Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Do JC


Heli

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś ten wątek na dole sie znalazł.... przeniosę ;)

Napisałeś:

sprostowanie chodzi o carving.com.pl oczywiście!

Pewnie, że pewnie się spotkam na n-tym WZF jak tylko będę na miejscu to postaram się dojechać. Oby śnieg dopisał!

Co do "starej gwardii" to tak do końca nie jest bo kilka osób tu zagląda, a i "nowi" są niczego...

A Ty dalej patrzysz w monitory przez cały dzień?

No fakt - a dokładniej - www.carving.com.pl.... nie o adres mi chodziło a o miejsce - o Twoje stare forum :)

"Stara gwardia" to albo przestała pisać, albo pisze gdzie indziej ( nie na KpM). Czasami zagląda i tu zapewne. Adresu nie podaje, bo nie wiem jak u Ciebie teraz z reklamą :) - to raz, a dwa - forum jest zamknięte dla przypadkowych gości, więc i tak nikt nie wyjdzie do środka ;).

Co do nowych tutaj - ja wiem ?

Sporo młodych-gniewnych. Można sie powygłupiać zawsze, ale są momenty gdzie musi coś mieć ręce i nogi.

Jak dla mnie za dużo pozerstwa a za mało przekładki na efekty IRL.

Za dużo anonimowości z która kiedyś walczyliśmy. Takie bardziej wirtualne narciarstwo.

No i sezonowość forum Ci się zrobiła, ale może tak trzeba ;)

Co do monitorów - patrzę w nie nadal - taka praca. Ponieważ jest to nie ma co narzekać - oby gorzej nie było :)

A co do WZF-ów -jak pamiętasz miały to być z założenia ponadforumowe spotkania narciarskie IRL. Sporo ludzi tam się zjawia - teraz to już prawie niesterowalne się zrobiło. Wyjazd organizowany jest dla dla wąskiej grupy 20-30 osób. Reszta ma podane miejsce i czas spotkania - musi sobie noclegi i wyżywienie załatwić sama.

Zobaczymy jak to będzie w tym roku - trochę się pozmieniało :( - jednego z nas napewno zabraknie. Jak coś będzie wiadomo konkretnego o WZF-ie dam znać na forum.

Pozdrawiam Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...