Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Otwarcie sezonu 2015/16 - Stubai


Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalnie sezon narciarski 2015/16 otwarlismy na Stubai-u. Decyzja piatek 25-go, wyjazd sobota rano, na nartkach juz w niedzielę rano. Wyjazd na prognozę po pierwszym większym opadzie śniegu (40 cm). I wszystko jak najbardziej zagrało, 3 dniowa lampa umilila pierwsze w tym sezonie szusowania. Parking to jeden wielki płac budowy, do dyspozycji sa tylko 2 górne platformy no i oczywiście ta pod kolejka przy rzeczce. Ciekawe jak sobie poradzą z autami, chyba ze do sezonu cos tam uprzątną. Buduja nowa kolejkę bezpośrednio z parkingów, niezły widok jak budują drogę (pewnie nowa nartostradę) ktora leci bezpośrednio pod obecna gondola na Eisgrat. Otwarcie juz w październiku przyszłego roku.Warun wyśmienity na stokach, delikatny problem przed samym dojazdem do 2 osobowej kolejki na Wildspitz i końcówka 7a przy zjeździe z Rotadl do stacji Eisgrat. Niestety z powodu tych dwóch miejsc nartki trzeba bedzie delikatnie wypełnić (male kamyczki). Podejrzewam ze następny większy opad sprawę załatwi, lub nawioza braki. Oczywiście czynne tylko kotwice Eisgrat, Daunferner i gondola na Schaufelspitze.Zaskoczeniem były darmowe skipassy dla 3 dzieci do lat dziesięciu pomimo ze byłem sam z nimi jako osoba dorosła. Myślałem ze dzieciaki do 10 lat maja za darmo, ale tylko przy pełnopłatnej osobie dorosłej w relacji 1:1. Miłe zaskoczenie.Na stokach tylko kluby i kadry wszelkiej nacji, generalnie pusto. Mozna wiele podglądać i sie nauczyć.

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg.b7c96ad1259e7da94db56e4bbffd2c85.jpg

image.jpg.87e66dbecdf22dcf14f92c2f08bc6bf7.jpg

image.jpg.255a2602c34b8981adbd845d41f8cdca.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Miałem wysłać więcej fotek ale telefon upadł mi w śnieg i padł. W poniedziałek oddam do serwisu i może uda się chociaż odzyskać zdjecia. Ogólnie do piątku była super pogoda. Za Gamsgarten w okolicy tras nr 9 i 7 pomimo słońca codziennie wiało dość mocno.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wysłać więcej fotek ale telefon upadł mi w śnieg i padł. W poniedziałek oddam do serwisu i może uda się chociaż odzyskać zdjecia. Ogólnie do piątku była super pogoda. Za Gamsgarten w okolicy tras nr 9 i 7 pomimo słońca codziennie wiało dość mocno.

Pozdrawiam

Witam-chyba na dwóch różnych lodowcach byliśmy,Ja prawie cały tydzień tam byłem i na 9 mieliśmy tyczki od rana do 15,słońce było na pewno ale wiatru na pewno nie.

W samych gumach i lekkim softshelu śmigaliśmy od rana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również na 9 na tyczkach śmigałem (rozstawione obok reprezentacji Polski w snowboardzie) od poniedziałku do piątku i codziennie wiało, słońce było piękne cały czas ale wiatr dawał mi się we znaki. Dla mnie to był spory wiatr. Moze jesteś przyzwyczajony i tak nie odzczuwasz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...