Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kto się wybiera do Solden na otwarcie WC?


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Kto się wybiera do Solden na otwarcie WC?

Wiesz w Alpach WC-ty są za darmo jak parkingi. A w tym roku będą otwierać WC-et po raz piąty (o ile mnie pamięć nie myli). Jak już w październiku otworzą to do marca ciągle zajęte, takie mają obłożenie.

A tak na marginesie miło Cię widzieć?, słyszeć? no coś takiego!

... a i jeszcze jedno dupa mi wyzdrowiała, co prawda Fischerek mi ostatnio z drugiej strony poprawił ale może jak posypie spotkamy się na stoku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się wybiera do Solden na otwarcie WC?

No bo ja .... to w Alpach nigdy nie byłem .... to ja nie wiedziałem, że są za darmo :(.... a u nas trzeba płacić... to oni tam maja dobrobyt.

... z dużą przyjemnością Jacku zauważam, że trwale wbiłem sie w Twoją... pamięć .... oczywiście pamięć.

Przeglądam forum od czasu do czasu, ale ze "starej gwardii" to chyba już nikt nie pisze . Ech łza sie w oku kręci.Pozmieniało sie trochę u ludzi.

Napewno z przyjemnością bym sie gdzieś na stoku, a może na jakimś wspólnym wyjeździe spotkał. Tyle, że nas chyba w różne miejsca rzuca.

O własnie ! wiesz, że jezeli tylko spadnie trochę śniegu, lub wystarczająco temperatura to będzie niebawem już VIII WZF :)

Pomyśleć, że to na carving.com się zaczęło . Może znajdziesz chwilę czasu ?

Szczegółów jeszcze nie ma ustalonych, ale gdzieś koło 18 grudnia zapewne to będzie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się wybiera do Solden na otwarcie WC?

sprostowanie chodzi o carving.com.pl oczywbiuście!

Pewnie, że pewnie się spotkam na n-tym WZF jak tylko będę na miejscu to postaram się dojechać. Oby śnieg dopisał!

Co do "starej gwardii" to tak do końca nie jest bo kilka osób tu zagląda, a i "nowi" są niczego...

A Ty dalej patrzysz w monitory przez cały dzień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...