Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :D ,

Nie mogę jeszcze utworzyć nowego wątku, a chciałbym kupić 1 lub 2 vouchery na skipassy na chopok. Najlepiej takie, które były kiedyś na grouponie. Jakby ktoś coś to bardzo proszę o info!

Podaj dodatkowo mail - kamil.d.swierk@gmail.com

Z góry dzięki!

PODBIJAM i mam przy okazji pytanie. Jak to jest z płatnością 2 euro za tego gopassa? Jakieś prowizje?

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODBIJAM i mam przy okazji pytanie. Jak to jest z płatnością 2 euro za tego gopassa? Jakieś prowizje?

Dzięki!

Płacisz tylko 2 EURO choć przy zamówieniu wyskakuje jakieś dodatkowe 4 EURO za przesyłkę, ale płacisz tylko 2 EURO - dostałem Gopassa przed Świętami :)

Jaki warun na Chopoko - wybieram się jutro :)

Dzięki za info ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz będę jutro na chopoku. Mam zamiar jechać z Katowic przez Korbielów tak, żebym mógł jechać bez winietki. Powie mi ktoś na jaki parking najlepiej udać się z samego rana? Jakim wyciągiem najlepiej wjechać na start i które trasy polecacie najbardziej? Lepiej jeździć na południu czy północy?

Dzięki!

@EDIT:

I gdzie polecacie sobie usiąść na jakieś piwko, kiełbaskę (w miarę budżetowo) :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej jest jak pojedziesz przez Zuberec, przy okazji ladne widoki na seprentynach :) Winietki nie musisz miec bo przecinasz autostrade gora i na nia nie wjezdzasz , najlepiej jechac na parking na Belaput, lucky moga byc nieczynne. Co do tras to pamietam z zeszlego roku ze nie wszystkie sa otwarte, w zaleznosci od pogody czasem lepiej jest na polnocy czasem na poludniu to roznie bywa. A w miare budzetowo to zabierz sobie sznytki z domu :) bo tam raczej tanio nie jest :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skubance sa szybcy w 5 minut mi odpowiedzieli :) chyba bedzie jakas doplata do basenu nie bedzie w cenie karnetu ale moze cos zle zrozumialem, moze jakis pogranicznik przetlumaczy :))

dovolíme si Vás informovať, že predplatné za "Šikovnú

sezónku" bude možné uhradiť až v mesiaci apríl a v danom mesiacu

ju taktiež využívať. Doplatok na zakúpenie základnej ponuky stredísk

(Jasná a Vysoké Tatry) bude pre dospelú osobu 150€, pre seniora,

juniora a študenta 110€ a pre dieťa 90€. Cena skipassu bude

navýšená podľa výberu stredísk, pričom v ponuke už nie je

kombinácia skipass + AQUAPASS.

Môžete si uhradiť predplatné za AQUAPASS v sume 49€ spolu s

predplatným za „Šikovnú sezónku“ a následne je doplatok 20€. Na

základe zakúpenia týchto dvoch od seba nezávislých služieb môžete

využiť lyžovanie a vstup do aquaparku v jednom dni.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, radi

odpovieme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz będę jutro na chopoku. Mam zamiar jechać z Katowic przez Korbielów tak, żebym mógł jechać bez winietki. Powie mi ktoś na jaki parking najlepiej udać się z samego rana? Jakim wyciągiem najlepiej wjechać na start i które trasy polecacie najbardziej? Lepiej jeździć na południu czy północy?

Dzięki!

@EDIT:

I gdzie polecacie sobie usiąść na jakieś piwko, kiełbaskę (w miarę budżetowo) :D.

Wszystko masz na http://www.jasna.sk/pl/ - faktycznie Lucky zamknięte i trzeba wyżej podjechać. Jeśli chodzi o trasy to na pewno znajdziesz coś dla siebie - ja pierwszy raz byłem dwa tygodnie temu i też jeździłem tak żeby się zorientować, ale musisz sam popróbować - każdy ma własne preferencje. Dużo więcej tras masz na północy, na południu ze względu na słońce jest coraz gorzej i warunki dobre tylko rano - poza tym dużo tras jest zamkniętych i wyciągi też powoli zamykają. Południe mimo tras zamkniętych i wyciągów w porównaniu np. z wczorajszym dniem da się pojeździć i połączyć, ale koło 13 - 13:30 robi się już miękko szczególnie na dole.

Ja też jutro jadę - z Bielska - przez Korbielów - masz link do trasy - jutro też tak będziemy jechać

https://www.google.pl/maps/dir/Bielsko-Bia%C5%82a/Jasn%C3%A1+Chopok,+Demianowska+Dolina,+S%C5%82owacja/@49.426777,18.8572699,9z/data=!3m1!4b1!4m17!4m16!1m5!1m1!1s0x47169f63dd80507b:0x6811f587fa4fe3a7!2m2!1d19.0583845!2d49.8223768!1m5!1m1!1s0x47157674069e69d7:0xc5ec5f62b866bc06!2m2!1d19.580734!2d48.971603!2m2!1b1!2b1!3e0?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podziwiam ludzi, którzy płacą jakiekolwiek pieniądze za karnety, zamiast kupić akcje TMR i mieć co roku skipass gratis, a dodatkowo "kawałek" Tatr na własność:)

Coraz bardziej zastanawiam się nad Spindlerovym Mlynem w przyszłym roku. Prawie nikt z forumowiczów tam jeździ, więc może warto przetrzeć szlaki i zdać relację...

Będzie brakowało tych widoków z 2 tys. metrów, ale z drugiej strony na trasach powinno być tam dużo puściej, bo przy każdej kanapie przewożącej max. 2400 os/h znajdują się dwie, lub trzy trasy, a na Chopoku na ogół 1 do 1.

Jedź. Przetrzyj szlak a kto wie...:smile:

Od jutra do soboty jestem na Chopoku.

Paweł - my własnie wróciliśmy, warunki super ale dzisiaj już od rana miękko. Wczoraj super twardo bo w nocy było podobno -11*C ale dzisiejsza noc ciepła i miękko od rana a startowaliśmy 8:35 -niektórzy wcześniej :rolleyes::

Może coś skrobnę później, no chyba że Jasiek coś wrzuci :biggrin:

A i ludzi dzisiaj to nie było wcale. Na twoje narty dzisiaj to tylko góra FIS -11 i Majstrovska ale musisz się rano szybko zbierać...

Pozdr.Torres

P.S- Paweł gdybyśmy jechali np. w czwartek( nie jest to pewne ale..:wink:) to poślę Ci namiary na PM

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie wiem czy jeździło nas 300 :eek: no i ciekawe dlaczego jeździ TYLKO 12 wyciągów :rolleyes::

Jeżdżą te koleje które umożliwiają poruszanie się po całym Chopoku. Lucky i Grand jako wysunięte w bok są w tym wypadku kompletnie niepotrzebne.

Teraz już tak będzie (jak co roku zresztą) że pomimo dobrych warunków będzie jeździło tylko kilka kolei. Niestety większość już zakończyła sezon.

W kwietniu będą cieli koszty jeszcze bardziej.

PS. warunki jak dla mnie REWELACJA!!! tylko trzeba dostosować narty do warunków. Race można już zakonserwować!

PS2. wyłączone orczyki na południu :applause: wy chyba nie wiecie o czym piszecie! tam jest 50cm błota śnieżnego! na Srdecku już jest katastrofa.

Edytowane przez Gość
PS2.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź. Przetrzyj szlak a kto wie...:smile:

Paweł - my własnie wróciliśmy, warunki super ale dzisiaj już od rana miękko. Wczoraj super twardo bo w nocy było podobno -11*C ale dzisiejsza noc ciepła i miękko od rana a startowaliśmy 8:35 -niektórzy wcześniej :rolleyes::

Może coś skrobnę później, no chyba że Jasiek coś wrzuci :biggrin:

A i ludzi dzisiaj to nie było wcale. Na twoje narty dzisiaj to tylko góra FIS -11 i Majstrovska ale musisz się rano szybko zbierać...

Pozdr.Torres

P.S- Paweł gdybyśmy jechali np. w czwartek( nie jest to pewne ale..:wink:) to poślę Ci namiary na PM

Na ten wyjazd zabrałem szersze narty (völkl mantra) bo widziałem prognozy :(

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka zdjęć z poniedziałku i wczorajszego dnia.

201603281208.jpg

201603281211.jpg

201603281212.jpg

201603281213.jpg

Widoki - a miało padać :smile:team K2, Kamienna Chata w całkowitym zachmurzeniu(wg. prognoz) :smile:

201603291217.jpg

201603291216.jpg

Obok FIS -11, i trasa na Południu - ostatni zjazd około 15:30

201603281215.jpg

201603281214.jpg

Paweł będziesz miał radochę na tych nartach.Pozdr.Torres

201603281208.jpg.4ec85b8ac79987732b42a158abb06fe6.jpg

201603281211.jpg.fb5976fbc76b14d84d8f2bebbde422f1.jpg

201603281212.jpg.056d27dd85d7ad153ab70858a96bf387.jpg

201603281213.jpg.273792aec2ba9829b199627314471475.jpg

201603291217.jpg.ed7a3cde68f5e61a06aa14c1edd0019b.jpg

201603291216.jpg.d4ffb91a1e3bccd33e9516936667568d.jpg

201603281215.jpg.5370f7753f242de9ea1de449fe58bb53.jpg

201603281214.jpg.f7a7a35042ec1b28b14e7d70b7cb134c.jpg

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skipass na chopok

witajcie czy ktoś z was nie wybiera się właśnie na Chopok i może jest zainteresowany odkupieniem dwóch skipassów całodziennych ważnych 30.03.2016 do końca sezonu . Niestety musze odsprzedać ponieważ zmieniły mi się plany. Odsprzedać chcę za cene zakupu 43zł za sztukę są to kody na kartę gopass .

Edytowane przez bandley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drużyna K2 :)

Chłopaki melduje się u Was po powrocie z GrossVenedigera w weekend 16/17/18 kwiecień :)

Na 99% będę :biggrin: nie ma jak jeżdżenie w miłym towarzystwie.

PS. pamiętaj że w klubie K2 jest jedna kobieta... którą pozdrawiamy :biggrin:

Jasiek Ty GURU CHOPOKOWSKIE...

Jeszcze jeden w sekcie :applause: :biggrin:

PS. może coś skrobnę choć nie miałem ochoty jakoś...

Edytowane przez Gość
PS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcemy jutro wyjechac z warszawy na 3 noce, ktos powie czy sie oplaca ? jak warunki ? ...

Może poczytaj to co powyżej... co to znaczy czy się opłaca? a jak jeździcie? znacie Chopok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znamy, nie bylem nigdy w czechach, jezdzimy w miare, z powyzszych odpowiedzi nic nie moge wywnioskowac bo opinie sa rozne

1. Chopok jest na Słowacji ;-)

2. To zależy od tego czego oczekujesz (jakie trasy?). Na Chopku znajdziesz wszystkie - od płaskich (13), do mocno czarnych (33a, 32a, 7). Jeśli będziesz jeździł przez cały dzień, a nie 3h, to się opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...