Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - Niemcy: 2 - 0


Rekomendowane odpowiedzi

Nawet ja oglądałem.:eek: Dacie wiarę?

Nie należę do fanów piłki kopanej,ale czegóż to człowiek z nudów nie robi.:cheerful:

Pewnie Stadion Narodowy zatrzymał w sobie ducha szczęścia,tego z siatkarskich MŚ.:laughing:

Wygraliśmy i chwała za TO!!!

Trzeba jednak przyznać,że bramkarz zrobił swoje.

A Podolski nie zrobił tego co wydawało się nieuchronne.Myślałem,że poprzeczka pęknie.

Najzwyczajniej mieliśmy więcej szczęścia,bo mogliśmy przegrać co najmniej kilkoma bramkami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem od pierwszej bramki. Jeszcze wczoraj w południe po tym jak nagłaśniano, że Niemcy są zdziesiątkowani, twierdziłem, że choćby wystawili trzecią drużynę to i tak nam dokopią. Pomyliłem się. I bardzo się z tego cieszę. Chociaż mecz jak Soczek napisał do kitu.

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy chcecie od meczyku.

Graliśmy z mistrzami świata. Zdziesiątkowani czyli bez 3 zawodników? Khedira, Shweinsteiger , Ozil (Reusa nie liczę bo bez niego mistrzostwo zdobyli).

Może spodziewaliście się mega fantastycznych sztuczek? Ale przypomnę jeszcze raz, graliśmy z mistrzami świata.

A w meczu widzieliśmy umiejętne blokowanie cudownie wyćwiczonych akcji, fantastyczne interwencje GK, zaangażowanie i w końcu kontry po których cieszyliśmy się jak dzieci.

Narzekacie na poziom meczu, ale niech zgadne, przed meczem typowaliście 0-4 dla Niemców?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się bardzo cieszę! Po latach nikt stylu nie będzie pamiętał, a wynik zawsze! Poza tym bronić się to też trzeba umieć! W dzisiejszym futbolu gra bardziej idzie o to żeby bramki nie stracić niż żeby nastrzelać ich cały worek. I nam się to udało. A zwycięstwo 2:0 trudno uznać za "fuks" bo jest ono przekonujące! Lepiej wygrać po niezbyt pięknym widowisku niż przegrać po fantastycznym spotkaniu! Ja nie typowałem pogromu bo nie było ku temu żadnych przesłanek. Wręcz przeciwnie! Wierzyłem w korzystny wynik! Że mistrzowie świata?! No i co z tego! Przydałaby się nam mentalność amerykańskich sportowców - zwłaszcza siatkarzy! Oni nie czują strachu przed nikim bo KAŻDY jest do ogrania. Nawet mistrz świata! Największą wartością tego zwycięstwa nad Niemcami nie są wcale te 3 punkty ale upadek mitu, że Niemcy są dla nas nie do pokonania! Bo już są! Forza Polonia!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie dzwoń już do mnie:mad::

A pomyśleć że Ci jeszcze kawę dzisiaj zrobiłem....

...i wyglądałeś nawet normalnie i jak by Ci nic nie było...

:rolleyes::

pozory mylą...

Zapraszam Cię we wtorek do mnie.A jak byś nie mógł,albo by Ci się nie chciało to ja przyjadę do Ciebie. :cheerful:

Będzie mecz Polska - Szkocja :laughing:

Będę Ci tłumaczył o co w tym chodzi.:stupid:

No to,...że te 22 gupie .... za jedną piłką gonią.:crazy:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie na poziom meczu, ale niech zgadne, przed meczem typowaliście 0-4 dla Niemców?

Te, znalazł się "zgaduj - zgadula":wink:

W piątek byliśmy na imieninach, no i jak się trochę już wypiło to to koło 23 chłopy się skrzyknęły, że robimy zakłady po dychu od łepka i obstawiamy wynik. Postawiłem odpowiednio do tego jak mnie to interesowało i na ile liczyłem, ale z wiarą, nadzieją i miłością - 13:12 dla naszych. Dużo nie brakło :tongue:

Niezmiennie - poziom meczu mizerny, szczęście wielkie, wynik chwalebny. Toż to chyba nasz drugi największy w historii triumf nad Niemcami po bitwie pod Grunwaldem :biggrin:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wynik...Lewy w końcu pokazał się jako prawdziwy lider... Super się udało,tyle i nie chce narzekać :) ale obrona /pomoc nie potrafiła wymienić 4-5 podań... Do 60 minuty nie oddaliśmy strzału na bramkę... Kolejne drużyny tak pudłować nie będą :) Czekam do wtorku i liczę na dobry mecz ze Szkotami ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie wczoraj jadąc przez Częstochowę w kierunku domu ok 18 z wielkim zadowoleniem spoglądałem na samochodziki z chorągiewkami, jak tkwią w tych jeb..ch korkach a w środku ludziki w szaliki pozawijane, nie wiem o co chodzi, znaczy chorągiewki to mi MB(dawniej Figo) wyjaśnił że na mecz jadą, a ja już się wystraszyłem że jakiś strajk, czy akcja protestacyjna:eek:, ale te szaliki to znaczyło by że chorzy są:confused::, grypa cy przeziębienie:tongue:.

No w każdym razie doszedłem do wniosku że chyba jadą na dogrywkę:tongue:, bo za Częstochową był sajgon, na odcinku 1 km 2 konkretne unfalle:eek:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy sobie jaja robicie, a cała propaganda "fajnej Polski" żyła tylko meczem! I ps. "Stokrotka" gadała w swoim kazaniu do ludu z Jankiem, co to najwięcej o piłce wie i zatrzymał Anglię, wielką znawczynią co se wargi maluje nie na czerwonym, a już na skórze wokół ust, imieniem Maryla. Inna kaznodziejka prawdziwego przekazu,niejaka "kochanke" też o piłce. Bronek gajowy też snuł jakieś farmazony i się cieszył. Ta Kopacz także się cieszyła. Cały naród żyje sukcesem na naszą miarę, czyli żadnym.

A tak na marginesie, widzieliście tor w Soczi? Niby są restrykcje, niby Rosja zła, Putin eliminowany, a pierwsze zawody F1 właśnie się tam odbyły. I zakończyły się sukcesem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie, widzieliście tor w Soczi? Niby są restrykcje, niby Rosja zła, Putin eliminowany, a pierwsze zawody F1 właśnie się tam odbyły. I zakończyły się sukcesem!

Co przez to rozumiesz? Czy sukces to to, że się wyścig odbył, czy to, że Berni zarobił kupę szmalu? Bo Rosja biorąc pod uwagę ile to kosztowało nie zarobi jeszcze długo. No ale sukces propagandowy jest. Widać mocno podoba Ci się tamten kraj i panujący miłościwie Władimir.

Pozdrawiam.

PS Gdyby Polska chciała tyle kasy wydać na tor i podpisać korzystny kontrakt z Bernim, ten by przybiegł w podskokach.

PS 2 Wyścig był jednym z najnudniejszych w całym sezonie. Więc z punktu widzenia jakości widowiska i emocji sukcesu nie było.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie, widzieliście tor w Soczi? Niby są restrykcje, niby Rosja zła, Putin eliminowany, a pierwsze zawody F1 właśnie się tam odbyły. I zakończyły się sukcesem!

Nie widzieliście.:smile:

Honor by mi nie pozwolił oglądać.:angry:

Ale Putler przecież nie na darmo skupił tyle złota ile tylko dał rady.

Szef F1 kocha GOLD. Bernie przyjął więc ile się dało i posłał swoich młodych gladiatorów "na ruski front".:rolleyes::

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łokciu, skąd Ty takie wnioski wyciagasz? Idż Ty do lekarza , "od łokcia", może coś pomoze. Aleś, urwał, nawyciagał wniosków! Jak niejaka Wolińska.

Bumer nie chce mi się już z Tobą dyskutować zwłaszcza, że jak już zaczynasz wycieczki w stylu idź do lekarza to robi się niesmacznie i nisko. A wnioski wyciągam stąd, że polska propaganda nie dobra a rosyjska dla Ciebie jest sukcesem - sam to napisałeś.

Pozdrawiam.

EOT

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...