prace ziemne wiec aby dostać sie na śnieg trzeba przejść kawałek po błocie między koparkami. Nie ma z tym problemu rano jak wszystko jest zmarznięte ale po południu zabawa powrotna jest przednia.

Co do zawodów to miałem przyjemność stanąć do walki z samym Stenmarkiem. On jechał na ołówkach 2.20! I... kopara mi spadła do ziemi bo w życiu bym nie przypuszczał, że tak można skręcać na sztachetach. Wcześniej widziałem jak jechał na "normalnych" nartach i to co okazał na "starych" wprawiło wszystkich w zachwyt. Oczywiście uzyskał najlepszy czas mimo, że jechało po nim kilku byłych zawodników, dużo młodszych. Mi wlał 1.2 sek. Relacja z obchodów 60-lecia elana wkrótce na skionline.pl!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...