Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kaprun jesienią


Rekomendowane odpowiedzi

A dlaczego akurat Kitzsteinhorn wybrałeś?

Na dzień dzisiejszy to z tego co obczaiłem najgorsza oferta z dostępnych ośrodków, na kamerkach też to wygląda dość agonalnie.

Pewnie dlatego. Przecież wiesz, że lubię ekstremalne wyzwania.

PS

Na górze właśnie pada śnieg :laughing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od prawie siedmiu godzin już jest jutro.

I przecież już jest widno.

Dlaczego jeszcze nie ma zdjęć??? :wink: :laughing:

Figo uwielbiam Cię za to!!!

Może wytłumaczy mnie to, że zaraz mam spotkanie z przedstawicielem Kaprun i dlatego nie mogę być w tym momencie pod gondolą, która rusza za 12 min

Mobilnie Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figo uwielbiam Cię za to!!!

Może wytłumaczy mnie to, że zaraz mam spotkanie z przedstawicielem Kaprun i dlatego nie mogę być w tym momencie pod gondolą, która rusza za 12 min

Mobilnie Jacek

Musisz zrozumieć nie tylko mnie. :angel:

Takie zachowanie tłumaczy najzwyczajniej "głód śniegu".:sorrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he, he...

Wy sobie jaja robicie, a dzisiaj było super! Warunki, jak na małą ilość śniegu (80 cm) oraz temperatury, są bardzo dobre. Przede wszystkim jest twardo. Nawet ok. 13 na trasie nie było zbyt muldziasto.

Dużym minusem jest ilość chętnych do jazdy. Czas oczekiwania na wyjazd był zbliżony do polskich stacji :frown:: i wynosił nawet 20 min.

Wieczorem wrzucę zdjęcia

Jutro zmiana pogody. Ma być chłodniej i sypnie! :applause:

PS.

Jutro mam spotkanie z POLIZEI :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he, he...

Wy sobie jaja robicie, a dzisiaj było super! Warunki, jak na małą ilość śniegu (80 cm) oraz temperatury, są bardzo dobre. Dużym minusem jest ilość chętnych do jazdy. Czas oczekiwania na wyjazd był zbliżony do polskich stacji :frown:: i wynosił nawet 20 min.

Jutro zmiana pogody. Ma być chłodniej i sypnie!

To miałem właśnie na myśli.

Zapomniałem dodać "jak kiedyś na Dębowcu"

Takie było moje skojarzenie jak zobaczyłem tę ilość narciarzy. :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było 2 dni później,dokładnie 30 października. :biggrin:

Ale w tym roku aura nie rozpieszcza. :wink:

Oj rozpieszcza, rozpieszcza, mnie rozpieszcza:smile:

Cytat z "Filozofii po góralsku" ks. Tischnera:

Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. Co dlo ciebie dobre, to dlo mnie złe. Co dlo mnie dobre, dlo ciebie złe. Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj rozpieszcza, rozpieszcza, mnie rozpieszcza:smile:

Cytat z "Filozofii po góralsku" ks. Tischnera:

Bo kozdo rzec mo dwie stróny: dobróm i złóm. Co dlo ciebie dobre, to dlo mnie złe. Co dlo mnie dobre, dlo ciebie złe. Dysc leje - to dobre dlo tych, co im buroki wysychajóm. Słónko świeci - to dobre dlo tych, co akurat siano susóm. Ale, co powiy o słónku tyn, co mu buroki wysychajóm, a o dyscu tyn, co siano susy?

:biggrin:

Tak szczerze,to cieszę się,że jest ciepło,tylko trawa mogłaby przestać rosnąć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było 2 dni później,dokładnie 30 października. :biggrin:

Ale w tym roku aura nie rozpieszcza. :wink:

Maciek, dzisiaj był zauważony jeden zmierzający z nartami w okolicach Dębowca w Kamienicy z nartami na plecach. Wydaje mi się, że po dzisiejszym halnym ktoś spodziewa się śniegu i będzie czekał na Szyndzielni abyś nie był pierwszy. Ten gość to poważnie się spinał w górę.

Pozdrawiam Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyzby ciąg dalszy z nieopowiedzianą historią jak JC miał niemiłe spotkanie z austriacką policją?

Niemiłe spotkanie było z ASFiNAG, a nie z Polizei.

Dzisiaj było bardzo miłe spotkanie. Spotkałem się z szefem policji w Zell am See i nagrałem materiał z odpowiedziami na interesujące nas tematy: czy wolno przewozić narty w środku samochodu, czy opony zimowe są obowiązkowe itd.

Nareszcie na nasze pytania odpowiedział austriacki policjant. Koniec domysłów. Odpowiedzi udzielił nam inspektor policji w Zell am See Kurt Möschel.

Wszystkie odpowiedzi znajdziecie już za kilka dni w dziale Samochodem na narty.

1003518_10151772914341723_1241218582_n.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...