Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - Niemcy: 2 - 0


Rekomendowane odpowiedzi

... Patrzę, do czego to bydło jest jeszcze zdolne, aby prymitywizmem przekazu obrażać bardziej inteligentnego widza!

Fajny tekst.

Gdyby nasi przegrali, radość by biła z każdego wyrazu...

A jak wygrali, wściekłość wylewa się uszami...

No cóż, niektórzy tak mają... Ich sprawa. Ale obrażanie innych powinno być wytknięte, może nawet ukarane.

Tadek

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!!! Powiem wprost. Nie chodzi mi o mecz! Mnie chodzi o całą tą otoczkę medialno-propagandową jaka przy okazji ( okazji w pełnym tego słowa znaczeniu) zwycięstwa nad Niemcami została nakrecona!

Nie wiem czy da się jeszcze prościej to napisać? Może się da, ale ja nie potrafię.

Co do obrażania odniosę się prosto. Durnym przekazem jak dla półgłowków co to nie rozumieją istoty swego istnienia może mnie telewizja (media) obrażać? Gdy zaś napiszę, że taki prymitywny przekaz zrobił dureń, i mnie to razi, to trzeba mi tego zabronić? Bo co, dureń z telewizji (mediów) może się obrazić? Ja nigdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do obrażania odniosę się prosto. Durnym przekazem jak dla półgłowków co to nie rozumieją istoty swego istnienia może mnie telewizja (media) obrażać? Gdy zaś napiszę, że taki prymitywny przekaz zrobił dureń, i mnie to razi, to trzeba mi tego zabronić? Bo co, dureń z telewizji (mediów) może się obrazić? Ja nigdy?

Mam dziś słabszy dzień.

Nic z tego nie zrozumiałem.:angel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie powinno być w tym temacie, ale są pewne analogie do idiotycznego kreowania nam rzeczywistości, tak przez sukces piłkowy, jak i logowy. http://logodlapolski.pl/ Myślałem, że czasy "Misia odzwierciedlającego nasze pragnienia i marzenia" dawno już minęły!!!! W komunistycznym filmie- komedii ,ktoś wymyślił taką niedorzeczną bzdurę, a jej idea żyje do dziś i ma się dobrze!

Urwał, gdzie ja żyję!

Aha, kosztowało toto ponoć milion euro!!!! No i ten poprzedni znaczek, znaczy napis Polska z górkami i słoneczkiem, jest już be? Tera bedzie sprężyna?!!!

Edytowane przez Bumer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to nie powinno być w tym temacie, ale są pewne analogie do idiotycznego kreowania nam rzeczywistości, tak przez sukces piłkowy, jak i logowy. http://logodlapolski.pl/ Myślałem, że czasy "Misia odzwierciedlającego nasze pragnienia i marzenia" dawno już minęły!!!! W komunistycznym filmie- komedii ,ktoś wymyślił taką niedorzeczną bzdurę, a jej idea żyje do dziś i ma się dobrze!

Urwał, gdzie ja żyję!

Aha, kosztowało toto ponoć milion euro!!!! No i ten poprzedni znaczek, znaczy napis Polska z górkami i słoneczkiem, jest już be? Tera bedzie sprężyna?!!!

No i będzie proces o plagiat!

http://img5.demotywatoryfb.pl//uploads/201410/1413377921_08svta_600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Mam nadzieję, że doczekałem czasów kiedy nasi piłkarze znów zaczną odgrywać znaczącą rolę. Pamiętam mecz z Argentyna w 1974r. Oczy przecierałem wielokrotnie i nie wierzyłem, że drużyna z dziadowskiego, socjalistycznego, zniewolonego kraju, może dorównać najlepszym. Wówczas wygraliśmy. Powiem tak, po okresie "dołów" przychodzi czas na sukcesy. Czy już jest ten czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co z Grosickim, ręka wyglądała jakby się złamała :(

Szkoda Grosickiego,był mocnym punktem drużyny. :frown::

No właśnie,DRUŻYNY!

Muszę przyznać,że w drugiej połowie faktycznie widziałem grę zespołową i to przyniosło efekty. :applause:

Oby dalej się tak rozkręcali!

PS.Pamiętam jak się napieprzano z 1 miejsca w grupie po pierwszym meczu z Gibraltarem... :wink: No i nadal jest pierwsze!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...