Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Buty Soma Fischer


Gość metaal

Rekomendowane odpowiedzi

Buty Soma Fischer

Myślę, że jest to udana konstrukcja. Fischer, od czasu pojawienia się ich na rynku, dokonał kilku poprawek i buty ocenaniene są dobrze. Jedyne krytyczne uwagi przekazały mi odoby jeżdżące wcześniej w twardych, wąskich butach "zawodniczych". Dla nich but był za lużny z przodu. Ale nie ma się temu co dziwić. Taka jest teraz tendencja żeby but oprócz tego, że będzie zapewniał jak najlepszą kontrolę nad nartami był także wygodny. Sam mam w tym sezonie buty innej marki, której w latah ubieglych nawet nie byłem w stanie zapiąć. Teraz jeżdżąc w nich cały dzień nie odczuwam dyskomfortu. Wynikło to właśnie ze zmiany koncepcji konstrukcji buta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty Soma Fischer

Jacku, od ściągania to ja jestem ;)I w takim razie sie zastanowie, czy sciagnac zawodnikom buty, czy nie :)

A tak serio to beda dostepne buty dla zawodnikow o wiekszym flexie.

Pozdroofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty Soma Fischer

Nie chcę zawodniczych. Do RC4 RACE SC zalecają 9000 boję się że w takich botkach 6 h lub 4+4 h na stoku może być problemowo.A soma bed komfort dopiero w 7000.( Komfort i precyzja czy da to się pogodzić ) Znalazłem stare posty, tam nie piszą że są rewelka. Wydaje mi się że układ V w butach, stanie się standartem. Atomic i Salomon w tym sezonie tyż wykrąca stopy. Coś w tym musi być.

Postrvfka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty Soma Fischer

Ściślej rzecz ujmując - ważne jest gdzie znajduje się punkt "obrotu" odchylenia buta - Fischer ma połowie podeszwy a reszta pod piętą - co za tym idzie przód buta mocno wystaje poza obrys narty, jest jeszcze pare innych drobiazgów - jak kogoś to interesuje to poproszę emalię - wyślę materiały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Buty Soma Fischer

buty zajebiste co prawd na samym poczatku troche niewygodne ale wysttarczy jeden dzien na kasprowym i sa jak pantofelki a jak trzymaja to sok powiem ci kupuj w ciemno nie bedziesz zalował. ja mam soma 8000 jeden sezon sa rewelacyjne sta kolanowy pracuje jak w w zwyklych butach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...