Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki na Chopoku


andrzej67

Rekomendowane odpowiedzi

Nadzieja byłaby jakby zamknęli stację na co najmniej 3 dni i kurzyli non stop 24h na dobę:stupid::wink:

a ty myślisz że oni się przejmują narciarzami :stupid: sypią non stop jak widać.

PS. idę się pakować :stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy w tym Chopoku widzicie?

Andrzej - Chopok to najwieksza stacja w tej czesci Europy. Jesli sa warunki, a Ty akurat jestes w poblizu - uwierz: DA SIE pojezdzic i moze byc fajnie. Ja akurat bylem w poblizu a skionline zachwycalo sie jak jest super. Wiec pojechalem rozjezdzic sie przed swoim sezonem. Byl koszmar. Opisalem rozczarowanie na forum. Skutek: ocenzurowany link :-) a teraz jeszcze ktos przez TORa wchodzi mi na bloga i probuje zlosliwe uwagi robic nt. mojej niezaleznosci. :-)

Nelis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy w tym Chopoku widzicie?

Podzielam wątpliwosci-byłem wielokrotnie i zawsze narty znacznie ucierpiały,teraz czy w grudniu czy w kwietniu biorę tam zawsze tzw.żużlówki i wtedy się nie przejmuję,jeśli kamienie są ze śniegiem,gorzej,gdy z lodem.Nie potrafię zdefiniować tej stacji;dlaczego nigdy nie uszkodziłem nart w Szczyrbskim,dlaczego da się przygotować nienagannie małą stację na Słowacji i w Polsce,dużą w Alpach,-a tego Chopoka-nigdy,od wielu lat,pomijając pojedyncze trasy na PŚ czy FiS...

Edytowane przez lski@interia.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam wątpliwosci-byłem wielokrotnie i zawsze narty znacznie ucierpiały,teraz czy w grudniu czy w kwietniu biorę tam zawsze tzw.żużlówki i wtedy się nie przejmuję,jeśli kamienie są ze śniegiem,gorzej,gdy z lodem.Nie potrafię zdefiniować tej stacji;dlaczego nigdy nie uszkodziłem nart w Szczyrbskim,dlaczego da się przygotować nienagannie małą stację na Słowacji i w Polsce,dużą w Alpach,-a tego Chopoka-nigdy,od wielu lat,pomijając pojedyncze trasy na PŚ czy FiS...

Podzielam zdanie, stacja zagadka z przygotowaniem tras

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to potwierdzę wasze opinie. JEST FATALNIE!!! Rano super. Lukova i zjazdarska :applause: :biggrin: Twardo ale nie lodowo ale... na pojeżdżenie są 2 godziny potem lodowy horror. Jak ktoś lubi się powozić na nartach po niebieskich traskach to OK ale na dobre pojeżdżenie nie ma szans. Została jedna krótka trasa na południu. I co gorsza nie ma wielkich nadziei na polepszenie. Kończy się woda w zbiorniku :eek:

IMG_20151231_133044.jpg

PS. ale to moja prywatna opinia inni mogą być zachwyceni

IMG_20151231_133044.jpg.f1894d79c326ee7569ccc6609d8ac245.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co gorsza nie ma wielkich nadziei na polepszenie. Kończy się woda w zbiorniku :eek:

A miało być 80% tras czynnych na święta, a z tego co widzę, to jest tyle samo, co 2 tygodnie temu. Ten pusty zbiornik też trochę niepokoi.

Czy da się jakoś przejechać z Priehyby na Zahradky bez zdejmowania nart ? Bo z tego co widać na mapie czynnych tras, to nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miało być 80% tras czynnych na święta, a z tego co widzę, to jest tyle samo, co 2 tygodnie temu. Ten pusty zbiornik też trochę niepokoi.

Czy da się jakoś przejechać z Priehyby na Zahradky bez zdejmowania nart ? Bo z tego co widać na mapie czynnych tras, to nie bardzo.

Można wjechać krzeslem na Lukovą i zjechać 5a na Rovną Holę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 dzień na Słowacji :biggrin: (1 Strbskie,4xChopok) nie pisałem wcześniej bo nic się nie zmieniło i nie było o czym. Moim zdaniem warunki są ciężkie. Trasy szybko zmieniają się w lodowiska i ta cała przyjemność za 38jurków :applause: (cena na gruponie była właściwa) ale! Cały czas śnieżą: na południu silnie,

pol.jpg

pol1.jpg

pol2.jpg

pol3.jpg

pol5.jpg

i tam są najlepsze warunki: zjazdarska - dobre a slonecna - bardzo dobre.Na północy słabiej ale też widać efekty. Majowa - 2: już wyrównana wstępnie i sypią dalej

2.jpg

22.jpg

Wczoraj zaczęli szczyt. Dziś był wstępnie wyrównany i sypią dalej. Niestety fotki nie wyszły (słońce w Funitela tak dawało że...) jest nadzieja że może jutro, góra pojutrze ruszy cała Pretekarska i Majowa.Ale... dziś coś drgnęło :biggrin: dzisiaj ruszyła 1 a więc zaraz z rana na Lukową i w dół. Od Lukowej REWELACJA! a Prehiba-Zahradki zrobiona po raz pierwszy twarda ale zero lodu. Zjeździłem się na MAXA. Pierwszy rewelacyjny dzień na Chopoku. Jedynka 1 i 2 styczeń:

zah1.jpg

zah2.jpg

a dzisiaj... miód malina

zah3.jpg

zah4.jpg

zah6.jpg

zah7.jpg

PS. nie opisuje warunków na trasach niebieskich i zielonych :stupid: bo do takich zaliczam trasy do nauki jazdy np. Biela Put (toż to ośla łączka) bo po nich nie jeżdżę (sory zjeżdżam na parking) i faktycznie warunki są bardzo dobre.

2.jpg.f969d56409a9961bf64679796a3ff97e.jpg

22.jpg.84863affc9ada0d09820afb3e295dc47.jpg

pol.jpg.ccb54a0d0b191e1a98901ac65672b111.jpg

pol1.jpg.4603e945ef6b463137d905c36e102eae.jpg

pol2.jpg.d232366626a0ac3a97830af0b10c2650.jpg

pol3.jpg.c614c02c77242fe80fa740c418e80db3.jpg

pol5.jpg.224b6edc79d970e2d40ca4ef357ec471.jpg

zah1.jpg.df2014ab2d4c27e9eb98a2fba49b59e7.jpg

zah2.jpg.7a885132bb924393e21be0808e152fd8.jpg

zah3.jpg.0cb8c77660fe2f709eeed0af268830b0.jpg

zah4.jpg.1d447f421b2691a6404223809270d7b6.jpg

zah6.jpg.5b69a23aa6adc5834e20a1b5813cfca1.jpg

zah7.jpg.70707a799f48272741d75654b2e3dd84.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa zapomniałem o człowiekach... człowieki pojechały, dziś jeździło się pod bramki :applause: ale... zawsze jest to ale :biggrin: przyjechały następne, te zza Buga :eek: i jeszcze z dalsza :mad:: a moje uszy nie tolerują tego języka. Czas wracać do Polski

PS. ruskie przyjechały to alkohole w Tesco zaraz poszły w górę :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja przyjeżdżam tu pojeździć a nie pozwiedzać :biggrin: znam tu kamień na kamieniu (7 lat po 30-40 dni! :stupid:) i szukam tylko trasy którą da się pojeździć. Tak po prostu góra - dół. Dla tych którzy tu przyjeżdżają po raz pierwszy albo raz w roku to jasne, że chcą zaliczyć cały ośrodek i wiele czasu poświęcają na fotki i oglądanie widoków :biggrin: bo jest co oglądać i gdzie pojeździć. I to jest piękneW Nowy Rok padło na Juh:

1.1.jpg

a dziś na Sever:

3.1.jpg

nawet w tak trudnych warunkach można mieć w miarę normalne EKG :biggrin:

1.1.jpg.c6f7bc0e1eb14feedac1ddf3f85578e0.jpg

3.1.jpg.66be77ca84f778e5a13f4fc35e3a2e2b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa zapomniałem o człowiekach... człowieki pojechały, dziś jeździło się pod bramki :applause: ale... zawsze jest to ale :biggrin: przyjechały następne, te zza Buga :eek: i jeszcze z dalsza :mad:: a moje uszy nie tolerują tego języka. Czas wracać do Polski

PS. ruskie przyjechały to alkohole w Tesco zaraz poszły w górę :biggrin:

WTF? A jakie tolerujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...